Şimdi Ara

Çocuğunuz kesin İngilizce ögrenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İngilizceyi kesin geliştirecek bir yol buldum. Öncelikle çocuğunuz telefon bağımlısı olmalı. Ebeveyn ve çocukta Android telefon olmalı. 2 tarafta family link kuracak. Ebeveyn family linkten bütün uygulamaları kitleyecek ve duolingo uygulamasına 2 saat sınır koyacak 2 saate olunca çocuk uygulamayı tamamladığını haber verecek ve bütün uygulamalar açılacak.

Böylelikle hergün 2 saat ya seve seve yada s.... Çocuk İngilizce çalışacak bizde işe yaradı 2 ayda b2 seviyesine geldi hızla ilerliyor. Duolingo ya 2 saat girmeden telefondaki hiç bir uygulama çalışmıyor.

Çocuğunuz kesin İngilizce ögrenecek

Bu resim bugün çocuğun hangi uygulamaya girdiğini gösteriyor. Bana haber verdi baba İngilizce tamam hemen kendi telefonumdan baktım evet görev tamam ve diger uygulamaları aktif ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 13 Temmuz 2023; 15:41:46 >

• Duolingo ile “2 ayda” “B2” seviye öğrendi? Yanlış mı anladım? O program sürekli tekrar ediyor kendini,essay yazmadan,reading worksheet yapmadan B2 olamazsınız ayrıca 2 ayda hiç olamazsınız.Çocuğunuzu farklı yönlerden İngilizce geliştirmeye bakın
  • Telefon bağımlı olacaksa hiç öğrenmesin daha iyi.

Çok sıkıntılı bir durum çünkü. Günde 10 dk dan 2 tane çizgi film hakkı veriyoruz bazen film keyfi diye uzun bir animasyon açıyoruz ama bu ikisini de biz açıyoruz yani telefonu kendi alıp açma durumu olmuyor.

Gramer değil ama kelime ezberletmiştim zeka kartlarından onun da faydası oluyor.

• Evet 2 ayda b2 sadece duolingo ve okuldaki İngilizce dersi ile şimdi lise 3 e geçti ve dil bölümünü seçtik.
    Kendini tekrar etmesi iyidir dili unutmaz. Hergün üstüne koyarak gidiyor. C1 olunca Edit yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 13 Temmuz 2023; 19:33:58 >
  • duolingo'da japonca öğrenmeyi denemiştim (kaynak dil ingilizce şeklinde), başlangıç seviyesi olmama rağmen sorularda çok bariz grammar hataları gördüğümden direkt sildim. tavsiye etmiyorum, yanlış öğretiyor

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

üniversite sınavında kaç net yapıyor denemelerde?

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt

Daha yeni lise 3 e geçti yabancı dil seçti. ydt de kesinlikle c1 seviyesinde olacağını düşünüyorum . Almanca temel matematik zorlamasın diye bu yıl yabancı dili hatmetmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 23 Temmuz 2023; 12:32:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.