Şimdi Ara

Çocuk Gelişimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kısa ve net konusıcam arkadaşlar. bu 4+4 cıktıgından beri önemini yitirdi biraz diyorlar anaokulu ögretmenligi için 5 yaşında baslandıgından dolayı okula artık

son olarak gelecek açısından bulma imkanları vs tavsiye edermisiniz yiğenim için soruyorum

• güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

güncel
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a4technic -- 24 Temmuz 2013; 0:15:30 >
  • Ben Bilgisayar programcılığı okuyorum. Meslek lisesi mezunu olduğum için bizim lisede çocuk gelişimi pek çok arkadaşım var. Lisede ç.g'ye alınan öğrenci sayısının haddi hesabı yok. Talebin olduğu bir meslekte işsiz kalma imkanın çok yüksek kanımca. İpini koparan ç.g okuyor. Zoru seçmek ve sevmek lazım öyle değil mi? :) Ama öncelik sevmeye yönelik.
  • Keske daha once gorseymisim bu mesaji. Simdi bahsettiginiz cocuk gelisimi saglik bilimleri fakultesindeyse gayet iyi bir bolumdur. Hastaneler,rehabilitasyon merkezleri,shcekler vs. yerde gayet iyi is imkanlarina sahipler. Burada bazilari bilmeden konusmus bu bolum okul oncesi ogretmeni yetistirmez, formasyon gerekir. Lisede okuyanlarin buyuk cogunlugu da bu fakulteyi kazanacak puani alamaz. Onlar genelde 2 yillik okur, mezun olunca da hicbir sekilde 4 yillik mezunlarin calisma alanlarina giremez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmalina

Keske daha once gorseymisim bu mesaji. Simdi bahsettiginiz cocuk gelisimi saglik bilimleri fakultesindeyse gayet iyi bir bolumdur. Hastaneler,rehabilitasyon merkezleri,shcekler vs. yerde gayet iyi is imkanlarina sahipler. Burada bazilari bilmeden konusmus bu bolum okul oncesi ogretmeni yetistirmez, formasyon gerekir. Lisede okuyanlarin buyuk cogunlugu da bu fakulteyi kazanacak puani alamaz. Onlar genelde 2 yillik okur, mezun olunca da hicbir sekilde 4 yillik mezunlarin calisma alanlarina giremez.

benım yazdıgım dediğiniz gibi saglık bılımlerı fakultesı altında 4 senelık. calısma alanları bende araştırdım okul oncesı ogretmenlıgıne gore cok farklı. İleride Kendi kreşimi açmak niyetindeyim imkan var çok şükür. cocukları önce sevmek gerekir. sabır ve hoşgörü gerektir. kaldı ki kardeşim olmamasına ragmen cocukları cok severim açıkcası nedenini bilmiyorum. bölümün hepsi neredeyse kız dogal olarak tek cekingem bu bakalım. muhabbet edecek erkek olmayışı kötü. büyük ihtimal ilk tercigim bu bolum gelebilir.
  • quote:

quote:

Keske daha once gorseymisim bu mesaji. Simdi bahsettiginiz cocuk gelisimi saglik bilimleri fakultesindeyse gayet iyi bir bolumdur. Hastaneler,rehabilitasyon merkezleri,shcekler vs. yerde gayet iyi is imkanlarina sahipler. Burada bazilari bilmeden konusmus bu bolum okul oncesi ogretmeni yetistirmez, formasyon gerekir. Lisede okuyanlarin buyuk cogunlugu da bu fakulteyi kazanacak puani alamaz. Onlar genelde 2 yillik okur, mezun olunca da hicbir sekilde 4 yillik mezunlarin calisma alanlarina giremez.

benım yazdıgım dediğiniz gibi saglık bılımlerı fakultesı altında 4 senelık. calısma alanları bende araştırdım okul oncesı ogretmenlıgıne gore cok farklı. İleride Kendi kreşimi açmak niyetindeyim imkan var çok şükür. cocukları önce sevmek gerekir. sabır ve hoşgörü gerektir. kaldı ki kardeşim olmamasına ragmen cocukları cok severim açıkcası nedenini bilmiyorum. bölümün hepsi neredeyse kız dogal olarak tek cekingem bu bakalım. muhabbet edecek erkek olmayışı kötü. büyük ihtimal ilk tercigim bu bolum gelebilir.

Merak etmeyin bolumde 3-5 tane erkek oluyor yalnizlik cekmezsiniz. Bir de erkekler hocalarin daha da bir gozdesi oluyor, az olduklari icin daha kolay kendilerini gosterebiliyorlar, bu da cok buyuk bir avantaj sizlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Merak etmeyin bolumde 3-5 tane erkek oluyor yalnizlik cekmezsiniz. Bir de erkekler hocalarin daha da bir gozdesi oluyor, az olduklari icin daha kolay kendilerini gosterebiliyorlar, bu da cok buyuk bir avantaj sizlere

yazdıgım üni'nin tanıtım günlerine gitmiştim geçen sene acılan bir bölümdü cocuk gelısımı saglık bilimleri altında. sanırım 1 tane erkek varmış onada baya sevinmişlerdi. beni bile görünce hangi bölüm için bilgi almaya geldiniz diyip, cocuk gelısımı dıyınce başıma toplandılar cekındım bi ara felan:) baya memnun olmuslardı hem bolum ogrencisi 2-3 kısı hem hocaları. cevremdede okuyan hiç rastlamadım bende erkek. hatta bi arkadaşım okuyor 50 kısılık sınıfta erkek yok demıstı bana.
  • Sürekli çocukla ne etkinlik yapayım düşünürken çok güzel bir paylaşım ile aslında eskiden bizimde yaptığımız etkinlikleri anlatan biz yazı olkudum. Çocuklara zaman ayırmanın cocuk gelişimi için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Onlarla geçen her saniye altın değerinde. Sizde çocuklarınızla güzel vakit geçirin derim.

bilmek istiyorum - güncel haberler ve bilmek isteyeceğiniz her şey
    ÇOCUĞUNUZLA EVDE YAPABİLECEĞİNİZ 10 ETKİNLİK
    https://bilmek-istiyorum.blogspot.com/2021/10/cocugunuzla-evde-yapabileceginiz-10.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.