Şimdi Ara

Çocuk iken Sandığınız şeyler (........yı ........ sanıyordum) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
7.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • >Playstationda bozuk cdleri sabunla yıkayıp kuruttuktan sonra tekrar çalıştırıp gözlerimi kapardım, ben görmezsem açılır zannederdim..
    >Cenabetlik iyi birşey sanırdım çünkü gazete kağıdında okumuştum ama aklımda bir bu kelime kalmış onuda bayram günü tüm akrabalar toplanmışken bağıra bağıra ne demeeek deyince anlamını dayımdan öğrendikten sonra rezil olmuştum
    >Minareleri haşa Allah zannederdim
    >Yukardan gördüm geldi aklıma birde saatler olsun sanırdım ama bunu kendim buldum saat ne alaka hacı deyip araştırmıştım googlede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 18 Temmuz 2011; 1:21:31 >

• Arapça yazıları araplar önce türkçeye çevirip sonra anlarlar sanırdım.. :D
  • İtiraf ediyorum küçükken gazetekedi araba ilanlarına bakıp sahibinden satılık full+full arabaların iki tane benzin deposu olduğunu ve bu iki deponunda sonuna kadar dolu olduğunu düşünürdüm.:) sonradan acı gerçeği öğrendim.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxxiTaN

Abartmadan

Mesela ben Animasyonlardaki karakterleri oyun hamuru sanardım

onlar oyun hamuru değil miymiş ki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimadimegemen

quote:

Orijinalden alıntı: Game of Thrones

Küçükken değilde, Tarkan'ın Öp şarkısındaki nakarat bölümünü "O şelale saçlara" diyor sanıyordum,meğersem "O şahane saçlara" diyormuş

Ben de şimdi öğrenmiş oldum.

iyi de bariz şelale diyo yani :s

• 'sanarım'ı 'sanırım' sanardım.
  • şelale abi şelale
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindfreak

quote:

Orijinalden alıntı: OxxiTaN

quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

biri duştan çıktıktan sonra SAATler olsun denilir sanardım :D kendi kendime ne alaka saatler dediğim olmuştur.

Ben hala saatler olsun diyorum

saatler olsun değil mi o ?
    berberler falanda öle der :S

iyi güldürdün .d sıhhatler olsun denir

• ingilizceyi türkçenin tersten okunuşu sanardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Bide Zonguldak'ı Hakkari'nin yerinde sanardım hep

herkes böyle sanıyor ben zonguldaklıyım zonguldak deyince beni doğuda yaşıyorum sanıyorlar hep :D yani çocuklukla ilgisi yok :)
  • Eskiden cok yaramazdım şimdi yarabiliyorum

Ayrıca televizyondaki dizilerin o anda oynadığını sanardım.bunu ilk okul 2 ye giderken yanlış olduğunu fark ettim sonra onlar ölü mü falan demiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pertz von Zatellerean

Trafik canavarının gerçekten bir canavar olduğunu zannederdim.Trafik kazalarını o yapıyo sanırdım.
    [ Çocuk iken Sandığınız şeyler   (........yı ........ sanıyordum)
    Ne zaman şu tabelayı görsem çok korkardım.

gerçekten öyle bende öyle sanardım çok korkardım

birde kemal sunalın süt kardeşler filmindeki gulyabaniyi gerçek sanır evimizin camından bahçeye bakamazdım akşam olunca hep o gelecek diye düşünür gece dışarı çıkmaya korkardım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellbutcher00096 -- 18 Temmuz 2011; 9:57:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

gel tezkere gel tezkere şarkısını gel testere gel testere diye anlıyordum

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tavus

Küçükken televizyonda mankenler felan çıkınca şeyimde bi hareketlilik olurdu. Bende onunda benim gibi gözleri var oda televizyon izliyor ondan hareketleniyor zannederdim. Yıllarca onun o hareketliliğine hayranlık duymuşumdur. Pantolonun içerisinden televizyonu nasıl görüyor diye

Muhteşem

• Tv'nin hoparlörüne bağırır, ses karşıya gidiyor sanardım.
    Çocuğun tesadüfen doğduğunu sanardım. Yani Allah isterse çocuk verir sanardım. Ciddiyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blast_One

Tv'nin hoparlörüne bağırır, ses karşıya gidiyor sanardım.
    Çocuğun tesadüfen doğduğunu sanardım. Yani Allah isterse çocuk verir sanardım. Ciddiyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrosh

quote:

Orijinalden alıntı: Game of Thrones

Küçükken değilde, Tarkan'ın Öp şarkısındaki nakarat bölümünü "O şelale saçlara" diyor sanıyordum,meğersem "O şahane saçlara" diyormuş

nasıl ya şelale değil miymiş?

ben hala öyle sanıyordum

ben hala öyle sanıyorum "ben o şelale saçlara" demiyormu yav öyle diyor şimdi gogılda baktım sözlerine

birde aslanları erkek kaplanları dişi sanardım, birde 10 binliranın üstündeki sargılı amcayı haşa ALLAh sanırdım

• Bende cocuklar hastaneden alınır sanırdım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 18 Temmuz 2011; 11:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jawenk

quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

kalın bağırsaktan bok, ince bağırsaktan sidik çıkar sanırdım. çaplarıyla alakalı bi bağıntı kuruyordum sanırım

+1
    öğrenince bayağı şaşırmıştım

+1
  • Eskiden wirelles'ı waylıs dıye okuyunca farklı bısey dıyolar sanardım. :D Daha sonra raylıs derdim :D. Örümcek adamı sadece kostum gıyınce duvara yapısır sanardım. ve ben de gıyınce yapısacgımı sanardım. Serdar ortacın cok onceden bı programı vardı. Onda kızları hep hayal edrdım televızyonun ıcındeler sanardım.
    Onceden Ataturku Allah sanardım. Paranın ustundeki resmiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertKarakus -- 18 Temmuz 2011; 13:20:06 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.