Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Coca-Cola'yı bırakıyorum

53
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Coca-Cola'yı bırakıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    474 Mesaj
    17 yıllık alışkanlığıma 6 gündür son vermiş bulunmaktayım. Bu arada perrformansım dehşetti (2,5 litre/gün). Bundan sonra midemi düşünmek zorundayım. Benimle aynı şekilde kolayı bırakan/ya da bırakmaya çalışan varsa buraya yazalım...

|
    |
    AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Arkadaşım, sendika uyesi oldular diye iscilerine etmedigini birakmayan, adi turlu turlu skandallara bulasan, hadi bunlari da gec amerikan menseili bir firmayi hala birakmadiysan gunaydin sana
    |
    |
    GÜNDE MİN 1 LT..
    |
    |
    بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
  • Yarbay
    3803 Mesaj
    ben içiyorum ancak bağımlısı değilim, ancak ayda 1-2 bardak

@manyak arkadaşaım yine buralarda çok gözükmeden gidelim topik sonra altüst oluyor
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

ben içiyorum ancak bağımlısı değilim, ancak ayda 1-2 bardak

@manyak arkadaşaım yine buralarda çok gözükmeden gidelim topik sonra altüst oluyor

BANADA ÖYLE GELİYOR..
    AZ SONRA BURAYI
    FİLİSTİNLİ İSRAİLLİLER BASAR..
    SAVAŞ OLUR GENE..
    HADE EDİ BEN GEREKSİZE TÜYDÜM..
    ORDA BEKLEYECEĞİM SENİ..
    بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

• Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Icin, ama icerken dusunun o verdiginiz paranin bir kisminin abd hukumeti tarafindan vergi olarak kesildigini ve o verginin cok buyuk bir kisminin silah uretimi icin kullanildigini ve o silahlarin son 20 yildir cok yakinlarinizda kullanıldıgını, hatta gecen yil bir kac fuzenin de bizim topraklarimiza dustugunu.

Aslinda dusunebileceginiz cok sey var ama..

Boyle konusunca adin ya komuniste cikiyo ya fasiste ya da kokten dinciye, hic biri degilim bastan soyleyeyim :) Otum ben ot, keskin bir siyasi gorusu olanlarin tabiriyle otum, ama dusunen bir ot...
    |
    |
    ben bıraktım 2 aydır içmiyorum...
    sebebi de birden tiksinti geldi..artık içemiyorum nedense..iğrenç geliyo...
    artık süt ve meyve suyu içiyorum...pınar akdeniz kokteyli çok iyi..
    |
    |

^_^
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Coca colayı ben de bıraktım. Son zamanlarda bozmuşlardı gerçekten. Şimdi Pepsi'ye başladım , bir ara çok bozmuşlardı ama şu anda coca coladan daha güzel... tavsiye ederim tiryakilerine
    |
    |
    ............................................................................................................................................................................
    ............................................................................................................................................................................
    .............................................................................................................................................................................
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    su sıralar cocacola nın tadi pek gusel değil ama alıskanlık iste icioz.
    bırakacagımı da sanmıyorum
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: BoyaliKus

Icin, ama icerken dusunun o verdiginiz paranin bir kisminin abd hukumeti tarafindan vergi olarak kesildigini ve o verginin cok buyuk bir kisminin silah uretimi icin kullanildigini ve o silahlarin son 20 yildir cok yakinlarinizda kullanıldıgını, hatta gecen yil bir kac fuzenin de bizim topraklarimiza dustugunu.

Aslinda dusunebileceginiz cok sey var ama..

Boyle konusunca adin ya komuniste cikiyo ya fasiste ya da kokten dinciye, hic biri degilim bastan soyleyeyim :) Otum ben ot, keskin bir siyasi gorusu olanlarin tabiriyle otum, ama dusunen bir ot...

kola yı mı bıraktın "coca-cola" yı mı???
    |
    |
    Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi? Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala? Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi.
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    en güzeli çay abi... walla günde en az 7-8 demlik içiyorum makinanın başında .. hatta geçenlerde çay döküldü klavyem uçtu yeni almak zorunda kaldım... şu anda da içiyorum... bi de sigara tabi yanında ... ama sigarayı içmeyenlere kesinlikte tavsiye etmiyorum kesinlikle... çünkü çay+sigara tiryakiligi bu sonuçları doğuruyor.. sigara çaysız, çay sigarasız olmuyo... kola için durum ne bunu da bilmiyorum :)
    |
    |

· Intel® Pentium® M İşlemci 760 2.00 GHz 2MB L2 cache,533 MHz FSB · Intel® 915 PM Chipset · Intel® PRO Wireless 2200 · Sonoma Teknolojisi · 512 MB DDR2 SO-DIMM · 128MB NVIDIA Geforce GO 6600 PCI Express · DVD+-RW DUAL · 15.4" Wide WXGA (1280x800) · 60 GB
  • Binbaşı
    1421 Mesaj
    ben coca-cola da çalışıyorum, için la
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

sen çalışıyorsan ayrı bak o zaman içeriz senin elinden...
    |
    |

^_^
  • Yarbay
    7797 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

ulan koptum yaw alemsin senin icin icerim dostum
    |
    |

Orjinalden alıntı: AnAtoLiA_TR

en güzeli çay abi... walla günde en az 7-8 demlik içiyorum makinanın başında .. hatta geçenlerde çay döküldü klavyem uçtu yeni almak zorunda kaldım... şu anda da içiyorum... bi de sigara tabi yanında ... ama sigarayı içmeyenlere kesinlikte tavsiye etmiyorum kesinlikle... çünkü çay+sigara tiryakiligi bu sonuçları doğuruyor.. sigara çaysız, çay sigarasız olmuyo... kola için durum ne bunu da bilmiyorum :)

Azuhauah sende bendensin. Sigara ile işim olmazda çay içmekten kalkamaz oldum. Oda manyak bağımlısı yapıyor insanı. İçmessem kafayı toparlayamıyorum. Herşeyin fazlası zarar esasında. Bunu bilmek ve uygulamak gerekir ama kör aemlimiz izin vermiyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    378 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orjinalden alıntı: AnAtoLiA_TR

Azuhauah sende bendensin. Sigara ile işim olmazda çay içmekten kalkamaz oldum. Oda manyak bağımlısı yapıyor insanı. İçmessem kafayı toparlayamıyorum. Herşeyin fazlası zarar esasında. Bunu bilmek ve uygulamak gerekir ama kör aemlimiz izin vermiyor.

he walla .. yaw ama çok sakat iş her akşam tükkanlar kapanmadan çay şeker stoğu sağlam mı die kontrol etmek gerekiyor ha bi de tüpü de şööle bi el yordamıyla sallayıp kontrol etmek lazım sabaha çıkarırmı diye bunlara dikkat etmek lazım herzaman ... tüp bitince elektrik sobasını sırtüstü yere yatırarak üstünde çay demlediğimi , çay bitince sabaa kadar aynı çayı defalarca demleyip demleyip artık demlikteki çay yapraklarının vereceği renkten ümidi kestiğimi ve hatta şeker bitince yerine reçel bal vs tatlandırıcı besinler kullandığımı bilirim .. stokları sağlam tutmak lazım hane
    |
    |

· Intel® Pentium® M İşlemci 760 2.00 GHz 2MB L2 cache,533 MHz FSB · Intel® 915 PM Chipset · Intel® PRO Wireless 2200 · Sonoma Teknolojisi · 512 MB DDR2 SO-DIMM · 128MB NVIDIA Geforce GO 6600 PCI Express · DVD+-RW DUAL · 15.4" Wide WXGA (1280x800) · 60 GB

• Binbaşı
    1010 Mesaj
    Cola güzel bişey... ama ben pepsi içiyorum ... en lezzetlisi pepsi bence...

(no smoke)
    |
    |
    Ben içmiyorum en iyisin yapmışsın
    |
    |

O Mavi Gözler ßeni ßitirdi..!
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    kola içmeyi 2 yıl önce bıraktım.. gittiğim bir köftecide kola istememe rağmen gelen ve o güne kadar hiç sevmediğim ayranı içtim ve nedense acayip hoşuma gitti. şimdi en fazla 2-3 ayda bir kere içiyorum.. gece yatarken de bir bardak nesquikli süt favorim..mideyi düşünmek gerekiyor gerçekten, içinde inanılmaz kimyasallar var.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,402
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.