Şimdi Ara

COC da Full + full olmak kaç ay alır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hergün 10-16 saat oynama ile biraz da taş alarak ( haftada 30-60 tl lik bir yatırımla diyelim )0 dan full+ full bir köy yapmak tahminen kaç ayımızı alır ?

• 1.5 sene kesin. ( Pardon Haftalık 30-60 tl yi ben aylık sandım ) O tasları arada bıtır ıcın kullanıgın varsayılarak 1 sene temızı var . Full + Full için .

Tabi bu sürece o 4 m lik nalet olasıca duvarları katmıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon3781 -- 5 Ekim 2015; 9:49:38 >
  • herşeyi bitirmekten mi bahsediyorsun duvarlar harıc bitirmekmi? 1 senede duvarlar harıc o sekılde biter duvarlar çok zaman alıyor
  • Arabesque A kullanıcısına yanıt
    Haftada 30 tl demek ayda 120 tl senede yuvarlak hesap 1.5 milyarı bulur. Duvarları 9. Seviye heroları da 25 30 civarı bir köy satın alın daha hesaplı olacaktır.
    Köyün bitmesi de fazla sürmez, herolara kara iksir kasarken aylık 30 40 tl taşla günde 2 tur kışla hızlandırsanız 6 ayda 200 tl ye de herolar full olur, harcayacağınız paranın çoğu cebinizde kalır.
    Amaç sıralamaya oynamak ise, yukarıda oynamak için de taş gerekir. Savunmaya heroyu hazır tutmak için hızlandırmak büyü fabrikası hızlandırmak, kupa kasan şampiyon klanlarda bağışlara iştirak etmek gerekir, istekler Golem tazı olur, kara kışla da dönecek, vs vs...

Özetle; taş heroya ve kupa kasmaya harcanır, saygı duyarım gerisine acırım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 6 Ekim 2015; 2:22:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de satın almak daha mantıklı ve daha ucuz
  • 2 senedir gece gündüz oynuorum 60 dolar para yatırdım. bütün savunmalarım full. duvarlarım yarısı 9 yarısı 10. daha 11 seviye duvarlar var. full olmak biraz zor.
  • Ocakta basladim oynama 79 levelim th 8 in yarisini gectim para harcamadim tabikibu arada full köyler ne kadar satiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.