Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (803. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bende 2011 Clio var. Çok memnunum. Şuana kadar hiç bir problem çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyton35

Dostlar bende 2011 Clio var. Çok memnunum. Şuana kadar hiç bir problem çıkarmadı.

clio ney dostum kaç km'de falan bilgi versen daha mantıklı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Sayfayı arada okuyorum hocam zaten ama aktif olarakta bulunacağım bundan sonra oradada baya fanatik var belli :))

sorma abi yhaa her türlü sıkıstırıyorum sen böyle dedim baksimdi ne diyorsun diye ama adam gamsız cıktı. ama sonradan soktugum laflar doyurdu. bakalım bana laf atmasını beklicem, birazdaha rencide olsun :)

okudum hocam hepsini zaten
  • behzat Ç. DE SYMBOL KULLANIYOR

http://birbak.mynet.com/detay/magazin/behzat-cden-ilk-fragman/11838

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 13 Eylül 2011; 13:23:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

varya sırf arkadaştan dolayı hondalara gıcık kaptım hala sevmiyorum şu lanet arabaları ohhh canıma deysin deprem oldu inşllah o honda fabrikları başlrına yıkılır o kdar pis kin tuttum bir tane bizim geri zekalı arkadaş neymiş bu yeni city yi çok iyi yapmışlarda cıvıc he kafa tutyomuş ta bir daha bu kadar iyi yapmıcaklarmış city leri ya bırak arkadaşım toplasan honda nın kaç model aracı var hala türkiye piyasaında ara sıra yayınlıyorum bu haziran temmuz satışları hondanın adı geçmiyo bir tek suv da crv var yok inşallah civic te kalkarda arkdaşa laf sokarım şerefsize bak bizim bindiğimiz arabayı hor görüyo akşam akşam sinirim yükseldi yaw bunları yazarken sonuçta kardeşim hemen hemen bu türkiye şartlarında en uygun araba renault bunları inkar eden varsa ben o kişinin aklını karıştırırm

abi hiç sinirlenme, renaulttun adı büyük neticede kimse kabullenmek istemiyor iyi oldugunu.
    en basitinden renaultun ortagı mercedes(daimler)

şimdi mercedes dünya capınca prestij sahibi gelipte renault ile ortak olarak prestiğini düşüremez ki, mercedesinde bir bildiği var ki ortak olmuş..
    bildiğim kadarıyla mercedes sacede renault ile ortak iş biliği yapıyor.

mercedes renaultun motorlarını kullancak yeni cıkacak olan 1,6 130bglik dizel motorunu, ve bu motoru 160bg cıkarmışlar ama üretime gecmemiş..
    tabikide karşındakinin ön yargılarını birden kıramazsın yavas yavas iştenlikle renault kırcaktır..

sen demeden onlar diyecektir. renaultu basta sevmedim ama şimdi hosuma gitmeye basladı diye...

hondanın bu yeni civc modeli ile türkiyede tutunacagını sanmıyorum. abd deki tasarım ile türkiyenin ki farklı olcagından dolayı satılır veya satılmaz diyemem ama abd deki tasarımla satılmayacagı ortada...

renault en uygun araba bunda kimsenin inkar etmesi mümkün degil...

renault la nissan ın ortak olduğunu biliyorum ama mercedes şimdi okuyunca azım açık kaldı mercedes işini biliyo ki renault la ortak oluyo
  • quote:

quote:

varya sırf arkadaştan dolayı hondalara gıcık kaptım hala sevmiyorum şu lanet arabaları ohhh canıma deysin deprem oldu inşllah o honda fabrikları başlrına yıkılır o kdar pis kin tuttum bir tane bizim geri zekalı arkadaş neymiş bu yeni city yi çok iyi yapmışlarda cıvıc he kafa tutyomuş ta bir daha bu kadar iyi yapmıcaklarmış city leri ya bırak arkadaşım toplasan honda nın kaç model aracı var hala türkiye piyasaında ara sıra yayınlıyorum bu haziran temmuz satışları hondanın adı geçmiyo bir tek suv da crv var yok inşallah civic te kalkarda arkdaşa laf sokarım şerefsize bak bizim bindiğimiz arabayı hor görüyo akşam akşam sinirim yükseldi yaw bunları yazarken sonuçta kardeşim hemen hemen bu türkiye şartlarında en uygun araba renault bunları inkar eden varsa ben o kişinin aklını karıştırırm

Yapma abi yazık adamlara beddua etme genede sen
    Bizim arabanın en sevmediğim yönünü söyliyim hocam yol tutuşu bir arabanın bu kadar kötü olabilir virajlarda özellikle çok sinirleniyorum o yüzden satmaya karar verdim zaten yeter artık dedim harbiden,o araçını kötüleyen arkadaş sırf seni gıcık etmek için kötülüyor hocam der kesin sahin,doğan bundan iyidir tam teneke bunlar falan filan klasik laflar car clio böyle kötüleyen tipler çünkü özellikle renault düşmanları neresine düşman oluyorlarsa ne güzel ülkemizde renault sayesinde o kadar ekmek yiyen aile var bu bile yeter bence hondanın nesi var mış bu kadar abartılacak.
    *birde chevrolet konusunda haklısın abi haç işareti var bariz alfa romeoda öyle zaten herşey mükemmel olsaydı bu yüzden bile almama sebep olabilirdi araç almayacağım için zaten bu kadar rahat konuşuyorum bu araç hakkımda.

o konuda sana hak veriyorum hocam yol tutuşları beş para etmez bizim arabaların benim tanıdığın 2010 dacia logan mcv si o bile viraja 120 ile giriyo ben ordaki viraja 120 girsem iki tekere çıkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 13 Eylül 2011; 13:42:29 >
  • quote:

renault la nissan ın ortak olduğunu biliyorum ama mercedes şimdi okuyunca azım açık kaldı mercedes işini biliyo ki renault la ortak oluyo

ooo abi aşagı yukararı yaklasık 3 seneden beri ortaklar.
    zaten renault aynı anda ortak oldu mercedes ile nissanla.
    tabikide mercedes işini biliyor, özellikle motor konuusunda renaulta cok güveniyor.. zaten ortak baş yapıt olarak 1.6 130 bglik ve ardından 1.6 160bglik dizel motor geliştirdiler..

her zman dediğim gibi 1.6 130bglik motoru renault arabalarını koydu koyacak... kafkasda acele etmesin eger güclü motor istiyorsa : )
  • quote:

quote:

ooo abi aşagı yukararı yaklasık 3 seneden beri ortaklar.
    zaten renault aynı anda ortak oldu mercedes ile nissanla.
    tabikide mercedes işini biliyor, özellikle motor konuusunda renaulta cok güveniyor.. zaten ortak baş yapıt olarak 1.6 130 bglik ve ardından 1.6 160bglik dizel motor geliştirdiler..

her zman dediğim gibi 1.6 130bglik motoru renault arabalarını koydu koyacak... kafkasda acele etmesin eger güclü motor istiyorsa : )

Dizel mi olacak hocam 130 bg motor ve bu bilgiyi nereden öğrendin ?
  • quote:

oo hocam bunu 2010 kasım arak gibi söylemiştim hatta videosunu koymuştum motorun....
    bu bilgi renaultun acıklamasıydı 2011 ceyreginde 1.6 130 bglik 320 torluk dizel motoru, araclarımıza konulcagını söylemişlerdi... normallinden %20 daha az yaktıgını ve bu motorda start-stop olcagınıda söylediler.

hatta bu sene savrupada sadece scenic modeline koldular.
    videolardan anladıgım daraıyla bu motor kayışlı degil zincirli üretmişler..

• quote:

quote:

oo hocam bunu 2010 kasım arak gibi söylemiştim hatta videosunu koymuştum motorun....
    bu bilgi renaultun acıklamasıydı 2011 ceyreginde 1.6 130 bglik 320 torluk dizel motoru, araclarımıza konulcagını söylemişlerdi... normallinden %20 daha az yaktıgını ve bu motorda start-stop olcagınıda söylediler.

hatta bu sene savrupada sadece scenic modeline koldular.
    videolardan anladıgım daraıyla bu motor kayışlı degil zincirli üretmişler..

toyotada zincir kullanıyor kayış yerine görünüşe göre güzel motor olacak gerçekten.
    *aslında isterdim böyle bir motorlu araba hem çok da tasarruflu hemde canavar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 13 Eylül 2011; 17:35:38 >
  • beyler bu fragman flim yarın

• quote:

beyler bu fragman flim yarın

hadi bakalım abi bakalım benim anlattıklarımla nasıl bir görüntü sergileyeceksin... şimdiden kolay gelsin...
  • quote:

toyotada zincir kullanıyor kayış yerine görünüşe göre güzel motor olacak gerçekten.
    *aslında isterdim böyle bir motorlu araba hem çok da tasarruflu hemde canavar

renault ne yapar ne eder tirger setten para kazanma yolunu bulur : )
    ewet bende cok seviyorum güçlü motorları, farklı sempatim var güclü motorlara. amacım hız degil ama cebimde bulunsun : ) neolur ne olmaz....
    acelen yoksa bekle derim tabi en az 2000 tl fiyat farkı olcaktır.. senin elinde birazda : )
  • quote:

beyler bu fragman flim yarın

wauww aldın ha
    *hocam hayırlı olsun filmi bekliyorum
  • eyvalah sağolun arkadaşlar 1. katı attım 2 . katı yarın atcam ilk katı atana kadar akşam oldu alt taraflar iyi oldu ama üst kısım nasıl desem şişdi biraz sanki ikinci katta inşalah düzelir
  • Renault'un Frankfurta ki gösterimi..
    adamlar 1.2 motora turbo koymuşlar ve 115 bglik motor üretmişler. öte yandan 1,6 130bglik motor ve diger yeni motorlar göze varpıyor.
    2012yılındada 9 yeni model araba cıkcakmış ve 10 arabası makyajlancakmış..

http://www.arabam.com/haber/Sirketlerden-Haberler-Iste-Renaultun-Frankfurt-Gunlugu/Detay-293511?vzn=1

kafkas cidden beklemeni şiddetle öneririm. cünkü makyaj bir yana yenilikci motorlarla geliyor renault... tabi renault almayı düsünüyorsan..
    renault arabaları cıkarmadan ben araba almam vala :)
  • quote:

Renault'un Frankfurta ki gösterimi..
    adamlar 1.2 motora turbo koymuşlar ve 115 bglik motor üretmişler. öte yandan 1,6 130bglik motor ve diger yeni motorlar göze varpıyor.
    2012yılındada 9 yeni model araba cıkcakmış ve 10 arabası makyajlancakmış..

http://www.arabam.com/haber/Sirketlerden-Haberler-Iste-Renaultun-Frankfurt-Gunlugu/Detay-293511?vzn=1

kafkas cidden beklemeni şiddetle öneririm. cünkü makyaj bir yana yenilikci motorlarla geliyor renault... tabi renault almayı düsünüyorsan..
    renault arabaları cıkarmadan ben araba almam vala :)

Harbiden leon dostum şimdi satarım pişman olmakta var işin içinde 1.6 130 bg dizel motora 2 bin fazla verilir bence bakalım kısmet genede ama bu hafta bende iyice bir düşüneceğim sağlam kafayla dediğin gibi beklemek çok mantıklı zaten daha astrayla deneme sürüşü yapmam lazım :)

*renault baya piyasa yaptı ama gerçekten mercedesle ortak çıkartıkları formula araçıda 1. sırada katkısı oldu gerçekten millet boşuna tonla para harcamıyor bu formülaya falan var bir sebebi illaki,ama renaulttun en iyi katkısı bizim yeni çıkacak türk aracınında usta şekilde olamasını sağlıycağına inanıyorum çünkü bizim vatadaşımızda onun fabrikalarında kaptı bu işi bir 10 seneye iyice kapar piyasayı die düşünüorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 13 Eylül 2011; 23:42:29 >
  • quote:

Harbiden leon dostum şimdi satarım pişman olmakta var işin içinde 1.6 130 bg dizel motora 2 bin fazla verilir bence bakalım kısmet genede ama bu hafta bende iyice bir düşüneceğim sağlam kafayla dediğin gibi beklemek çok mantıklı zaten daha astrayla deneme sürüşü yapmam lazım :)

*renault baya piyasa yaptı ama gerçekten mercedesle ortak çıkartıkları formula araçıda 1. sırada katkısı oldu gerçekten millet boşuna tonla para harcamıyor bu formülaya falan var bir sebebi illaki,ama renaulttun en iyi katkısı bizim yeni çıkacak türk aracınında usta şekilde olamasını sağlıycağına inanıyorum çünkü bizim vatadaşımızda onun fabrikalarında kaptı bu işi bir 10 seneye iyice kapar piyasayı die düşünüorum.

daha evvelde sıfır araba konusu acıldıgında 2012-2013 yıllarında araba almak daha iyi demiştim. tüm modeller buzmana denk geldiği icin şimdilik toyotoda kıpırdanma yok sadece avensis makyajlandı. bunun dısında tüm markalar atagını yaptı..

renault mercedesin sayesinde iyi motorlara imza attı diye biliirm görmeden net konustum cünkü vw ve audininde icinde bulundugu 1.2 t motor 105 bglik üretirmeyi basarırken , renault ve mercedes 1.2t 115bglik üretmeyi basarmışlar. nissanı katmıyorum cünkü nissan renaulta araba tasarımı ciziyor. tasarımda son noktayıda mercedes koyuyor tasaarımda..

tabikide dediğin gibi renault türkiye piyasasını kapa bilir, motoruna kimse zaten laf edemiyor, tasarım göreceli oldugundan dolayı birsey diyemiyorum sadece kalitesini arttırsa tadından yenmez, herkesede kapak olur.. bunlar olunca illa fiyatı artacaktır ama yinede bir şekilde bunuda düşünürler...

tabikide renault 9 modelin 9unuda getirmez türkiye ye bu yüzden türk halkına hitap eden bir kaç model getire bilir...
    makyaj olayındada daha önce dediğim gibi farlarda gerceklesecektir. ledli farlar gelme ihtimali cok yükssek.
    yeni motorlarıyla birlikte makyaj yapılarak gelcegini tahmin ediyorum..

sana net söyleye biliirm ki, renaultu tercih edersen alma derim ,kafadan 2000tl zararın olur ilerde.
    motor konusu zaten tamemn yenilikci bir adım olmuş renault adına tüm motorlarına el atmış... sanırım anladıgım kadarıyla 105 motor yerine 110 bglik motor yaptı.. gerci sen EDCli istediğinden bir fark yok arada ama yakıt tüketimi konusunda fark olcaktır..

opele gelince showroomda aracı incelemeye basladıgında icine oturur oturmaz bu benim arabam olmalı diyeceksin.. teste cıkmadan. test aracını hangi motorla yaparsın bilemiyorum ama benzinli ile yapmanı tavsiye ederim. astra düsünürsen zaten benzinli alcaksındır. sanada 1.4t 140bglik aracı öneririm kendime önerdiğim gibi... otomatik veya manuel farkket mez sadece otomatikte 1. vites kalkısı cansız olur buda gayet normal her arabanın ki cansız..

astrayı denersen kararını az cok belirlemiş olursun fakat renaulttun dizel motoru cez ettiğinden dolayı ikilemde kalcaksındır..
    benim gibi renaultu bekleyecek gibisindir.

renaultta makyaj lafı gectiğinden renaultu bekleyecem maglüm son kozlarını paylasıyor tasarım olarak, yeni modellerinide gördüm mü ozman kararım kesin netlescektir.. ozmana kadar astra sorunsuzlasır diye tahmin ediyorum...

auto showda opelde acıklama yapmış ama pek anlayamadım star-stop teknolojisini tüm arabalarına koycakmış gibi birsey anladım ama dogru bilmem.

frankfurdda kozlar paylasılıyor net sonuclar yavas yavas gelcektir... sıkı ve mantıklı düşünmek lazım..
  • merhaba arkadaşlar ben de geçen sene arabayı ilk aldığımda kayıt olmuştum ve burada yazılanları biraz okumuştum. tesadüf eseri tekrar burayı buldum ve biraz geriye giderek okudum. sizlere bir şey sormak istiyorum. kesin karar vermemekle birlikte arabayı satsam mı diye düşünüyorum da sizden fikir edinmek istiyorum. arabam 2010 model symbol expression 85 hp (ben expression ları hep 85 sanıyordum ama 65 da vermış demekki) 66000 km de değişen yok ama soldan 3 parça boyalı. 25.000 deyip 24.500'e vermeyi düşünüyorum. acaba fiyat hakkındaki fikirleriniz nedir?
  • hocam arabanın yaşına göre çok km yapmışsın biniciysen ticaretle uğraşmıyorsan bu yaşa km çok. fiyat dene şansını derim ama karşına daha düşük km araçlar çıkacak 25-26 bin tl civarında aracına bakanlar onlarla kıyaslayacak aracını ve fiyatını düşürmeni isterler neyse dene bi şansını diyeyim bol şans....!
  • 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.