Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (777. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafkas11

Orijinalden alıntı: leon_312
    kafkas hocam öncelikle merhaba nasılsın iyisin geçen bende goruma yazmıştım accen era ilgili arkadaşım 2011 eccent era 1.5 crdi 110 luk almıştı bendee kulanmıştım 1 2 hafta önce öncelikkle direksiyon mükemmel di çok yumaşaktı ama boyut olarak bizim symbolleden küçükti bi garip oldum kullanırken malzeme kalitesi idare eder yan torpoido gözü kısmı kapı tarafları falan filan ama koltuklar için aynı şeyi söyliyemicem son derece vast tı bizim symbolerin koltuk kumaşı kalite açısından dahi iyi ve süspansiyonları çok sert idi bi bişey dikkatimi çektiyan kapı tarfında kapıne diyodu onda her neyse şimdi aklıma gelmedi şöyle söyliyim ben symbolü kullanırken genellikle kolumun dirsek tarafını kapıya korum aynışeyi erada denedim çok yüksek geldi o tarfını sevmedim accentin bide 1.4 16v diyosun ben benzinli olsun dizel olsun hiçbir araba renault un dci veya benzinlisi kadar az yakmaz bide zaten çin olsun kore olsun bu tür arabalrın benzinlisi benzini içiyo era nın benzinlisini pek tavsiye etmem performans olarak iyi kaçar ama tüketim olarak tassaruflu olmasını ben zannetmiyorum

Teşekkür ederim abi iyiyim Allaha şükür sen nasılsın ?

Benim görüşlerim evet gerçekten symbol kadar az yakması mümkün değil arabanın bu bir gerçek zaten fazla gezmiyorum ben dedi arakdaş fazla sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum o konuda, birde bu kol koyma yerine gelince abi araç bizim arabalara göre baya bir yere yakın bunu belirtmek isterim odan sana öyle gelmiştir artı eraların arka koltuklar,ön koltuklar geniş ve tavan boyu bizim arabalardanda yüksek geldi bana büyük ihtimal öyle koltuk deri olmadıktan sonra bütün kumaşlar aynıdır o yüzden fazla irdelemedim acıkcası ama malzeme kalitesi dersen hemen hemen aynıdır era ile symbolun, eranın kasası daha ağır yol tutuşu güzel ve sağlam smybolden bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

kafkas hocam öncelikle merhaba nasılsın iyisin geçen bende goruma yazmıştım accen era ilgili arkadaşım 2011 eccent era 1.5 crdi 110 luk almıştı bendee kulanmıştım 1 2 hafta önce öncelikkle direksiyon mükemmel di çok yumaşaktı ama boyut olarak bizim symbolleden küçükti bi garip oldum kullanırken malzeme kalitesi idare eder yan torpoido gözü kısmı kapı tarafları falan filan ama koltuklar için aynı şeyi söyliyemicem son derece vast tı bizim symbolerin koltuk kumaşı kalite açısından dahi iyi ve süspansiyonları çok sert idi bi bişey dikkatimi çektiyan kapı tarfında kapıne diyodu onda her neyse şimdi aklıma gelmedi şöyle söyliyim ben symbolü kullanırken genellikle kolumun dirsek tarafını kapıya korum aynışeyi erada denedim çok yüksek geldi o tarfını sevmedim accentin bide 1.4 16v diyosun ben benzinli olsun dizel olsun hiçbir araba renault un dci veya benzinlisi kadar az yakmaz bide zaten çin olsun kore olsun bu tür arabalrın benzinlisi benzini içiyo era nın benzinlisini pek tavsiye etmem performans olarak iyi kaçar ama tüketim olarak tassaruflu olmasını ben zannetmiyorum

Benim görüşlerim evet gerçekten symbol kadar az yakması mümkün değil arabanın bu bir gerçek zaten fazla gezmiyorum ben dedi arakdaş fazla sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum o konuda, birde bu kol koyma yerine gelince abi araç bizim arabalara göre baya bir yere yakın bunu belirtmek isterim odan sana öyle gelmiştir artı eraların arka koltuklar,ön koltuklar geniş ve tavan boyu bizim arabalardanda yüksek geldi bana büyük ihtimal öyle koltuk deri olmadıktan sonra bütün kumaşlar aynıdır o yüzden fazla irdelemedim acıkcası ama malzeme kalitesi dersen hemen hemen aynıdır era ile symbolun, eranın kasası daha ağır yol tutuşu güzel ve sağlam smybolden bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

evt hocam haklısın eranın içi daha ferah görüş açıları iyi ve şöle bişey var ben o arabalrın tipine bitiyorum adm dışını güzel yapmışlar yol tutuşu ahkkında çok bişey bilmiyorum ama doğrudur ben mesla acennt blue yi de inceledim hiç hoşuma gitmedi o para blue ye değmez era daha güzel ve blue pahalı nerdeyse fleunce parasına ama benim bi alacağım araba varsa ya flunce yada duster bide unutmadan yere yakın derken arabamı yere yakın koltuk yapısımı bana hiç alçak gelmedi araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 8 Temmuz 2011; 3:22:59 >
  • Kaskosu olan mutlaka okusun!
    Kasko bozmayan mini onarımdan habersiz çıktık. Sigorta şirketleri kasko sigortasını bozmadan aracınızın tampon düzeltme, boyo tamiri, leke çıkarma gibi küçük hasarlarını tamir ettiriyor.

MİNİ ONARIM NELERİ KAPSIYOR?
    -Boyasız kaporta göçük düzeltme

-Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme

-Boya tamiri (tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vurukları)

-Döşeme tamiri (deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanık, yırtık, çizikler)

-Ön cam tamiri I Leke çıkarma (deri, vinil, döşeme kumaşları ve halı malzemelerdeki lekeler)

-Plastik tampon tamiri (göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar)

NEDEN TERCİH EDİLİYOR?
    -Aracın orijinalliği bozulmuyor.

-Aracınıza boya atılmıyor.

-Zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

- Aracın parçaları sökülmeyeceği için güvende oluyor.

-Kaporta, boya vs. gibi masraflar minimize oluyor.

-Yerinde onarım yapılıyor.

-Küçük bir hasar yüzünden sigortanın hasarsızlığını bozmuyor.

Arkadaşlar bunu okumayan kaskosu olupta bu yararlardan haberi olmayan forum sakinleri için paylaştım .
    Benimde aracımın tamponunda çizikler var bende mini onarımdan yararlanmak istiyorum içinizde deneyen faydalanan var mı ?
    Araçlarımızı servise gösterdiğimizde Kasko'nun sağladığı bu hizmetten hiç bahsetmiyorlar paramızı almaya bakıyorlar bilinçlenmek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell_to_hell

Kaskosu olan mutlaka okusun!
    Kasko bozmayan mini onarımdan habersiz çıktık. Sigorta şirketleri kasko sigortasını bozmadan aracınızın tampon düzeltme, boyo tamiri, leke çıkarma gibi küçük hasarlarını tamir ettiriyor.

MİNİ ONARIM NELERİ KAPSIYOR?
    -Boyasız kaporta göçük düzeltme

-Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme

-Boya tamiri (tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vurukları)

-Döşeme tamiri (deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanık, yırtık, çizikler)

-Ön cam tamiri I Leke çıkarma (deri, vinil, döşeme kumaşları ve halı malzemelerdeki lekeler)

-Plastik tampon tamiri (göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar)

NEDEN TERCİH EDİLİYOR?
    -Aracın orijinalliği bozulmuyor.

-Aracınıza boya atılmıyor.

-Zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

- Aracın parçaları sökülmeyeceği için güvende oluyor.

-Kaporta, boya vs. gibi masraflar minimize oluyor.

-Yerinde onarım yapılıyor.

-Küçük bir hasar yüzünden sigortanın hasarsızlığını bozmuyor.

Arkadaşlar bunu okumayan kaskosu olupta bu yararlardan haberi olmayan forum sakinleri için paylaştım .
    Benimde aracımın tamponunda çizikler var bende mini onarımdan yararlanmak istiyorum içinizde deneyen faydalanan var mı ?
    Araçlarımızı servise gösterdiğimizde Kasko'nun sağladığı bu hizmetten hiç bahsetmiyorlar paramızı almaya bakıyorlar bilinçlenmek gerek

hocam hersey iyi hoş ama atlanılan bir husu var yani poliçe maddesi var. bu söylediklerin mini onarıma gectiğinden kasko bozulmadan yaptırıla biliyor fakat kasko şiketlerine baglı olarak belirli miktarı gecerse ozman kasko delinir...

benim kasko AXA nın 150 tllik mini onarım limiti var, fakat 150tlyi gecmeyen başka mini onarımda yapılıyor örnegiğin cam catlaması..
    bazı dandik adı sanı duyulmayan kasko şirketi var 1 seferliğne mahsus limtsiz aracına ne olursa olsun kakoyu bozdurmadan yapıyorlarmış...

her nekadar onarımı yapılsada ben güvenmiyorum söyle güvenmiyorum kücük şeyleri bazen büyük birseymiş gibi onarım yapıyorlar. ve aracını dahada kötüye ve deger kaybına neden oluyorlar.

göcük yapıla bilir pek fazla zararı yok ama boyaya karsıyım senin söylediğin boya işleminin adı lokal boya... aracın belirli parcasında belili yer kadar mesela yumruk kadar yer boyanırsa lokal boya diye gecer.... lokal boya yakmak icinde direk yoya yapılacak yere boya sürmezler etrafını dahada kazırlar bu yüzden kücük seyi büyük acıklıga ceviriyorlar....

birisi isyanını belirtmişşşş... ben olsam bu boya kavlaması icin asla bir yere götürmezdim... yapılan yer auto king markalı bir yer ama gününen o ki hic kimse bu işleri beceremiyor....
    http://forum.donanimhaber.com/m_50203635/tm.htm

ben olsam fazla güvenmezdimmmm... sana söyle bir akıl vereyim ben yaptırcam diyorsan illaa. nereye yaptırısın bilmiyorum ama kesin kez mini onarım diye altını ciz... kaskodan dolayı yapılcagından fiyatlar ucuk görünce. kaskonun belirlediği limiti aşarsan ya kendin ödersin cebinden yada kaskoyu derdirisin...

hatırladıgım kadarıyla policede sende 1 seferligne mini onarım yapılır yazıyordu.... yani aracının heryerini mini onarım yaptıramazsın sadece 1 parcasını mini onarım yaptıra bilirsin.. limiti gecmeyeek sekilde olması gerekir....

benim hepsinden yararlanma hakkım var diyerekten gitme sende 1 seferligne sadece 1 parcadan dolayı gide bilirsin.. bunu ben böyle biliyorum sende biliyormusn yada arastırımısın sanakalmış...
  • http://www.arabam.com/haber/Otomobille-Yasam-Stok-sorunu-listeleri-karistirdi/Detay-293110?vzn=1

BEYLER HAZİRAN 2011 SATIŞ RAKAMLARI YİNE SYMBOL 1.LİĞİ KAPTIRMAMIŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell_to_hell
    eyw kardeşim ayrıntılı ayrıntılı yazmışsın üşenmeden çok teşekkür ederim .
    öyleyse servisin yaptığı tam bir şerefsizlikben aracın senesi dolmadan 1 hafta falan vardı senesinin dolmasına götürdüm kayıtı tutan görevli önce ben silecekler garanti kapsamında değişir dimi diye sorduğumda ewet değişir falan dedi daha sonra araç bakımdan çıktığında baktımki silecekler değişmemiş sonra aynı görevliye gittim 50TL ye değiştiririz dedi bende bırak kalsın dedim çektim gittim ..ozaman aracın senesi dolmamıştı şuan doldu malesef ama o an sileceklerimi değiştirmeleri gerekiyormuş ozaman .aslında bunları şikayet etmek gerek böyle haksızlık edilmez

hocam hangi ildesiniz bilmem ama şube müdürlüklerindeki servisten ihtiyacını görün bunun dısındaki maise baglı olan yetkili servisleri tek tek arayarak fiyat ögrenin her birin ki farklı oluyor...

şikayet etsende tınlamıyorlar çünkü tamamen gelir kaynagını saglayan servis.. maisin belirlediği fiyat var sen bu parcayı bukadara satcaksın benim payım bu senin payın bu diyerekten. fakat maise baglı olan servisler doymuyor paraya.... işcilikleri zaten ap ayrı bir olayyyy her serviste işcilik degeişiyor...

bu yüzden büyük balıklalar ugraşma.. kimbilir kimler renaulta şikayet miştir durum halen böyle...
  • quote:

http://www.arabam.com/haber/Otomobille-Yasam-Stok-sorunu-listeleri-karistirdi/Detay-293110?vzn=1

BEYLER HAZİRAN 2011 SATIŞ RAKAMLARI YİNE SYMBOL 1.LİĞİ KAPTIRMAMIŞ

abi jettaya ne olmuş öylee listede yer almamış gecen ay 1. olmustu.. ilk 3 sırayı söyledkleri icin mi girmemiş onuda anlamış degilim.....
    lineayı bizim buralarda pek fazla görmüyorum nasıl 1. olmuş onuda anlamış degilim...

ama bence jettanın 1. olması gerekir cünkü şimdi almaya kalksan aralıga gün veririler... eee madem bukadar jetta alan fullll üretilen araclar nereye gidiyor onuda anlamış degilim :) bu ay ki satıştan ben pek begenmedim : ) mantıgma yatmadı...

b segmenti beni şaşırtmadı ama yakında tahtan inecegine inanıyorum symbolün. benzinli alanların bir kısmı 1.2 motordan cekindikleri icin almıyorlar...
    bu yüzden sanırım büyük pay dizelin olmalı.

d segmentinde latitude beni büyük hayal kırıklıgna ugrattı bu fiyata bı özellikleeriyle anır dediğim aracın pek azla taliplisi cıkmmaış sanıırm...
    passtın 2. olması yine jetta gibi sasırttı jetta ile aynı düüncedeyim passatla.. 1.nin mercedes c serisi olması beni daha cok sasırttı millette iyi para var ki 1. olmuş... en kötü donnaımlısı 100.000tlden baslıyor....

c serisini tasarım olarak cok begensemde okadar para vermem veririm ama sadece audi A5 e veririm..
    öyle param olsaydı eger..
  • mrb arkadaşlar araba ilanlarına bakıyordum şu ilan ilgimi çekti araç satılmış gerçi :) fiyatına göre alınabilecek bi araba diye düşündüm honda kalitesi tartışılmaz ama servis yedek parça hakkında bilgim yok ne dersiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-model-30600-km-honda-city-53424602/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt059 -- 8 Temmuz 2011; 10:11:31 >
  • quote:

bizim arabaların silecek mar kası silgeç marka.. renaultada gitsen bu markayı takıyorlar. dışardada bula bilirsin orjinal yedek parcacıda ben 35 tlye aldım. ...

Geçen hafta sol silecek lastiği yırtıldı iki yıl dayanmış oldu. Sanayiiden orjinal reno ambalajında olan silgeç marka sol tekini 20 tl aldım. Çifti 40'a gelir herhalde. Öbürü sağlam olduğu için değişmeye gerek duymadım.
  • serviste 80 lira dıyorlar 65 e verıyorlar yenı degıstırdım cam sıleceklerımı..
  • Arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum acaba. Bir sileceğe bu kadar niye para veriyorsunuz. Ben bir ara HB dan 4 tane aldım kargo dahil fiyatı 10 tl idi hepsinin . geçen yıl birini kullandım. bu yıl attım yedek de var diye şimdide onları taktım. Gerçekten çok güzel siliyorlar. laf olsun diye söylemiyorum. Banana tipi yorlarya muz silecekler, arabaya da farklı bir görünüm kattı gibi. Şu an da fazla pahalı olduklarını düşünmüyorum. tanesini çok olsa 5 tlye alırsınız. sonuç olarak en kalitelisini bile alsan 2 yılda eskiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum acaba. Bir sileceğe bu kadar niye para veriyorsunuz. Ben bir ara HB dan 4 tane aldım kargo dahil fiyatı 10 tl idi hepsinin . geçen yıl birini kullandım. bu yıl attım yedek de var diye şimdide onları taktım. Gerçekten çok güzel siliyorlar. laf olsun diye söylemiyorum. Banana tipi yorlarya muz silecekler, arabaya da farklı bir görünüm kattı gibi. Şu an da fazla pahalı olduklarını düşünmüyorum. tanesini çok olsa 5 tlye alırsınız. sonuç olarak en kalitelisini bile alsan 2 yılda eskiyorlar.

hocam söyle söyleyim. dedigne katılıyorum 3,5,10 tllik silecekler var yok degil. fakat kafa başlıgına uygun silecek yok piyasada ucuz olarak.
    bir arkadasımız 65 tl yazmış ama gercekten serviste almışsa bayag bi kazıklanmış ankarada istediğin renault servisini ara 42,5tl.... orjinalli zaten silgec marka onu takıyorlar...

uzun lafın kısası senin galiba silecek demirinin ucu bükük şekilde olmalı ki bu kadar ucuz hallediyorsun silecegi... bizimkilerde muz tipi silecek ama silecek demirinin ucu düz bir bicimde gelmiş. bu yüzden kafa başlıgı her silecege uygun birsey degil.... keske olsada bizde 5,10 tlye hallede bilsek.
    bu fiyatlarda olsun ben her sene degiştirmeye ragzıyım...

şimdi silecek seçme alanı cok dar oldugundan bir sürü silecek markası tamamen yok oluyor ve bir akç silecek markası ile alım satım oluyor zaten markalı ve kalite teli oldugundan fiyatı diger sileceklere göre ucuk oluyor...

burda tamamen renault kendi lehine çevirmiş silecekleri piyasada satılmıyor, orjinal yedek parcacıda bulursan silgec markayı. onunda fiyatı belli 35 tl.. bazı yerlede başka marka belki bulursun ama fiyatının 25 tl altında olmayacagı kanısındayım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

mrb arkadaşlar araba ilanlarına bakıyordum şu ilan ilgimi çekti araç satılmış gerçi :) fiyatına göre alınabilecek bi araba diye düşündüm honda kalitesi tartışılmaz ama servis yedek parça hakkında bilgim yok ne dersiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-model-30600-km-honda-city-53424602/detay/

hocam hondanın motorlarıda gayet iyi ve saglam yapıda olan motorlar üretmekte. honda saglam motorlarıyla öne cıkan marka yedek parcası opelden ucuz ,renaulttan pahalı : ) yedek parca konusunda skıntı cekmezsin bence..

araba hakkında yorum yapmak gerekirse öncelikle aracın tipini felan begendiysen tamamen ucuza bulacagın arabalardan bir tanesi neden ucuza bulcagın arabalardan bir tanesi sende az cok bilirsin ki bu model hiç tutmadı bu yüzden 2. el fiyatı saglam degil.. zaten bu model tutsaydı hondanın hemen kasa degiştirecegi yoktu. 6 yılda bir kasa degişikliği yapan honda ,bu arabada 3 yıl piyasaya sürdü ve yeni model ctiyi cıkardı....

bu yüzden kendi acımdan bakarsam benim yercih etmeyecegim bir araba olurdu.. yeeni city olsa eyvalah derdim ama bu model gercekten cok tipsiz geliyor bana gerci zevk meselesi neticede... senin hosuna gittiyse almanı öneririm cünkü fiyatı fazlasıyla hak eden arabalardan bir tanesi ama tutulmadıgından dolayı 2. eli böyle ucuz...

bu aracın kmsi ve kaporta durumu gayet iyi yazılanlar dogruysa begendiysen alınabilir diyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum acaba. Bir sileceğe bu kadar niye para veriyorsunuz. Ben bir ara HB dan 4 tane aldım kargo dahil fiyatı 10 tl idi hepsinin . geçen yıl birini kullandım. bu yıl attım yedek de var diye şimdide onları taktım. Gerçekten çok güzel siliyorlar. laf olsun diye söylemiyorum. Banana tipi yorlarya muz silecekler, arabaya da farklı bir görünüm kattı gibi. Şu an da fazla pahalı olduklarını düşünmüyorum. tanesini çok olsa 5 tlye alırsınız. sonuç olarak en kalitelisini bile alsan 2 yılda eskiyorlar.

hocam söyle söyleyim. dedigne katılıyorum 3,5,10 tllik silecekler var yok degil. fakat kafa başlıgına uygun silecek yok piyasada ucuz olarak.
    bir arkadasımız 65 tl yazmış ama gercekten serviste almışsa bayag bi kazıklanmış ankarada istediğin renault servisini ara 42,5tl.... orjinalli zaten silgec marka onu takıyorlar...

uzun lafın kısası senin galiba silecek demirinin ucu bükük şekilde olmalı ki bu kadar ucuz hallediyorsun silecegi... bizimkilerde muz tipi silecek ama silecek demirinin ucu düz bir bicimde gelmiş. bu yüzden kafa başlıgı her silecege uygun birsey degil.... keske olsada bizde 5,10 tlye hallede bilsek.
    bu fiyatlarda olsun ben her sene degiştirmeye ragzıyım...

şimdi silecek seçme alanı cok dar oldugundan bir sürü silecek markası tamamen yok oluyor ve bir akç silecek markası ile alım satım oluyor zaten markalı ve kalite teli oldugundan fiyatı diger sileceklere göre ucuk oluyor...

burda tamamen renault kendi lehine çevirmiş silecekleri piyasada satılmıyor, orjinal yedek parcacıda bulursan silgec markayı. onunda fiyatı belli 35 tl.. bazı yerlede başka marka belki bulursun ama fiyatının 25 tl altında olmayacagı kanısındayım....

Evet sağlamlığı,motoru ve malzeme kalitesi gerçekten iyi trafikte raslıyorumda aslında tipi çokta kötü bir araç değil 2.eli düşük diyosunuz ama o kadarda düşük değil bence era lardansa bu araç kesinlikle tercihim olur.
  • quote:

Evet sağlamlığı,motoru ve malzeme kalitesi gerçekten iyi trafikte raslıyorumda aslında tipi çokta kötü bir araç değil 2.eli düşük diyosunuz ama o kadarda düşük değil bence era lardansa bu araç kesinlikle tercihim olur.

abi zevk meselesi oldugu için tasarımına kötü dedim. fakat bunu benim haricimde tüm dünya dedi. honda 6 yılda bir kasa degiştiriken niye cityde 3 sene den sonra kasa degiştirsin ki... arabaya makyaj yapma geregi bile duymadı..

malzeme kalitesi ile motorun saglamlıgında hem fikiriz ama donanımına göre eradan symbolden üstün olmasına ragmen 4 yaşındaki bir araba olmasına ragmen symbolle era ile aynı fiyata satılıyor. asıl arabanın hakkı 26.000tl piyasası olmadıgından dolayı 20.000tlle lerde dolaşıyor...

kimi insan icin bu avantaj, tipini begeniyorsa kacırılmayacak fırsat. araba sahibi iicnde dejavantaj aracın hakkına göre fiyatı degil...

biz nasıl burda clio grandtour icin nasıl piyasada tutulmadıgını belirtiyorsak. aynı şey eski kasa city icin gecerli..

era ile kısya edilince zaten her türlü yol citye cıkıyor :) bu yüzden eranın şansı yok. 2. el piyasasından baska...
  • leon ve kafkas hocam yorumlarınız için teşekkürler dediğiniz gibi city fiyatına göre güzel bi araba ama piyasası yok malesef o yüzden vazgeçtim yoksa içi malzeme kalitesi güzel e kasa güzel olmasada katlanılır hondanın hatrına :) ama piyasasının olmaması bitiriyor.kafkas hocam bmw kim biz kim yav yürütebilirmiyiz biz o aracı :) hem benim mantığım sıfır ayarında araç almak marka model ne olursa olsun düşük model istemiyorum ferrari,porshe.lambordini...hariç :) o yüzden de 2010 model düşük kmli 1.4 8v ekpresson konfor paket almayı düşünüyorum kısmetse 22-23e.aslında sıfır symbol alıcam ama 1.2 motor olduğu için almıyorum piyasada 11bin kmde sıfır ayarında araçlar var para faizde olmasa alıcam hemen ama bekliyorummecburen hayırlısı bakalım
  • quote:

quote:

abi zevk meselesi oldugu için tasarımına kötü dedim. fakat bunu benim haricimde tüm dünya dedi. honda 6 yılda bir kasa degiştiriken niye cityde 3 sene den sonra kasa degiştirsin ki... arabaya makyaj yapma geregi bile duymadı..

malzeme kalitesi ile motorun saglamlıgında hem fikiriz ama donanımına göre eradan symbolden üstün olmasına ragmen 4 yaşındaki bir araba olmasına ragmen symbolle era ile aynı fiyata satılıyor. asıl arabanın hakkı 26.000tl piyasası olmadıgından dolayı 20.000tlle lerde dolaşıyor...

kimi insan icin bu avantaj, tipini begeniyorsa kacırılmayacak fırsat. araba sahibi iicnde dejavantaj aracın hakkına göre fiyatı degil...

biz nasıl burda clio grandtour icin nasıl piyasada tutulmadıgını belirtiyorsak. aynı şey eski kasa city icin gecerli..

era ile kısya edilince zaten her türlü yol citye cıkıyor :) bu yüzden eranın şansı yok. 2. el piyasasından baska...

valha ben bi türlü honda lara ısınamadım bizim bi arkadaş vardı honda diye başka bişey demiyo neymiş honda böle böle renault arbamıymış falan filan dedim git işine yiym la hondayı al işte b olsun c olsun il 5 e giremiemiş arbaya ben araba dedm iyi mal her zamn kitleleri sürükleyen şeydir örnek city vallahi yemin olsun tekirdağ da hiç doğru düzgün honda görmyom benim bi karşı komşu var cıvıc (2010) i sattı gitti fiorino aldı yani kardeşim honda bana göre 5 para etmez ccity city diye bas bas baprıyolardı reklamlarda yok satmıyoki talep yok tabi iki motor olsun malzeme kalitesi yi rorda hakkını yememk lazım ama yok kardeşim tutulmayonca isterse o araba altından yapılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert karip -- 9 Temmuz 2011; 14:44:48 >
  • quote:

quote:

quote:

valha ben bi türlü honda lara ısınamadım bizim bi arkadaş vardı honda diye başka bişey demiyo neymiş honda böle böle renault arbamıymış falan filan dedim git işine yiym la hondayı al işte b olsun c olsun il 5 e giremiemiş arbaya ben araba dedm iyi mal her zamn kitleleri sürükleyen şeydir örnek city vallahi yemin olsun tekirdağ da hiç doğru düzgün honda görmyom benim bi karşı komşu var cıvıc (2010) i sattı gitti fiorino aldı yani kardeşim honda bana göre 5 para etmez ccity city diye bas bas baprıyolardı reklamlarda yok satmıyoki talep yok tabi iki motor olsun malzeme kalitesi yi rorda hakkını yememk lazım ama yok kardeşim tutulmayonca isterse o araba altından yapılsın

dostum bende tekirdağlıyım dediğin gibi honda cıtıy ı parmakla sayarsın buralarda :)
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.