Şimdi Ara

BAKİRE KIZ KONUSU (ÜMİDİ KESİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzatmayın beyler, bu devirde kızların en çirkinine bile günde yüzlerce mesaj geliyor illa ki birini beğenip işi pişiriyor ve evlenecegi zamanda gerekli diktirme işlemini uygulayıp "aşkım ben bakireyim :)" deyip bir güzel kandırıyor veya kandıracak olacak olan bu.

umidi kesip konuyu kapatmak en doğrusu.   

• Dershane de çok efendi ve düzgün kız arkadaşım vardı. Fiziksel olarak güzel olmasada iyi kalpli bir insan olduğunu söylemek lazım. Birkaç ay sonra ise kuzenimle birlikte aynı binadan sarhoş bir şekilde çıktıklarını gördüm. Çok şaşırdım ve inanamadim ve halen inanamıyorum. Sonra kuzenime sordum böyle birşey var mı diye? Sen ne diyorsun neler neler...
    Bir daha böyle boş saçma sapan konular açmayın şu foruma. Gidin kendinize yıkık.com lu bir site falan açın. Sizin gibi yıkıklar gidip orda yazsın falan. Ciddiyim hiç yorulmadınız mı yıllardır bu tarz konular hakkında boş yapmaya? İşiniz falan da mı yok kafanızı meşgul edicek? 2021 yılındayız teknoloji ve uzay çağı. İlkel düşünceleri bırakın.
  • Hay sizin karı kız bakire konulariniza bee.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her haltı yiyen erkeklerin bakire kız araması dram yüklü.

• Kızı buldunuzda bakire olması kaldı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Sen senden önce paketi açılmış bayat cipsi yemek ister misin ?

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ben yiyorum
  • Evlenmeyin olsun bitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dershane de çok efendi ve düzgün kız arkadaşım vardı. Fiziksel olarak güzel olmasada iyi kalpli bir insan olduğunu söylemek lazım. Birkaç ay sonra ise kuzenimle birlikte aynı binadan sarhoş bir şekilde çıktıklarını gördüm. Çok şaşırdım ve inanamadim ve halen inanamıyorum. Sonra kuzenime sordum böyle birşey var mı diye? Sen ne diyorsun neler neler...
  • ulan tek derdim bakire kız bulmak olsa keşke,

paramı biriktirip istediğim şeyi kredi veya borca girmeden alamıyorum. Borca girsem bile dünyanın faizini ödemek zorunda kalıyorum. En basit temel gıda ürünlerine her gün zam geliyor.

Herif gelmiş bana diyor ki bakire karı istiyorum. gel de sövme.

• Ben boş kalan kadın görmedim nefes almıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bayılırım paketi açılmış bayat cipsi yemeye
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bir insanın cinsel hayatının olması onu kötü bir insan mı yapar? Mantıken baktığında annenin babanın da cinsel hayatı vardı? Bana göre gayet normal. Benim o tarz şeylerle işim yok yoğun çalışıyorum fakat insanlar ne ile mutlu oluyorsa onu yapsın.
  • Bir daha böyle boş saçma sapan konular açmayın şu foruma. Gidin kendinize yıkık.com lu bir site falan açın. Sizin gibi yıkıklar gidip orda yazsın falan. Ciddiyim hiç yorulmadınız mı yıllardır bu tarz konular hakkında boş yapmaya? İşiniz falan da mı yok kafanızı meşgul edicek? 2021 yılındayız teknoloji ve uzay çağı. İlkel düşünceleri bırakın.
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

umarım ananla bacın da bu "İlkel düşünceleri" bırakıp her gün başka birileri ile birlikte olur kardeşim  

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Olsunlar eğer kendi istekleriyle istediği kişilerle mutlu oluyorlarsa sıkıntı yok. Ayrıca banane anamdan bacımdan? Herkes kendi hayatına baksın.
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim sende gider köyden annenin bulduğu kızla görücü usulü evlenirsin seni tutan yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Sen senden önce paketi açılmış bayat cipsi yemek ister misin ?

Olaya tek taraflı bakıyorsunuz ama. Erkeğinde paketi açılıyor. Ayrıca ben cips sevmem.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.