Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leon_312

reklamın sonunu bulabildim : ) ama sonuç hüsrannnnn

benim tahminim elektirik süpürgesi diye ilk aklıma o geldi aralara girer falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

abi dogru tahmin ettin zaten , ordaki yazılan siteye girip bakarsan göürüsün : )
    gercekten bravo...
  • quote:

quote:

Aynen hocam adam akıllı konuşunca indiriyorlar ben kesinleşsin dedim o yüzden zorlamadım zaten verdikleri fiyatta tatmin olmamış şekilde ayrıldım oradan çıkmadan dedi alacağınız zaman gelin gene konuşuruz fiyatı dedim bakarım bir kaç araba daha deniycem falan dedim, senin taktiği uygularım leon dostum güzel taktik renaultta bende hiç pazarlık olayı olmadı orada yapmıyorlarsa buradada yapmazlar heralde fiyatlar esnek değil demek ki.

abi her ildeki renault bayi yapıyor elbet ama izmirdeki renault bayileri cok güzel fiyatlar veriyor. yani forumdaki arkadasların söylediğine aldıklarına göre..
    istanbulda olur cok bayi varsa.... burda benim bildiğim 3 tane renault bayi var.. birisi mais ankara müdürlüğü oldugundan dolayı zerre kadar indirim yapmadıkalrını biliyorlar diger bayiler ,onlarda mais den güc alıp onlarda yapmıyor her halde.
    her zaman diyorum neziroglu bayi var adam liste fiyatının üstüne fiyat koymuş.. halende indirim yapmıyor.. sanki indirim yapmış gibi konusması yok mu deli oluyorum o bayiye..

Aynen öyle leon dostum rekabet iyidir her zaman en kısa zamanda gidiyim alıyım fiyat tekliflerini paylaşırım inş.
  • quote:

quote:

abi dogru tahmin ettin zaten , ordaki yazılan siteye girip bakarsan göürüsün : )
    gercekten bravo...

Ne biliyim hocam akla ilk gelen şey olmadığı kesindi yani :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakin-adam

Son 1 yılda birisi 2001 ikisi 2000 model 3 tane symbolüm oldu.Üçününde kliması çalışmıyor.ben mi şansızım bu modeller mi böyle anlamadım gitti.

hocam klimalı araba aldıgınızdan eminmisiniz..yanlıs hatırlamıyorsam o yıllarda klima opsiyon olarak satılmakta idi...
    aracınızda 2 tana sürücü ve yolcuda hava yastıgı varsa muhtemelen klimada oluyor...

olmadı kaputtanda belli olur acın sol üst kösede klima boruları olması gerekiyor..

olası birsey varsa atıyorum klimalı ama calısmıyorsa büyük ihtimal klima kompresörü bozulmuştur.1000tlden asagıda degildir.

bldiğim kadarıyla kompressör söyle bozuluyor.. yüksek devirlerde 3000-4000 gibi yolda giderken klimayı actıgımızda birden klimaya yüksek güc bindiğinden dolayı kompresör calısmaz hale geliyor fakat 1 ,3 denemede bozulmuyor, her yüksek devirde actıgında kompresörün ömründen gidiyor...

elimdeki güvenlik paketli.diğerlerini de satarken klimanın çalışmadığını soran ve baktıran alıcılardan biliyorum.yoksa ben klimayı kullanmam.edindiğim bilgi clioların klima arızalarının çok da maliyetli olmadığı yönünde.ancak insan markadan soğuıyacak.3 clio da hiç birinin çalışmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakin-adam

elimdeki güvenlik paketli.diğerlerini de satarken klimanın çalışmadığını soran ve baktıran alıcılardan biliyorum.yoksa ben klimayı kullanmam.edindiğim bilgi clioların klima arızalarının çok da maliyetli olmadığı yönünde.ancak insan markadan soğuıyacak.3 clio da hiç birinin çalışmaması.

klimayı kullanmasını bilmeyen kişilerden araba alırsanız tabikide sogumamak elde degil. aracın veya markanın hic bir sucu yok. bu renault icin gerecli degil tüm markalar icin gecerli..

klima kompresöründen bahsediyorsak yani klimayı klima yapan parcadan söz ediyorsak 1000tl civarı masrafı var... komple degişirse fiyatı bu, tamiri yapılırsa 50-100tl ile kurtulacagınızı sanmam.

en kötü klima bakımı 100-150tl bundan haberiniz varsa kompresördende haberiniz olmalı...

zaten 10-12 senelik aracı dört dörtlük anahtarı teslim eden zor bulursunuz, 10 senelik aracta illa bir dara vere vardır. sizden aracı alamak isteyen araca bakıtırken, siz aracı alırken neden bakıtmadınız peki..

kendi adıma konusuyorum babamdan bile araba alsam expertize göstermeden arabayı almam..
    bence suç sizde : )
  • quote:

tabikide abi, böyle birsey yayınlarlar mı : ) türkiyede yasıyorsak hersey beklenir ama artık reklamlar öyle böyle degil...
    belki bilirsin haberlerde felan devlet yasak baklıkları avlamamk icin kampanya baslatmıstı kücük balıklar avlanmayacak diye, hatta t shirt basıldı.

ucaklarda bile böyle reklam varmış.. artık günümüzün reklamı böyle olcak : ) artık türkiye geniş bir vatan oldu normal karsılanıyor : )

CLİO SYMBOL GRUBU

CLİO SYMBOL GRUBU

/>
  • quote:

quote:

tabikide abi, böyle birsey yayınlarlar mı : ) türkiyede yasıyorsak hersey beklenir ama artık reklamlar öyle böyle degil...
    belki bilirsin haberlerde felan devlet yasak baklıkları avlamamk icin kampanya baslatmıstı kücük balıklar avlanmayacak diye, hatta t shirt basıldı.

ucaklarda bile böyle reklam varmış.. artık günümüzün reklamı böyle olcak : ) artık türkiye geniş bir vatan oldu normal karsılanıyor : )

CLİO SYMBOL GRUBU

CLİO SYMBOL GRUBU

/>

Aynen hocam kadıköyde yürürken bir ara bir tane mor saçlı bir kız önümü kesti greenpeace tshirtude giymiş dedim aha ... yedik :D yok sizin ki kaç cm kampanyasına katılır mısınız falan bir kahkaha attım yok dedim katılmıyorum biliyodum halbuki az bucuk bşyler dedim bu soruyuda herkese sorma dediğin gibi baya rahat bir memleket olmaya başladık bir avrupalaşma akımıdır gidiyor ama ben hiç hoşlanmıyorum şahsen .
  • pazartesi accent blue ile deneme sürüşü yapcam arkadaşlar bu arada :)
  • quote:

pazartesi accent blue ile deneme sürüşü yapcam arkadaşlar bu arada :)

abi sen ne içtin yhaa blue felan :) aklından zorun mu var. elantra desen eyvallah ama blue yanasmaa, fluence ile kafa kafaya fiyatı var. birisi b segmenti biri c düüsn artık... yinede test et para almıyorlar yhaa bilgi sahibi olursun...

madem blue test ediyorsun citröenide test et... facusuda : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

ağustos satışları

http://www.arabam.com/haber/Otomobille-Yasam-Satislar-azaliyor-liderler-degismiyor/Detay-293529?vzn=1

hocam artık bilindik sıralarmalar oldu. b segmenti hic degişmiyor vede degişmeyecek ....
    c segmentinde gecen ay line oturdu ama filoların sayesinde, birdaha gelecegini sanmam, c segmentide kolay kolay degişecegini sanmam..

d segmenti adeta yarısıyor, bir bakıytorsun passat ,bir bakıyorsun mercedes c, bir bakıyorsun opel insignia..

d segmentinde sıradan bir yasrış yok bence...
  • quote:

harbi abi hyundai yi naapıcan gerçi yeni dizel versiyonu haakında iyi şeyler okudum ama yinede verilen parayı haketmiyo leon hocamın dediği gibi elantra olsa eyvallah elantra tip olarak hele arka kısmı çok hoşuma gidiyo tasarım olarak çok iyi yapmışlar abi en azından fleunce,focus,jetta,megane3 yada bütçeni yükselte bilrsen Qashqai BAKMANI TAVSİYE ederim
  • quote:

http://www.arabam.com/Test/Hyundai-Accent-Blue-16-CRDi-Prime/Detay-293429

abi allahtan iyi seyler söylüyorlar yakıt degerine bakarsmısın..
    sehir dısı 4,5litre diyor.. renault 105bglik 4 litre diyor 100 kmde....
  • quote:

quote:

http://www.arabam.com/Test/Hyundai-Accent-Blue-16-CRDi-Prime/Detay-293429

abi allahtan iyi seyler söylüyorlar yakıt degerine bakarsmısın..
    sehir dısı 4,5litre diyor.. renault 105bglik 4 litre diyor 100 kmde....

ebnde sevmion bu arabalrı am söylenenler iyi ama 128 bg fazla yakıyo ne kadar ekmek o kadar köfte
  • quote:

ebnde sevmion bu arabalrı am söylenenler iyi ama 128 bg fazla yakıyo ne kadar ekmek o kadar köfte

abi tamam nekadar ekmek okdar köfte ama işin teknik olayına girelim.. 128 bg 260 ile son süret 190km yaparken renault 105 bg 240 ile 185 km hız..
    renault yaktıgının hakkını veririken. hhyundai yaktıgın hakkını veremiyor....

240 torku 2000 devirde veriiken, hyundai 260 torku 2750de veriyor... cok yakma sebebi bu ama devir aralıgı kötü..
  • quote:

quote:

abi tamam nekadar ekmek okdar köfte ama işin teknik olayına girelim.. 128 bg 260 ile son süret 190km yaparken renault 105 bg 240 ile 185 km hız..

240 torku 2000 devirde veriiken, hyundai 260 torku 2750de veriyor... cok yakma sebebi bu ama devir aralıgı kötü..

bu yüzden fala yokıo diyosun ben zaten elantra,getz,era dışında hyundayiyi başka modelini sevmiyorum zaten blue nin fiyatı çok uçuk oprayı blue ya vermem az yaksada çok yaksada
  • quote:

quote:

abi sen ne içtin yhaa blue felan :) aklından zorun mu var. elantra desen eyvallah ama blue yanasmaa, fluence ile kafa kafaya fiyatı var. birisi b segmenti biri c düüsn artık... yinede test et para almıyorlar yhaa bilgi sahibi olursun...

madem blue test ediyorsun citröenide test et... facusuda : )

kafam güzeldi hatırlamıyorum leon hocam
  • quote:

quote:

quote:

bu yüzden fala yokıo diyosun ben zaten elantra,getz,era dışında hyundayiyi başka modelini sevmiyorum zaten blue nin fiyatı çok uçuk oprayı blue ya vermem az yaksada çok yaksada

Aslında deneme sürüşü şurdan çıktı açıklıyım,nette geziyodum forum doldurdum dedim ararlarsa yaparım deneme sürüşü aramazlarsa yapmam adamlar 2-3 günde 4 kez aradılar geliyomusunuz geliyor musunuz diye en sonunda dedim tamam gelicem dak. başı aramayın bugün aramadılar.

Şöyle bir teklifle gidicem yanlarına diycem 5 yıl garanti veriyolar ya diycem şimdi arabayı alsam 2011+5:2016 da biticek garantisi ben garanti istemiyorum sizden şimdi 5 yıl sonunda 2016 da başlayıp 2017 de biticek 1 senelik garanti istiyorum kabul ederseniz alcam yoksa almam bakalım ne diycekler.
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.