Şimdi Ara

CLOUDPUNK Resmi Olarak Türkçe! ~Plus Localization

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CLOUDPUNK Resmi Olarak Türkçe! ~Plus Localization

Sanal ve ütopik bir metropolde geçen, heyecan dolu bir hikaye. Teslimat servisi yapan Cloudpunk'taki ilk iş gecendesin. Şu iki kuralı unutma: Teslimatı başarıyla yap ve paketin içindekini asla sorma.

Nivalis adlı hayali bir şehirde geçen oyunda yarı-yasal bir şirket olan Cloudpunk için çalışıyoruz, ismimiz Rania. Kurye olarak çalıştığımız işimiz dolayısıyla Nivalis’in en berbat, en tenha köşelerine girecek, bulutları bile aşan kulelerine tırmanacağız. Gece atmosferinin ön plana çıktığı oyunumuzda, her gece farklı farklı insanların hikayelerine şahitlik edeceğiz.

Hikaye bazlı bu Cyperpunk oyununda toplumun her kesiminden androidlerle, yapay zekalılarla ve acımasız insanlarla tanışacağız.

Özellikler:

-HOVA'nla havada süzülerek ya da yaya olarak devasa bir Cyberpunk şehrini keşfedeceksin.
    -Rania'nın gözlerinden kurumsal entrikaların, hackerların ve yapay zekalı dolandırıcıların dünyasındaki gizemleri ortaya çıkaracaksın.
    -Birçok değişik karakterle tanışacak ve onların günlük hayatlarına dalacaksın.
    -Aldığın kararlar Nivalis halkı üzerinde uzun süreli etkilere sahip olacak.
    -Ek hikayelerin kilidini açarak gizli yerleri ve hikayeleri keşfedeceksin.

Oyun Plus Localization tarafından Türkçeye çevrilmiş olup 23 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyunun Steam sayfasına ve sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Oyunun konsol için çıkış vakti henüz açıklanmamıştır.

STEAM :https://store.steampowered.com/app/746850/Cloudpunk/ -30 Nisan'a kadar 35TL!

Güncelleme :
    -Yeni güncellemeyle birlikte oyuna grafik ayarları eklenmiş ve belli başlı dil hataları tamamen düzeltilmiştir.
    -Oyuncunun bazı yerlerde sıkıştığı bug'lar düzeltilmiştir.
    -Bazı görevlerin geç başlama sorunu giderilmiştir.

-Bir sonraki güncellemede arayüzü tamamen gizleme seçeneği eklenecektir. Böylelikle atmosferi daha canlı şekilde yaşama fırsatı elde edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlusLoc -- 28 Nisan 2020; 15:58:21 >

• Elinize sağlık böyle oyunun çıkarken Türkçe olarak gelmesi gerçekten çok sevindirici bir haber
    Fiyatıda uygun Türkçe olmasaydı oyunu anca indirimde alırdım ama şimdi alıp oynayacağım, başarılarınızın devamını dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alponsoo

Elinize sağlık böyle oyunun çıkarken Türkçe olarak gelmesi gerçekten çok sevindirici bir haber
    Fiyatıda uygun Türkçe olmasaydı oyunu anca indirimde alırdım ama şimdi alıp oynayacağım, başarılarınızın devamını dilerim
    Teşekkür ederiz.
  • Elinize sağlık nice resmi çevirilere
  • Elinize sağlık
  • Alınacaklar listesine attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Elinize sağlık nice resmi çevirilere
    Teşekkür ederiz, inşallah diyelim. :)

@HeLLgaTe Teşekkürler. :)
  • Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık istek listeme aldım. Güzel bir oyuna benziyor fiyatı da uygun.

• Oyunu steamden satın aldım en kısa zamanda deneyeceğim. Elinize sağlık teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Oyunu steamden satın aldım en kısa zamanda deneyeceğim. Elinize sağlık teşekkürler.
    Teşekkür ederiz hocam, oyun oldukça başarılı ve güzel.

@Krone

Evet fiyat açısından da oldukça makul, maksimum 10 saat boyunca eğleniyorsun sonuçta.

@TackleBarry

Teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlusLoc -- 24 Nisan 2020; 2:18:38 >

• Bir kaç saat önce aldım ve denedim. Türkçe dilde oyunda on numara olmuş. Elinize sağlık.
    Ufakdan bir sitem de etmeden geçemeyeceğim. Daha çok bu tarz oyunlara yönelin lütfen. Similasyon tarzı oyunlar oyun değildir. Bence.

• Oyun ilgimi çekti, İstek listeme aldım. Güzel ve farklı oyunlarla karşımıza çıkıyorsunuz. Ellerinize, emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Bir kaç saat önce aldım ve denedim. Türkçe dilde oyunda on numara olmuş. Elinize sağlık.
    Ufakdan bir sitem de etmeden geçemeyeceğim. Daha çok bu tarz oyunlara yönelin lütfen. Similasyon tarzı oyunlar oyun değildir. Bence.
    Teşekkür ederiz. Biz her türlü oyuna açığız yeter ki yapımcılar oyunlarına Türkçe eklemek istesin.

@FORZAFATHER

Oyun cyberpunk dünyasının yalnızca silahlı çatışmadan ibaret olmadığını göstermeye çalışıyor, görsel açıdan da bir o kadar farklı. Oynaması zevkli, en azından biz zevk aldık, hem çevirirken hem oynarken. Fiyat 30 Nisan'a kadar 35TL sonrasında 39'a çıkıyor ona göre.

• Oyunu alıp oynadım gerçekten ilginç bir oyun ve Türkçe olunca güzel bir oynanış sunuyor. Bazıları bu fiyata sadece yama verirken siz aynı fiyata oyunu da vermişsinizhelal olsun
  • Teşekkürler , takipteyiz.. :))
    En kısa zamanda alacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Teşekkürler , takipteyiz.. :))
    En kısa zamanda alacagim
    Biz teşekkür ederiz, indirim bitmeden almaya bak. Gerçi tam fiyatını da hak eden bir oyun kendisi.
  • İstek listeme aldım, elimdeki oyunları tamamlayınca bunu da ekleyeceğim steam kütüphaneme

Çeviri için Teşekkür ederim
  • oyunun oynanış süresi ne kadar acaba ilgi çekici duruyor ? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 24 Nisan 2020; 23:37:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.