Şimdi Ara

cocuklar icin tablet tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • casper alma da ne alırsan al , kuzenimde casper var şarj almıyor alsada 1 saatte %1,2 doluyor sorunlu yani , wifi a bağlanamıyorr
  • hocam gecmis olsun uzuldum servise goturmediniz mi ? casperin namini bilirim bilgisayarlarda ve su ana kadar hicbir casper urunum olmadi Allah a sukur o belaya bulasmadik bulasmayi da dusunmuyorum :)) tesekkurler cevabiniz icin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

http://forum.donanimhaber.com/m_81076623/tm.htm

linkteki cihazları incelemenizi tavsiye ederim. Detaylı özelliklerinihttp://www.tunabilisim.org/tabletsatislarimiz.htm burada bulabilirsiniz.

SAygılarımla
  • cok tesekkurler ilginiz icin ama turkiye den almayi dusunmuyorum artik

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

cok tesekkurler ilginiz icin ama turkiye den almayi dusunmuyorum artik

Yurt disindan ozelliklede cin maili bir cihaz almanin anlami yok. Biz sattigimiz ürünlere 2yil garanti veriyoruz, fatura kesiyoruz. Ustelik servis sureleride max. 10gun oluyor. 30is gunu degil. Bire bir degisim imkani sunuyoruz v.s tabiki yine de karar sizin. Saygilarimla

• yok cin mali almayacagim oradan alirsam artik nexus 7 acer a1 vs almayi dusunuyorum artik yinede tesekkurler

• quote:

yok cin mali almayacagim oradan alirsam artik nexus 7 acer a1 vs almayi dusunuyorum artik yinede tesekkurler

rica ederim.
  • Türkiye'den alırsan Polypad C508 almanı öneririm,bende var
    Yüklediğim bütün küçük oyunları çalıştırıyor. (Temple Run,Temple Run 2,Subway Surfers,Pou,Asphalt 5 vb. gibi)
    Üstelik Polypad Apps sayesinde bedava uygulamalar. (Adobe Flash,Angry Birds,Asphalt 5 vb. gibi)
  • hocam oneriniz icin tesekkurler su yurtdisi ile ilgili sorularim cevaplanirsa ona gore degerlendiririm :))

• quote:

arkadaslar konuyu degistireyim hacdan almaya karar verdim tableti oradan kaliteli bir tablet alacagim su sorulara cevap verebilecek kisi cevap yazarsa cok sevinirim

1) yurtdisindan tablet aldigimizda turkiyede
    skintisiz calisir mi herhangi bir telefon gibi
    kayit ucreti oder miyiz

2) 3g li tablet alirsak 3g burada calisir mi 3g
    nin calismasi icin eksta birsey yapmak mi
    gerekir

3) turkiye fiyati ile mekke,medine fiyati ne
    derece fark eder

4) tablette bir sorun meydana gelirse ordaki
    garanti burada gecerli olur mu

cok soru sordum ama bu islerden anlayanlar
    acil cevap verebilirse cok iyi olur :))

su sorulara cevap verebilenler bekleniyor :))

• su sorulara cevap verecek bitane adam yokmu koca forumda

• merhaba arkadaşım ben Rusya da yaşıyorum.eşer burdan tablet aldın diyelim.garantinin TÜrkiye de geçeceğini sanmıyorum.zaten çoğu yerde garanti şöyle işliyor aldığın fişi saklıyosun.ve adığını mağazaya gidiyosun eğer ürünün garabtisi varsa o da.fiyatlara gelince açıkcası çok fark etmiyor.ben TR den almanı öneririm.he apple ürünlerinde %20 daha ucuz gibi de .diğer çin malı tabletlerin çok bi fiyat fark ıyok.
  • 1) İçinde Türkiye Romu varsa çalışır. Olmasa bile yabancı diliniz yetiyorsa sorun çıkartmaz.
    2) 3G'li tabletler için IMEI Kaydı gerekiyor. Tabletten daha fazla tutar yaptırmak.
    3) Tabi ki ucuzdur Mekke Medine fiyatı. Fakat kazıklanma ihtimali aşırı derecede yüksektir. Sonuçta Çin mallarının anavatanı oralar.
    4) Geçmez.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.