Şimdi Ara

CLK 200 KOMPRESÖRE LPG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
13.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lpg nin motora bir zararı olmadığını ustalar söylüyorlar. Ama şehir içinde 15 ykr lik rakamı ben 1.6 toledo ile bile yakalayamıyorum. Şehir içi 14-15 hatta 16 litre ortalama lpg yakarsınız. Tabi trafiğe bağlı.

Orjinalden alıntı: Mengish

Teşekkürler aydınlatıcı açıklamanız için. Peki bu yakıt farkı çok mu olur. Yani sonuçta şehiriçi LPG ile 150 krş'a kadar yakması benim için ok kompresörün. Bir de zaman içinde motora zararı olur mu lpg'nin??
  • Bir soru daha sorsam arkadaşlar? Düz CLK 200 mü yoksa kompresör mü?? PErformans farkı nasıldır?
  • Çoktur.

quote:

Bir soru daha sorsam arkadaşlar? Düz CLK 200 mü yoksa kompresör mü?? PErformans farkı nasıldır?
  • YA ÖNEMLİ OLAN MONTAJDAN SONRAKİ OLAYLAR HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA GEREKLİ YARDIMIN MAX OLMASI . BU KONUDA BRC BİR NUMARA VE BÖYLE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR AKSİNİ İDDİA EDEN OLUR MU BİLMEM AMA E 200 E ATİKER ÖNEREN BİR YERDE TAKTIRMA BENCE YAZIK OLUR
  • sadece markaya takılı kalma
    montaj yaptıracağın yeride iyice araştır.
  • Kaç tane lpg takılmış kompressörlü araç kullandınız? 2 tane E200 kompressor aracıma Atiker taktırdım. Bence bilip konuşmak lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: berkantsatin

YA ÖNEMLİ OLAN MONTAJDAN SONRAKİ OLAYLAR HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA GEREKLİ YARDIMIN MAX OLMASI . BU KONUDA BRC BİR NUMARA VE BÖYLE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR AKSİNİ İDDİA EDEN OLUR MU BİLMEM AMA E 200 E ATİKER ÖNEREN BİR YERDE TAKTIRMA BENCE YAZIK OLUR
  • Mengish demiş ki;
    quote:

Tecrübesi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: thall

Mengish demiş ki;
    quote:

varlıgından haberin olmadığı bir çok arabaya lpg dönüşümünü uyguladık.Kimse ayranım ekşi de demez dürüst olmak lazım.
  • Hangi firmayı temsil ediyorsunuz? Yani hangi brc bayisi? Madem reklam için burdasınız firmanızın adını yazın okuyucular öğrensin.

quote:

quote:

Mengish demiş ki;
    quote:

varlıgından haberin olmadığı bir çok arabaya lpg dönüşümünü uyguladık.Kimse ayranım ekşi de demez dürüst olmak lazım.

• yok canım reklam ile alakasız bir olay bu ama tecrübeli kişiler yazsın demiş ya ben ona tav oldum lpgli araç görmesek burada işimiz ne yani değil mi
  • bu imza ne demek istiyor?
    www.tmsotogaz.com

Sequent24 Sıralı Lpg Montajı Yetkili Bölge Bayii Serkan Bey 212 426 44 42

quote:

yok canım reklam ile alakasız bir olay bu ama tecrübeli kişiler yazsın demiş ya ben ona tav oldum lpgli araç görmesek burada işimiz ne yani değil mi

bende seni BRC bayiisisin zannediyordum
  • quote:

bu imza ne demek istiyor?
    www.tmsotogaz.com

Sequent24 Sıralı Lpg Montajı Yetkili Bölge Bayii Serkan Bey 212 426 44 42

quote:

yok canım reklam ile alakasız bir olay bu ama tecrübeli kişiler yazsın demiş ya ben ona tav oldum lpgli araç görmesek burada işimiz ne yani değil mi

bende seni BRC bayiisisin zannediyordum

bayiinin sahibi olmasam da alakam var az çok

• clk 200 LPG ile kullanan arkadaşlar var mı durum nedir ne yakıyor günümüzde :)
  • Teleflex İstanbul bayii Başak Otogaz'da aracıma LPG takılırken C200K montajı yapılmış bir araç sahibini bekliyordu. Yol testini beraber yaptık hatta :)

Kendilerine ulaşırsan yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Saygılar...
  • Yazık edersiniz aracınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: akustika
    Yazık edersiniz aracınıza

Bir de böyle bir şey var!.. Yazık edermişiz.
    Buyrun, dinliyoruz.
    Neymiş yazık edeceğimiz şey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Orijinalden alıntı: akustika
    Yazık edersiniz aracınıza

Bir de böyle bir şey var!.. Yazık edermişiz.
    Buyrun, dinliyoruz.
    Neymiş yazık edeceğimiz şey...

Ben söylemiyorum. Motor kompresyon testi söylüyor.
  • Onu diyorum işte ben de!..
    Ne diyormuş motor kompresyon testi?

Merakla bekliyorum...
  • Motor daha çabuk aşınıyor, segman gömlek arasındaki hızlı yıpranma farkı yüzünden motorda çekiş düşüyor.
    Bu en çok o kompresyon testini bir de yağlı yaptırınca yüzüne vuruyor insanın. Yağlı yaptırınca o yıpranma bölgesini dolduran yağ ile kompresyonda artış görüyorsun.
    İşte bu haber kötü haber oluyor.
  • Peki dünya genelindeki milyonlarca araç nasıl devam ediyor yoluna?
    Hatta Opel, Subaru, Ford ve birçok marka nasıl sıfır kilometre LPG'li araç satışı gerçekleştiriyorlar?

Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.