Şimdi Ara

Çocuğunu IDF askerlerine öldürtmeye çalışan FİLİSTİNLİ Baba!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Görün işte o çok üzüldüğünüz filistinlileri. Tek örneği bu değil tabi daha niceleri var. Internette '' Hamas human shield '' diye aratırsanız görürsünüz zaten. Kadınları, cocukları canlı kalkan olarak kullanacak kadar kafayı sıyırmıs bunlar. Inanın PKK'dan hiçbir farkları yok hatta daha beterler.

• Babası askerlere taş atmasını söylüyor çocuk yerden taş alıp çimenlere atıyor oyun oynuyor.Elinde belki anlamını bile bilmediği bayrak tutuşturulmuş sadece sallıyor.

Çocuğun tek istediği oyun oynamak.Orada ne oluyor haberi bile yok.Cihatla kafayı sıyırmış manyakların arasında kim bilir psikolojisi nasıl bozuldu.

Dünyanın özeti budur işte.Çocuklar temiz kalpli ve masum doğar.Çevresi onu savaşcı, dindar,ırkçı ölü askerlere dönüştürür ve bundan gurur duyar.
    Kurtuluş savaşında 14-15 yaşındaki çocuklar öldü. Ancak propaganda için 3-4 yaşındaki çocukların ölüme gönderildiğinden haberim yoktu.

Babasında da mangal gibi yürek varmış ha. Ufacık çocuğunu öldürmeleri için askerlerin önüne atıp çok güzel kaçtı. Vatan için canını sakınmamak bu olsa gerek değil mi?
    Bir başka konuda daha yazdım, yine yazayım; dünyada tek bir devlet bile kalsa bu sefer şehirler birbirleriyle savaşır.

Dünyada tek bir ırk ne bileyim din vs. yani bugün ayrımcılık unsuru olan ne varsa o unsur teke düşse yine savaşılacak bir şey bulunur.

Şu anki insanlığın kafası bu. İleride bu düşünce yapısı değişir ve saçma şekilde ırkları vs. önemsemeyiz ve işleri konuşarak halletmeye çalışırız; o zaman düzeliriz. Ben böyle söylüyorum, çok mu iyiyim; ırkçılık vs. yapmıyor muyum? Hayır, ben de yapıyorum. Ancak en azından benim ayrımım ırka göre vs. değil. Çok net bir ayrımım var; iyi ve kötü. Yahudi, Arap, siyah vs. ne olursa olsun iyi insanın başımın üstünde yeri var. Kötünün ise sonunun ne olduğu umurumda bile değil.
    Hayatta ölmekten daha kötü şeyler var. Yeni yürüyen çocuğunun arkasına saklanan bu şam babası da onlardan birisi.

Bu şam babalarından Türkiye'nin doğusunda da var. Sorunlu bölge olduğu için ara sıra birifingler olurdu, tim halinde nöbet tutardık. Bu konuyu özellikle söylerdiler. Çocuklara özellikle taş atmaları öğretilirdi ki sorun çıksın.
  • Neyse ki İsrail askerleri düşünebiliyor. Arap, Arap'a yapsaydı bunu çoktan vurmuşlardı çocuğu.
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Umarım sen de o kırmızı alanın içinde olursun. Bir canın koskoca dünya barışı karşısında değeri nedir ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarla ayni kafada ve ayni toptayiz artik, unutmayin. Dunyanin coplugunun en dibindeki noktadayiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Umarım sen de o kırmızı alanın içinde olursun. Bir canın koskoca dünya barışı karşısında değeri nedir ki?

Hep beraber kardeşim, sensiz bir eksiğiz
  • Bunların müslümanlığı bu kadar işte.Hepsi ot geldi ot gidiyor.Şu dünyada değer olarak, 1000 filistinli 1 israilli etmez.
  • bunlari yuzlerine vurunca gelip de kufur etmeleri yok mu, iste o zaman iki kere ne olduklarini kanitliyorlar
  • Dünya insanları topluca yok olmayı hak ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğin çocuğu askerin önüne gönderiyor. Yazık.

Siyonizm karşıtı olmama rağmen, o askerlerin bişey yapmaması en doğru davranış.

• Babası askerlere taş atmasını söylüyor çocuk yerden taş alıp çimenlere atıyor oyun oynuyor.Elinde belki anlamını bile bilmediği bayrak tutuşturulmuş sadece sallıyor.

Çocuğun tek istediği oyun oynamak.Orada ne oluyor haberi bile yok.Cihatla kafayı sıyırmış manyakların arasında kim bilir psikolojisi nasıl bozuldu.

Dünyanın özeti budur işte.Çocuklar temiz kalpli ve masum doğar.Çevresi onu savaşcı, dindar,ırkçı ölü askerlere dönüştürür ve bundan gurur duyar.

• Leipold kullanıcısına yanıt
    O yuvarlağı kuzey amerika kıtasına götürsen çok daha iyi olur,ve o yuvarlak tüm abd yi kapsayacaksa içinde olmaya razıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Kitlesel imha olmayacağına göre ancak şöyle birşey olur da ortadoğu ve dünyaya huzur ve barış gelir. Bir meteor düşer taralı alandaki tüm yaşamı yok eder

Çocuğunu IDF askerlerine öldürtmeye çalışan FİLİSTİNLİ Baba!

Not; Evet tabiiki de kurunun yanında birkaç yaş fidan da yanacak ancak koskoca bir Dünyanın Barışı yanında bu bedel nedir ki?...

Sende bu alan içinde bulunacak mısın ?

• Treth kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum,akp yi savunman doğru şeyler söylediğinde sana hak vermemi engellemiyor

Bulunsam da bulunmasam da farketmez. Ha ben orada bulunacağım diye meteor düşecekse buyursun düşsün
  • Keşke babasını öldürseydiler orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Bulunsam da bulunmasam da farketmez. Ha ben orada bulunacağım diye meteor düşecekse buyursun düşsün

Küçük fedakarlıktan kaçınmamak gerektiğine göre dünyanın kurtuluşu için kendini feda etmen sorun olmaz.
    Kesinlikle, meteor gerçekten düşecekse neden olmasın
  • Bir başka konuda daha yazdım, yine yazayım; dünyada tek bir devlet bile kalsa bu sefer şehirler birbirleriyle savaşır.

Dünyada tek bir ırk ne bileyim din vs. yani bugün ayrımcılık unsuru olan ne varsa o unsur teke düşse yine savaşılacak bir şey bulunur.

Şu anki insanlığın kafası bu. İleride bu düşünce yapısı değişir ve saçma şekilde ırkları vs. önemsemeyiz ve işleri konuşarak halletmeye çalışırız; o zaman düzeliriz. Ben böyle söylüyorum, çok mu iyiyim; ırkçılık vs. yapmıyor muyum? Hayır, ben de yapıyorum. Ancak en azından benim ayrımım ırka göre vs. değil. Çok net bir ayrımım var; iyi ve kötü. Yahudi, Arap, siyah vs. ne olursa olsun iyi insanın başımın üstünde yeri var. Kötünün ise sonunun ne olduğu umurumda bile değil.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Olmek icin topraga girmeye gerek yok. Bu adamin et parcasindan farki olamaz.

• Bunu ana haberlerde yayınladılar mı acaba? Yayınlamazlar, neden yayınlasınlar ki? İşlerine gelmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.