Şimdi Ara

Coca Cola'dan vestel ve yemeksepeti 20/10 kodları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
32
Favori
34.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

hesap başına günlük kod kullanma limiti var mı acaba, göremedim de hiçbi yerde kusura bakmayın ?
    yani mesela 40 liralık siparişi 20 20 şeklinde verebilir miyiz 2 kod kullanarak ?

bugün 20 20 şeklinde 10 ar liralık çek kullanarak aynı hesaptan sipariş geçtim oluyor sıkıntı yok
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman yemeksepeti nasıl kazanıyor ama firma batmıyor daha da fazla kazanıyor sürümden heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

hesap başına günlük kod kullanma limiti var mı acaba, göremedim de hiçbi yerde kusura bakmayın ?
    yani mesela 40 liralık siparişi 20 20 şeklinde verebilir miyiz 2 kod kullanarak ?

bugün 20 20 şeklinde 10 ar liralık çek kullanarak aynı hesaptan sipariş geçtim oluyor sıkıntı yok

Teşekkürler bilgi icin

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    her siparişten % olarak komisyon alıyorlar. Normalde kendilerinin hesaplara yüklediği 10/20 kodlarını kendileri karşılıyor. ancak böyle diğer firmalar (iş bankası, coca cola vb.) ile ortaklaşa yaptıkları kampanyalarının bütçelerini belli oranlarda paylaşıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Joker hariç diğer indirimlerin restoran ile alakalı yok. Onlar paralarını alıyorlar.

bi de doğum günü ve ilk sipariş indirim var bazı restoranlarda. onu restoran karşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 11 Mayıs 2017; 8:44:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Joker hariç diğer indirimlerin restoran ile alakalı yok. Onlar paralarını alıyorlar.

bi de doğum günü ve ilk sipariş indirim var bazı restoranlarda. onu restoran karşılıyor

aynen restoranların kendi düzenledikleri doğum günü, ya da şunu alana şu bedava vb. özel kampanyaları kendileri karşılıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

aynen restoranların kendi düzenledikleri doğum günü, ya da şunu alana şu bedava vb. özel kampanyaları kendileri karşılıyor.

geçen ben bi sipariş verdim yeni hesap açıp casa la pizza dan %15 + % 15 indirim uygulandı yemekserperti arayıp iki indirim birleşmez diye iptal etti. madem öyle niye birleştiriyorsun dimi

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    20/10 ve cepteteb yemeksepeti karşılıyor restorantin getirdiği fise bakarsanız indirimsiz tutar yazdığını görürsünüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kodu olan var mı 1 tane ?
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Oğurel ailesi iş başında,tüccar olabilirler veya hotelleri var sanırım.

http://m.uludagsozluk.com/k/ogurel-ailesi/

https://forum.donanimhaber.com/yine-adana-yine-ogurel-ve-noyan-ailesi-isbasinda--90854916#90854916

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 13 Mayıs 2017; 0:34:23 >
  • Yuh ya 3 yıl öncede bunlar yine kazananlar arkadaş bu kadar çekilişi kazanmak için uğraşmak gerekir günde 10 saat ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Yuh ya 3 yıl öncede bunlar yine kazananlar arkadaş bu kadar çekilişi kazanmak için uğraşmak gerekir günde 10 saat ...

uğraşıyorlardır
    hatta muhtemelen karton toplayan aile olabilir bu , bu kadar kapak ancak çöplerden toplanır, birine para vererek de yaptırılmaz
  • Belkide noterler birliği ve milli piyangoda ensesi kalın abileri vardır ! :) :)
    Her olur olmaz çekilişten bir şeyler kazandıklarına göre..

Bu arada Buzdolabı mayısın son haftası haziran 10 a kadar teslim edilecekmiş. 1. Dönem için. İsim sırasına göre dağıtımlar yapılacakmış.
    şimdiden ilana koymuş kazanan bir kaç kişi malum sitelere..
  • -evet sayın ogurel mesleğiniz?
    -profesyonel çekiliş katılımcısıyım

bu nedir yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 16 Mayıs 2017; 22:12:15 >
  • yemeksepeti kodları satılıyordu forumda bıçak gibi kesilmiş? acaba satanlar kodları içeceklerden değğil de başka şekilde mi topluyordu kod üreteci vs ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

yemeksepeti kodları satılıyordu forumda bıçak gibi kesilmiş? acaba satanlar kodları içeceklerden değğil de başka şekilde mi topluyordu kod üreteci vs ile?

ben birinden 1 liraya hatta 1 liradan da düşüğe almıştım. sonra onu forumdan uzaklaştırmışlar. bayağı da kullandım verdiği kodları bi sorun çıkmadı.
  • Yemeksepetinden kodla yemek alinca mekan sahipleri yarim porsiyon gonderiyor. Bazi butik hamburgercilerin de yemeksepeti icin farkli bir burger koftesi kullandigini dusunuyorum. En az 20 kere yedigim yer. Dukkana gidince super leziz, ys'den soyluyoruz kikirdakli, yagli bir burger koftesi. Milleti nereye kadar uyutacaklar, hadi bakalim...

• quponcu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Sizin adınıza sevindim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Hocam o sizin bölgedeki esnafların uyanıklığı olabilir (: genelde böyle bir durum yok (: yemeksepetine ayrı pide yapalım hamur tutalım iç koyalım vs vs. kimse uğraşmaz bunlarla ama kücük esnaftan korkulur gittiğiniz yerleri gözden geçirin derim

• boombip kullanıcısına yanıt
    Yemeksepeti üyelerden %10 kesiyor , dolayısıyla 20 tl nin 2 tl si üyeden çıkıyormuş , 2 tl için müşteri kaçırmazlar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.