Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çocuğunuz var mı ? Yaşadığımız Dünya ya çocuk getirmek mantıklı mı ?

2
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çocuğunuz var mı ? Yaşadığımız Dünya ya çocuk getirmek mantıklı mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2086 Mesaj
    Tartışmaya açık bir konu olacak belki,bu konuda bende pek emin değilim sadece mantık ile düşünüyorum ve duygusallık katmıyorum.
    Bu hayata geldiği zaman acılar çekecek stresler çekecek ağlayacak,ömrünün nerdeyse tamamı bir köle olarak geçirecek (tabi erkek olursa) vs vs bu yüzden aslında pek düşünmüyorum. Zaten çokta güzel bir yer değil artık

Sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ımmortals35 -- 10 Mart 2017; 0:38:48 >

|
    |

Canon EOS 1100D Kullananlar Kulübü

Canon 1100d + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III + EF 50mm f/1.8 II + Canon 75-300 f/4-5.6 III
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Bende öyle düşünüyorum. Çocuğum olsa benim gibi sıkıntı çekse çocuk yapar mıyım? Bende bunun gibi daha çok takıntı var sonu F*ck The System'le biten ama yaşa bakalım nereye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.