Şimdi Ara

ÇOCUKLUĞUNUZDA UNUTAMADIĞINIZ ABUR CUBURLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
9.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 yaşlarında ameliyat olmuştum. babam gelmişti hastaneye. zürafalı meyvesuyu istediğimi hatırlıyorum. böyle hayal mayal hatırlıyorum. şimdi sorsam babam da hatırlar kesin. çünkü o zürafalı meyvesuyu, tabi ki, KAPRİSAN idi. (nasıl yazılıyor unuttum valla yıllardır görmedim. caprysun olabilir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

quote:

.. Kurabiye diye miydi yoksa sadece adı Kurabiye miydi hatırlayamadım ama hergün alırdım ilkokula giderken.

Sarı paketli?

Evet sarı bir şey Unlu Kurabiye miydi yoksa,aklıma 1-2 sn lik kesit gelip gelip gidiyor.Yanına da meyve suyu okulun ağası gibi hissederdim.

Hiç hatırlamıyorum adını Ablamla alırdık sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• meybuz vardı vişneli
  • eti turti cidden çok güzeldi. zamanın da az yemedim.
  • plastik kutuda, 3-4 katlı dil şeklinde bir tatlı vardı, sandviç gibi, renkli bir şeydi. 5 veya 10 bin liraya alıyordum yanlış hatırlamıyorsam.

bunu ergenler hatırlamaz çok severdim.
     ÇOCUKLUĞUNUZDA UNUTAMADIĞINIZ ABUR CUBURLAR

bir de doping çikolata vardı.

biz komando gençleriz-geençlerizz gençleerizz
    ülkemizi severiz-seeeverizz severizz
    enerji için ne yeriz? ne yeriz ne yeriz?
    doping doping doping yeriz reklamına uyuz olurdum, ama 15 yıl olmuştur temizinden reklamını izlemeyeli, bulan olursa bir zahmet yollasınlar

• doping çikolata çok iyiydi ya bide içinden araba çıkartmaları çıkıyordu alıp apartman duvarlarına yapıştırırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

plastik kutuda, 3-4 katlı dil şeklinde bir tatlı vardı, sandviç gibi, renkli bir şeydi. 5 veya 10 bin liraya alıyordum yanlış hatırlamıyorsam.

bunu ergenler hatırlamaz çok severdim.

bir de doping çikolata vardı.

biz komando gençleriz-geençlerizz gençleerizz
    ülkemizi severiz-seeeverizz severizz
    enerji için ne yeriz? ne yeriz ne yeriz?
    doping doping doping yeriz reklamına uyuz olurdum, ama 15 yıl olmuştur temizinden reklamını izlemeyeli, bulan olursa bir zahmet yollasınlar

bi ara vardı bizim buradaki markette bu sene yok ama

• quote:

quote:

quote:

quote:

.. Kurabiye diye miydi yoksa sadece adı Kurabiye miydi hatırlayamadım ama hergün alırdım ilkokula giderken.

Sarı paketli?

Evet sarı bir şey Unlu Kurabiye miydi yoksa,aklıma 1-2 sn lik kesit gelip gelip gidiyor.Yanına da meyve suyu okulun ağası gibi hissederdim.

Hiç hatırlamıyorum adını Ablamla alırdık sürekli

Google'da aradım bulamadım o efsaneyi

• Acılı pekos vardı hiç unutmam
  • bi paket içinde siyah hayvancıklar çıkıodu. siyahtı ama tatlı portakallı gibi bişeydi. kurabiyenin küçüğüne benziodu. arkadaşlarla bakmadn çekerdik bakalım sana hangi hayvan çıkacak diye. İnsan eski abur cuburları özlüyor. yeni çıkanlar eskileri dolduramıo
  • Yanlış hatırlamıyorsam cino diye bir çikolota vardı tadı damağımda.
  • Leblebi tozu, doping, cino, sigara şeklinde sakız ve düdüklü şeker. İlkokul 2.sınıfa giderken harçlığım hepsine yetiyordu 1 sene her gün böyle yaşadım beyler. Çok fazla iyiydi o günler.
  • Cino halen satılıyor beyler. Eminönünde toptancıların birinde portakallı ve kayısılı olmak üzere 2 çeşidi var. 60'lı kutu 4.5 lira. Bir ara 2 kutu birden alıp 3-4 günde bitirmiştik.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pietro Leatherchest

quote:

quote:

Sarı paketli?

Turuncu etinin böyle tam dışları da beyaz bisküvi hatta siyah böyle hayvancıklı

Hayır hayır o çok daha sonra çıkan bir şeydi,bu daha eski Sizin dediğiniz şeyin adı Eti Turti sanırsam

yok değil ama onun da tadı ağzıma geldi şimdi bak :c

• Cino buradaki marketlerde king size'a kadar satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navy.

bi paket içinde siyah hayvancıklar çıkıodu. siyahtı ama tatlı portakallı gibi bişeydi. kurabiyenin küçüğüne benziodu. arkadaşlarla bakmadn çekerdik bakalım sana hangi hayvan çıkacak diye. İnsan eski abur cuburları özlüyor. yeni çıkanlar eskileri dolduramıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trinitrotoluen -- 7 Aralık 2012; 22:06:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trinitrotoluen

quote:

Orijinalden alıntı: Navy.

bi paket içinde siyah hayvancıklar çıkıodu. siyahtı ama tatlı portakallı gibi bişeydi. kurabiyenin küçüğüne benziodu. arkadaşlarla bakmadn çekerdik bakalım sana hangi hayvan çıkacak diye. İnsan eski abur cuburları özlüyor. yeni çıkanlar eskileri dolduramıo

çok saol ya. adını biliomusun peki? bayılıodum bunlara şimdi olsa doldururdum eve -.-

• Elvan gazoz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse de demiyor ki CİNO'muz nerede diye

• Tombi vardı, hep olacak sanırdım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.