Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.902.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13451346134713481349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim Clio II Symbol,1.5 dci Expression larda bağaj lambası kapanıyormu-kapanmıyormu tereddütteydim?Lambadan çektiğim 20 Cm lik kablo ile anahtar taktım.Lazım oldukça el ile açıp kapayacağım.Yanık mı,aküyü bitirirmi, diye düşünmeyeceğim.Toplam maliyet 5 Tl.Orda bir delik vardı zaten eğe ile birazcık genişlettim.2 Tl'ye led ampül de taktım.
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora19tdi -- 27 Mart 2019; 2:49:53 >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    55 filan yaziyodu 75 oluyo galiba tek problemi var sanirsamm üst süpap kapağindan yağ kacagi var enişte saolsun düz kablo almiş gelmiş bakimda yaptirmamiş yağda eksiltmişti 3 gün öncr kendim değiştirdim agabeyim kullaniyo yakitda yok tm onluk 3-5 fazla olsa ne olucak hyundai accent eram var ilk bindim acayip geldi kendi aracima alişmişim:) yinede tşk ederim saolun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muguwara kullanıcısına yanıt
    Kendisi 140 binde almiş baktirdigini sanmiyorum 10 bin km sonra kendine geniş sifir araba aicam diyip opel sedan sifir cekti 90 bin tl filan bu arabayida agabeyime aldik bakim hiç yapilmamişti sanirim kendim yağini flitrelerini değiştirdim boya varmi yokmu bilmiyorum agabeyim memur kullanir 1-2 sene sonra satar

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Sis farları yan sanayi ampuller dahil 150 lira. Orijinalleri 400 lira. Tabi ön sisleri yakmak için arka sis farı koluna bağlatman lazım. Röle ve kablolar montqj dahil 100 lira. Elektrikli aynaya girme zira ben 2005ten beri ihtiyaç duymadım. Kaput keçesi kolay . Cam düğmesi ve kapı kilidi fazla tutmaz. Bir oto elektrikçisine gidip tüm bu işlemleri yaptırabilirsin. Maliyeti ortalama 500 civarı tutar.
    ...Elektrikli aynaya girme zira ben 2005ten beri ihtiyaç duymadım. Kısmına katılmıyorum.Elektrikli aynam var.Yağmurlu havada rezistans düğmesine bastığımda ayna tertemiz kuruyo.Arkadan gelen araçları net görmek güvenli sürüş için harika bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora19tdi -- 24 Mart 2019; 20:45:59 >
  • Dediğinde kısmen haklı olabilirsin ama insanoğlunun doyumsuzluğunun sınırı yok.
    Gönül isterki ön cam rezistanlı olsun, aktif şerit takip olsun

Dört dörtlük donanıma dört dörtlük bütce olsun.
    Kendi adıma konuşayım başkaları kullanır ben baka kalmakla yetinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Arkadaşlar eniştem kendine opel aldi kendisinde 2013 model 2014 cikişli symboll vardi 1.5 dizel 150 bin km 40 bin tl aldim kendisinden pazarlikta yapmadim diyat nasil sizce pakey joy paketi:) ne kadar kazik yedim ögreneyim bakalim:))
    İnternette cogu 90 beygir eşdeger araba 38.500
    Pazarlıkla 37 bine alsan 3 bin temiz yemişsin.
    75 likse 3 bin daha 6 bin , 75 lik yok gibi.

Bunun bakımı var, agır bakımı aküsü balatası lastiği baskı başatası var
    5 bin tl de bunlar kaba hesap

Bilmeden anlamadan araba almak buna denir.
    2010 fluens 50-47 arası gidiyor

Benim akrabamda 2010 fluens vardı 150 bin kmde full yetkili servis bakımlı ful orjinaldi 50 bine sattı.
    Alan kişi yaşadı motor konusunda 150 bin km olmasına ragmen yorulmamış, zorlanmamış , sehir dısı 90 nı geçmemiş
    Motordu, motoru sök sıfır diye sat o derece iyi.
    Arka perdeliği vardı orta donanım olmasına ragmen.
    Volkswagen 1200 lira istiyor fabrika montajlı

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Bilmeden değil bilerek aldim yegenlerimin kardeşimin cani saolsun 3 bin vermişsem helal hoş olsun fazla yenedigime şükrettim:))) araba temiz darbe boya değişen yok baski balatayi kendisi değiştirdi frenler değişmiş 4 tane 2 aylik lastikler takili bakimi dediğin şeyi kendim yaptim yağ yağ filitresi hava filitresi mazot flitresi 250 tl masraf cikti servis bana 750 ile 850tl fiyat cikardi tüm bunlara..ayrica bilgiden ziyade arabani övüp durmuşsun arada direk kazigini göstermişsin bu nasil tepkidir arkadaş az sakin ol :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 25 Mart 2019; 13:17:26 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Peki , hayırlı işler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora19tdi

Bizim Clio II Symbol,1.5 dci Expression larda bağaj lambası kapanıyormu-kapanmıyormu tereddütteydim?Lambadan çektiğim 20 Cm lik kablo ile anahtar taktım.Lazım oldukça el ile açıp kapayacağım.Yanık mı,aküyü bitirirmi, diye düşünmeyeceğim.Toplam maliyet 5 Tl.Orda bir delik vardı zaten eğe ile birazcık genişlettim.2 Tl'ye led ampül de taktım.

Gösterge tablosunda ikaz ışığı yok. Bazen dalgınlıktan unutuyoyoruz . Açık kaldığı belli olmuyo. Güzel olmuş. İyi fikir.

• CLİO SYMBOL hocam selam.Bende Kocaeli'de ikamet ediyorum komşuyuz.Birşey soracaktım,önceki formların birinde karter havalandırma valfinden bahsediyorsun.Yerini tarif edersen veya resmi varsa yardımcı olurmusun? Bende temizleyeceğim bu valfi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora19tdi -- 27 Mart 2019; 2:55:44 >
  • Dizel araçlarda bulunuyor. Turbo hava giriş hortumuna bağlı. Balata spreyi, benzin, tiner, solvent gibi uçucu bir kimyasal ile temizleniyor.

CLİO SYMBOL GRUBU

Teşekkür ederim.Resimi görünce tanıdım.
  • Araç guzelmiş maşaAllah.
    Plaka 45 .Nerden aldiniz.Benimde plaka 45.

• Doğma büyüme Kandıra'lıyım. Köyümüz de orada.

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim.Kocaeli - Başiskele'de oturuyorum.Aracıda 1 sene önce Başiskele'de bir komşudan aldım.

İyi günler dilerim.Manisa ile bir ilgim yok aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora19tdi -- 30 Mart 2019; 1:23:11 >
    Ben emekli oldum ve bütün zamanımı bu Clio'ya harcıyorum.Bilgi Teknolojilerinden emekli oldum.İlgi alanım Bilgisayarlar ve arabalar.

Seninde meraklı olduğunu gördüm.Yazın bir müsait zamanda Cirit Oto Aksesuar'a gelmeyi düşünüyorum.Müsait olursan görüşürüz ve Clio Symbol'ler hakkında fikir alışverişi yapabiliriz.

Hayırlı işler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora19tdi -- 20 Ağustos 2019; 16:48:48 >
  • Yakınız her türlü. Adapazarına gelirsen beklerim. Telefonunu yazarsın özelden. Ben Elektrik Bakım Teknisyeniyim merakım buradan geliyor. Oto Cirit bana yakın. İzmitten gelirken şehrin girişinde ikamet ediyorum. Köyümde Kerpe ve yerlisiyim. Genelde yazın fırsat buldukça kalıyorum. Bağ, bahçe fındık işleri v.s

• Merhaba sayın ustalarım, abilerim.

Bildiğiniz gibi aracımız 2011 Renault Symbol 1.2 Cc 16 Valf 75 Hp Benzinli.

Bugün aracımızın 10.000 Bakımını yaptırdım Bursa da bir özel yetkili serviste.

Yapılan İşlemler;

1 - Motor Yağı. ( Elf 5W - 40 Evolution 900 SXR, 5 Litre. ) ( RN 710. )

2 - 4 Adet Orjinal Buji.

3 - Yağ Filtresi.

4 - Motrio Hava Filtresi.

5 - Motrio Polen Filtresi.

6 - Mekanik İşçiliği.

7 - Motor Soğutması Hazır Sıvı Tıp. ( Antifiriz 3 Lt. )

8 - Karter Tapa Contası.

NOT : 9 - Külbütor Contasının Oradaki Hafif Yağ Terlemesinin Temizlenmesi.

Toplam Tutar : 500 TL.

Sizce 500 TL nasıl, uygun mu ?
  • Çok uykun fiyat bende bugün triger seti v kayısı sibob ayarı sağ rotil 4 adet buji değişimi işçilik dahil 620 e yaptirdim

• 16_MJT_05 1 kullanıcısına yanıt
    Gayet uygun işçilik 100_120 liraya geliyor gerisi malzeme zaten.

• 
Sayfa: önceki 13451346134713481349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.