Şimdi Ara

Cm Serileri...................... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
9.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: folderdash

ama bu cm 01/02 yeni pc lerde çalışmıyo."not enough memory" gibi bişey dio.varmı başına böyle bişi gelen yada çözümünü bilen?

uyumluluğu 98 ve me yap sonra sanal belleğin max ını 3024 yap çalışır
  • cm 03/04 oynayanlar hadi oynayalım multiplayer oynamak isteyen varsa ozbeykghotmail.com'u ekleyin mailleşip oynarız!!!
  • multiplayerı çekilirmi yaw sende!en az 4-5 saatin geçer bu oyun başında!
    quote:

Orjinalden alıntı: erozbey

cm 03/04 oynayanlar hadi oynayalım multiplayer oynamak isteyen varsa ozbeykghotmail.com'u ekleyin mailleşip oynarız!!!
  • ben de hala oynuyorum SAKARYASPORLA 2 kere 1. oldum süperligde 2. ligten cıkardım tabii bide 1 kezde sampiyonlar ligi sampiyonu yaptım :D

kadro: buffon, gallas,sol campbell,alpay,ümit,fatih sonkaya,emre belözoglu,hamit ,beckham,adriano ve tuncay beyler
  • arkadaşlar bu oyunun güncellemesi varsa,link koyarsanız sevinirim.
  • olsun ama yinede multiplayerin zevki başka
  • Oyun sizde de bozuldu mu yoksa sorun bende mi ? makineye daha yeni format açktım ama oyun yinede hata veriyo.Bendeki crack sakat gffaliba.
  • multiplayer oynayacak varsa konuşuruz anlarız..
  • evet cm03-04 cok güzel ama bence cm serisinin en kolay oyunu
  • Cm'de GS'ydim.(çalışana kadar)
    Kadrom :
    Shay Given,Rüştü Reçber,Zinedine Zidane,Toledo,Alpay,Temur Altunhan,Tuncay Şanlı,Carlos Tevez,Freddy Indurley Grisales,Patrick Kalambay

daha transfer ettiklerim vardı ama hatırlamıyorum
  • abi ben hiç manager oyunlarını sevmem ama ismini duymuştum
  • CM ne???
  • bu oyun sizi bilgisayarın başından kaldırmayan bi oyun, oturunca kalkamıyosun, yukarıdaki arkadaşın verdiği liste gtibi biçok liste var.
    bu oyunun güzel yanı, buldğunuz bi oyuncuyu gerçek hayatta birkaç sene sonra büyük bi takımda görmeniz
  • ben cm 03-04 de hilesiz sivssporu aldım sonra1. lige çıkardım tüm türkiye kupasını ve ligi aki futbolcunu öv
    ldım şampionlar liginde 1. oldum manchestere gittim ve bana brasil milli takımı teklif etti her aldığın takıma mtlaka todorovu alın ANATOLİ TODOROV mutlaka alınve montolivo ricardinho manyak oluuo menajerlik özelliklerini geliştirmek istiosan her 3 haftada en iyi iiii fubolcunu övvv bu oyunun hilesi menajer eklede başka takımda n kendi takımına f utbolcu satabilion anlattığım oyun hilesizdirrrrr
  • valla bence kıral fm2005 başka büyük yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: muyit

valla bence kıral fm2005 başka büyük yok

2006 daha gelişmişi onu neden sevmiyosunki kardeş bence kral 2006 oyuna daha çok şey eklenmiş bence çok hoş olmuş
  • arkadaşlar bu oyun için bi sorum olacak...
    bilgisayarımı 1 senedir kullanıyorum,ancak maç esnasında (2dpitch bölümü) hızlandırma yapamıyorum
    'very fast' seçimindede durum aynı,'very slow'da da...böyle bir sorun yaşayan oldumu acaba?
    çözümü nedir?lütfeeen
  • Vakit hızlı geçiyor.Yani oyuncuların hızlı hareket etmez.Bu arada bende cm0304.exe hatası veriyor ? Crack'ten midir ?Başka bi crack ile cracklesem çalışır mı ?Çalışırsa birisi yollayabilir mi ?
  • fm 06 oynuorm gayet gzl senelerdr cm serılerınden gelen tutkm var
  • güzel oyundu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.