Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.arabadergisi.com/ps/renault/csymbol75test.htm
    akmanhoca bu linki incele far açık sesli uyarı sistemi var
    fenerlisth,akmanhoca hoşgeldiniz
  • ya arkadaşlar autoshow dergisinin klasik 100.000 km testi olurdu herzaman bilirsiniz..bizim semboller için olanını internette araştırdım araştırdım bulamadım.göreniniz var mı?
  • hocam bu sayfaya daha önceleri de bakmıştım. ben aracı 2. el almıştım. araç klimasız tek hava yastığı acaba bu yüzden far uyarı sistemi olmayabilir mi. bu gün torfidonun altında hoparlör aramadığım yer kalmadı. sadece torpidoda tep hoparlörleri var sağlı sollu. ilginiz için teşekkür ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

http://www.arabadergisi.com/ps/renault/csymbol75test.htm
    akmanhoca bu linki incele far açık sesli uyarı sistemi var
    fenerlisth,akmanhoca hoşgeldiniz
  • Dostum resimde gösterdim kırmızı çizgili yerde buzzer denilen hoparlör var benim aracımdada klima yok ama seninki eski model konsol bişey diyemicem

CLİO SYMBOL GRUBU
  • SYMBOL SAHİPLERİ MUTLAKA OKUYUN

çalıştığım şirkette tanıdığım (tanımaz olaydım) ysroguz nicki kişi 1 yıldır arabam hakkında aşırı kötüleyici aşağılayıcı konuşmaktadır.Teneke tipsiz konforsuz berbat ,traktör bile ondan iyidir,o arabaya cila bile sürülmez, salak bir araba vsvs neler dedi.artık yeter.kendi yüzüne defalarca söylememe rağmen laftan anlmaz bir tip.bana yardm edin.hepimizde symbol var.bu ehliyeti bile olmayan ve arabadan hiç anlamayan adama gereken dersi beraber verelim.ben şahsen moderatöre şikayet ettim ve renault-mais e yazı yazdım.adam berbat bi adam.heryere sembole yandan çarpan golf ile resimlerini koymuş.çin arabalarını bile renodan üstün tutuyor.biliyorum onun için salak işte boşver diyosunuz ama boşvermeyelim.adam arabamızı heryerde kötülüyor.buyrun linkler: ysroguz nickinin mesajlarına dikkat edin.

http://forum.donanimhaber.com/m_20327198/mpage_1/key_//tm.htm#20333063
    http://forum.donanimhaber.com/m_20307893/mpage_1/key_//tm.htm#20332982
    http://forum.donanimhaber.com/m_20256295/mpage_1/key_//tm.htm#20275925
    http://forum.donanimhaber.com/m_20328664/mpage_1/key_//tm.htm#20329367

allahını seven üşenmesin bu linkleri okusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damonbounce -- 5 Ağustos 2008; 9:06:02 >
  • arkadaşım ilgine gerçekten teşekkür ediyorum. torpidonun resmini ekleyebilkirsem daha net anlaşacağız. doğru benimki eski model. 2000 rna 8v 75 hp inşallah resim ekleyebilirim. selamlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Dostum resimde gösterdim kırmızı çizgili yerde buzzer denilen hoparlör var benim aracımdada klima yok ama seninki eski model konsol bişey diyemicem

CLİO SYMBOL GRUBU

CLİO SYMBOL GRUBU
  • akmanhoca ben perşembe günü olup olmadığını kesinleştireceğim.Hem arabanın bakımı geldi onu yaptıracağım hemde bu konu üzerine araştırma yapacağım.Eğer yok derlerse ne yapılabilir eklenti olarak ona da bakacağım.
    Arkadaşlar birde triger kayışının değişim maliyeti nedir bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmaca99 -- 5 Ağustos 2008; 9:18:12 >
  • :)

CLİO SYMBOL GRUBU
  • http://www.otoyedekparca.com/Markalar.php?&marka_id=179&kategori_id=49
    TRİGER seti işçilikte nerden baksan 100 lira alırlar
  • teşekkür ederim. ben trigeri 4 ay önce değiştirdim. triger seti 65-70 tyl. ama bunun yanında şarj dinamosunun kayışını da değiştirmeni öneririm. zaten usta da değiştir diyecektir. 16 valflerin triger set fiyatı 8 valflerin iki katı.
    quote:

Orjinalden alıntı: atmaca99

akmanhoca ben perşembe günü olup olmadığını kesinleştireceğim.Hem arabanın bakımı geldi onu yaptıracağım hemde bu konu üzerine araştırma yapacağım.Eğer yok derlerse ne yapılabilir eklenti olarak ona da bakacağım.
    Arkadaşlar birde triger kayışının değişim maliyeti nedir bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.
  • Selam arkadaşlar. Aracımı 22 temmuzda sıfır olarak almıştım ve depoyu full yapmıştım (symbol 1,5dci). Dün yakıt aldım (depoda vardı daha ) 110 ytl ye tekrar full yaptım depoyu . O anki km ye baktım 620 km yapmışım. Çokmu yakıyor sizce? yoksa yeni diyemi çok yakıyor? yada normalmi? . Şimdiden teşekkür ederim
  • @dirtysero yeni diye cok yakıyo saonradan düşüyo diolar
  • dirtysero 3.000 kmden sonra yakıtın düşer
  • dirtysero; dizeli bilemem ne kadar gider gitmez. Ama ben arabamı ilk aldığımda bir depo ile 480 km yol gitmiştim İstanbul içinde. Km. yaptıkça düşüyor. 3000'de araban kendine gelir. Merak etme.
  • teşekkür ederim arkadaşlar rahatladım şimdi. babam haftaya gezmeye gidiyor kastamonuya.bakalım uzun yolda durum ne olacak.gerçi dediğinize göre yine çok yakacak ama en azında çocuğun adı belli olur biraz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dirtysero

teşekkür ederim arkadaşlar rahatladım şimdi. babam haftaya gezmeye gidiyor kastamonuya.bakalım uzun yolda durum ne olacak.gerçi dediğinize göre yine çok yakacak ama en azında çocuğun adı belli olur biraz.

Güzel, araban km. yapar biraz kendine gelir. Bu arada araban Extreme donanım'mı? Sonbahar'da yeni kasalar geliyor. Eğer çıkmasa yeni kasa Extreme ve yine aynı benzinliye almak isterdim.
  • şu yeni nesil sembol nasıl acaba.bikaç resmi var gerçi forumda .. yine bizim arabalara yakın özellikler taşıyacak heralde.motorları da bizimkilerle aynı olur muhtemelen.bizim kasalar da güzeldi be abicim ne gerek vardı yenilemeye
  • Arkadaşlar merhaba..1 aydır olan 1. viteste gaza basınca bir tıkırtı ve titreşim oluyordu.Debriyaj gitti herhalde demiştim, ustaya götürdüm motor takozları eskimiş alttaki ve üstteki motor takozlarını değiştirdik sorun kalmadı.200 ytl'ye mal oldu.Birde uzun süredir olan ön takımlardan çukura düşünce veya parke bozuk yolda ön takımdan çok ses yapıyordu.Usta fren kapilerin olduğu yerde bir pimin fabrika çıkışlı boşluklu üretildiğini söyedi, teflon bant sarıp taktığında ses kalmadı.Bende bu sesler yüzünden arabamdan soğumuştum baya.Ama şimdi süper oldu, pake veya bozuk yolda hiç ses yok maşallah...Ön amortisörlerden biri patlak onu değiştirmeye gittiğimde ses yapan yere tornacıda işlem yapılacak bidaha ses olmayacakmış.Arabam şimdilik başka sorunu yok.Aynı sorunu olanlar varsa bu bölgeye dikkat etsinler.Herkese iyi yolculuklar.
  • targocid arabanın kmsine göre bunlar normal bilgiler için sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: dirtysero

teşekkür ederim arkadaşlar rahatladım şimdi. babam haftaya gezmeye gidiyor kastamonuya.bakalım uzun yolda durum ne olacak.gerçi dediğinize göre yine çok yakacak ama en azında çocuğun adı belli olur biraz.

Güzel, araban km. yapar biraz kendine gelir. Bu arada araban Extreme donanım'mı? Sonbahar'da yeni kasalar geliyor. Eğer çıkmasa yeni kasa Extreme ve yine aynı benzinliye almak isterdim.

evet extreme modeli aracım. - manuel klima- elk.öncam,cd çalar,abs,hidrlk direksiyon,aliminyum jant,yol bilgisayarı,şoför airbag hepsi bu.far açık uyarısı var.ama halen kaputu açıpta bakmadım.bir kaç resim çeker paylaşırım resimleri
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.