Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Coca-Cola'yı bırakıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
53
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Coca-Cola'yı bırakıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    474 Mesaj
    Bırakamadım..................

Azalttım...................

Bu arada kilo verdim (cidden) .........................
    |
    |
    AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540
  • Binbaşı
    1165 Mesaj
    Bende 3 haftadır içmiyorum gerçi bende bağımlısı değilim ama coca cola çok şerefsiz en iyisi cola turka ve pepsi.
    |
    |
    |||ASUS K8N|||AMD Sempron 2600+@3400+(2.1 Ghz)|||3*256 Mb Twinmos Cl 2.5 Pc 3200@420 Mhz 2-3-3-8 1.5V|||Lg 52X32X52 CD-RW|||2*40 Gb Samsung SATA 7200 Rpm@ 2Mb Raid 0|||128 Mb 256 Bit Leadtek 6800 LE 300/700@375/880 8/6 Vp|||HP 71 17'CRT|||A4 Tech WOP 49 Optik|||A4 Tech KB-21|||HP DESKJET 5150|||QUAKE P4 KASA|||FSP 300 WATT|||1.44 Flopy|||Pegasus Web-Cam|||Zyxel 630 C Usb Adsl Modem@512K|||

• Er
    0 Mesaj
    arkadaslar kola fabrikasında yaptugım stajdan beri - 2001 kola içmiyorum.sadece askerde hararetten dolayı 1-2 kez içtim.yedigun fanta vb. içiyorum ama kola yok...sizlere de tavsiye etmem ...birçok nedeni var içmemek için ...ama faydalı hiçbişey yok inanın...
    |
    |

Kola içme isteğiniz çoşarsa bı buyuk bardak soguk su alın ve kola ıcıomus gıbı hıssedın acaıp ıse yarıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunKsTaR -- 21 Mayıs 2005, 11:05:29 >
    |
    |
    Bende çok uzun bi zamandır içmiyordum kola fakat bu aralar içmeye başlamıştım ama bundan sonra bende içmiycem en ğüzeli ğazoz hem kafeinde yok yada koladaki kadar yok
    |
    |
    ARKADAŞLAR ÜLKERDE BİŞEY YOK MECBUR DİĞERLERİNİ YİCEZ DEMEYİN...YANİ DÜNYADA YİCEK KALMASA ÖNÜNÜZE DOMUZ VERSELER YİCEKMİSİNİZ...
    ARKADAŞLAR KİLO ALAMIYORUM DİYOSANIZ KOLADANDIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.a.w.N -- 22 Mayıs 2005, 7:34:20 >
    |
    |

http://www.webrehberim.com
    EYÜP İHL MEZUNU 2004-2005-ŞAFAK GÜNAYDIN-GİRESUNSPOR
    "Dünya seni kabul etse de sen dünyayı kabul etme her nefis ölümü tadacaktır.Emanet dünyasında mülk kavgası"

AMD 2500+Mobile@3200+,EPOX 8RDA3G,2x256 DDR,40GB SEAGATE HDD,GForce4 MX440,APACHE ADSL,CREATİVE 4.1
  • Teğmen
    161 Mesaj
    cola zorunlu olmadıkdan snra hiç içmemeye çalışırım.hatta onunla beraber gazlı içeceklerin hiçbirini içmemeye çalışırım...

taze sıkılmış portakal yada mandalina suyu
    beypazarı soda
    soğuk ayran
    hazır meyve suyu

tavsiye olunur
    |
    |
    ben bırakamıyorum.iki günde bır bı kutu ıcmesem yapamıyorum.
    |
    |
    |
    |
    Logitech Cordless Rumblepad 2 / Skystar 2.6c / Asus 1814BLT / Windows 7

• Çavuş
    53 Mesaj
    Ben 2-3 yaşımdan beri içiyorum.HEr hangi bir anormallık yok.O zman içmeye devam.Muhammed yoktur,mekke yoktur konusuna gelince ben de kendi ismim üzerinde o kadar çok oynarsam sanırım Brad yazarım.Adamlar isim seçerken oturupta onu mu düşünecek?Valla istemeyen içmesin ne yaparsanız yapın ama ben gene de içeceğim.Akşam güzel bir film başlamış patates cipsini tabağa koymuşum,koltuğa kurulmuşum.Yanina Buz gibi bir kola olmadan hayatta gitmez.
    |
    |

İstanbul´un bir parçası olan vapurların kalkmasının İstanbul´a nasıl bir yararı olacak anlayamıyorum. Vapurlarımızın ortadan kaldırılmasına tamamen karşıyım!!
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Israil maliymis diyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: piramid

kola içmeyin ama coca cola hiç içmeyin
    cola turka çıkınca coca cola tatlandırıcıyı kendisi yapıyor diye ülkeri şikayet etmişti
    coca cola'ya

peki ya coca colanın anlamını biliyormusunuz
    coca cola yazızısını yansıtmalı olarak ters çevirince arapça olarak la Muhammed la Mekke yazıyor yani Muhammed ve Mekke yok olsun anlamına geliyor
    aldığımız her coca cola ile Filistindeki müslümanlara bir mermi atmış oluyoruz

hala hiç utanmadan,çekinmeden coca cola içen müslümanlar...
    www.ravda.net

cola turkanın tadı iyi değilmiş
    biraz da şükretmesini öğrenin
    dünyada bırakın colayı bir damla su bulamayan insanlar var

cola turkaya ve Türkiye'ye sahip çıkalım

9 sene geçmiş. acaba şuan ne düşünüyorsun? forumda aktifsen az konuşsana
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ''Ne olur bırakma beni''
    -Coca Cola
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.