Şimdi Ara

Clive Barker's Jericho (ÇIKTI) (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
0
Favori
64.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

barakalarnın önününde açık bi yer var ordan bomba sallıcan tek tek
  •  Clive Barker's Jericho (ÇIKTI)

arkadaşlar burayı nasıl geçebilirm...bomba felan diyoda anlamadım tam olarak ne yapacağımı...
  • Hocam yanlış hatırlamıyorsam burada tepede yaratıklar vardı ve Jones ile onların aklına girerek arka taraftaki yakıt depolarını patlatıyordun... Zaten Jones adı geçtimi bilki birinin zihnine gireceksin

selim 000;

Hocam sende bayan karakterlerden (ki oyunda en sevdiğim elemandır kendisi) 'Cole' u seçeceksin ve zamanı yavaşlatıp o sığınakların arkasına geçeceksin, zaten geçer geçmez sana hangi tuşa basman gerektiğini gösteriyor (default ayarlarda space'di sanırım)... Cole'da kapaklardan içeri bomba bırakacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: charcharodon carcharias

Hocam yanlış hatırlamıyorsam burada tepede yaratıklar vardı ve Jones ile onların aklına girerek arka taraftaki yakıt depolarını patlatıyordun... Zaten Jones adı geçtimi bilki birinin zihnine gireceksin

selim 000;

Hocam sende bayan karakterlerden (ki oyunda en sevdiğim elemandır kendisi) 'Cole' u seçeceksin ve zamanı yavaşlatıp o sığınakların arkasına geçeceksin, zaten geçer geçmez sana hangi tuşa basman gerektiğini gösteriyor (default ayarlarda space'di sanırım)... Cole'da kapaklardan içeri bomba bırakacak

saol hocam denicem dediklerini ama yaratıkların içine nasıl gircem...e tuşuna basınca bişiler oluyorda...onla mı bi ilgisi var?

• abovvvvvvvvvvvv halen topic ölmemiş, nefis bi oyuncu bugunde aklıma geldi.
    bayaa oldu bitirreli. 38 sayfa olmuş bea

7600GS ile oynaıştım :)
  • yaw arkadaşlar bu oyunda hızlı kayıt yok mu yaw...ölüyorum taa bölümün başından başlıyorum tekrar...oda adamı bayıyo...
  • Oyun checkpoint sistemi ile save yapıyor maalesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Khán
    saol hocam denicem dediklerini ama yaratıkların içine nasıl gircem...e tuşuna basınca bişiler oluyorda...onla mı bi ilgisi var?

Dostum oyunu bitireli çok oldu ama dediğin gibi yaratığa doğru bakıp 'E' tuşuna basıyorsun; Jones böyle nirvanaya ulaşır gibi bir hale geliyor; eller arkada göğüs önde (lütfücüm bu dediklerinin hepsini yapıyorum da, bir tek gözlerimden ateş çıkartamıyorum )

Ondan sonra yaratığın zihnine girdin mi; zaten artık onun gözünden görmeye başlıyorsun.. Sonra yanlış hatırlamıyorsam o yaratıktan başka bir tanesine geçip olayı çözüyorsun.. Valla switc'mi vardı yoksa bir şeyi aktive mi ediyordun orasını hatırlamıyorum...

Keşke daha fazla yardımcı olabilsem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 18 Haziran 2009; 9:24:42 >

• yardımlarınız için teşekkürler...tekrar dalıyım ben oyuna...
  •  Clive Barker's Jericho (ÇIKTI)

arkadaşlar buralardayım şimdi...oyunun bitmesine ne kadar var?
  • Daha epeyce var
  • Bu oyunu hep merak etmişimdir , indirip deniyicem :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SmaLLviLLe

Bu oyunu hep merak etmişimdir , indirip deniyicem :)

Kesinlikle denemelisin.Konusu , mekanları ve karakter kontrolü bakımından farklı bir oyun.Sıkılmayacağını ümit ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyzadeM

quote:

Orjinalden alıntı: SmaLLviLLe

Bu oyunu hep merak etmişimdir , indirip deniyicem :)

Kesinlikle denemelisin.Konusu , mekanları ve karakter kontrolü bakımından farklı bir oyun.Sıkılmayacağını ümit ediyorum.

Verdiği bu gazdan sonra , download işlemi başlamıştır . :)
  • arkadaşlar siz en çok hangi karakterle ilerliyorsunuz...ben genelde jason veya sniperlı kadınla oynuyorum...
  • ben oyunu oynuyalı baya oldu arkadaşım ama oynadıgım zamanlarda delgado ile ilerliyordum

Clive Barker's Jericho (ÇIKTI)
  • bu adamın alevlerini tam olarak nasıl kullanacağımı çözemedim...yardım edersen sevinirim....
  • o alevler bir iki yerde işe yarıyor arkadaşım oyunun ilerliyen bölümlerinde ateşten bi yerden geçmene yarıyor sadece o kadar düşmanlara zarar vermiyor
    bildigim kadarıylı alevlerden geçerkende senin zarar görmemeni saglıyor

ekleme.: canım çekti şimdi hee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 18 Haziran 2009; 22:08:17 >
  • En kullanışlı karakter Black ve Church(yanlış olabilir ninja hatun.) Bana göre. Delgado hımbıl birşey.Rawlings adam papaz zaten iyileştirme özelliğinden başla bir numarası yok. Gözlüklü kadının tek artısı zamanı belli bir süre yavaşlatıyor.Telekines kullananan zombie kılıklı kelktoş en berbatları zaten. Kısaca snipercı hatun ile ninja hatun en iyileri bana göre.
  • bende seninle aynı fikirdeydim ama delgado ya alışınca gerçekten en fenaları o silahıda kendiside çok güçlü özel gücü olan cobra ise mükemmel
    ninja kızın sanırım church tu adı belli bir süre elamanları dondurma özelligi daha güzel lakin silahi güçsüz delgado nun sol eliyle kullandıgı silah
    zaten artık marka modeli varmı bilmiyorum ama o bile çok güçlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 18 Haziran 2009; 22:25:34 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.