Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010 symbolümün far ampullerini değiştireceğim. Philips xtreme vision ampullerden almak istiyorum, h4 olanları bizim araçlara uyumdu değil mi?
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    H7 olarak hatırlıyorum ama kullanım kitapcıgın varsa orda yazar, degiştiren birileri varsa cevap yazarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

H7 olarak hatırlıyorum ama kullanım kitapcıgın varsa orda yazar, degiştiren birileri varsa cevap yazarlar

H7 ler uzun ve kısalar için iki ayrı ampul şeklinde oluyormuş, h4 lerde ise uzun ve kısalar tek ampulün içinde. Araba evde olduğu için bakamıyorum.
  • Bugün araç çalışınca ilçedeki tamirciye götürdüm. İcon hocamın dediği parçayı söyledim. Adam bilgisayara bağlayıp baktı. Volan bilmem neysi yazıyordu. Bu söylediğin parça işte dedi. Çıkardık temizledi taktık şimdilik bi sorun yok. İnşallah sorun buymuştur ve çözülmüştür. Hepinizden Allah razı olsun
  • Kisalar h7 uzunlar h1
  • icon33 kullanıcısına yanıt
    Hocam Manyetik kaptör sorunu çok yaşanıyor mu bu araçlarda.
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Ben hem eksantrik hem de volant kaptörünü değiştirdim sadece eksantrik bozuldu ama garanti olsun diye her ikisini de değiştirdim eksantrik 35 volant 90 Tl
    Ayrıca sökmüşken soketleri de pas sökücü sprey ile temizledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Hocam Manyetik kaptör sorunu çok yaşanıyor mu bu araçlarda.

Dostlar size tavsiyem aracınızda ki arızaları tespit etmek için OBD2 cihazı alın gg ve n11 gibi sitelerde 30 TL
    Gerçekten çok işe yarıyor sanayi de usta usta tamirci tamirci gezmeden arızayı bulmuş olursunuz
    Ben de var hem yol bilgisayarı hem de devir saati olarak da kullanıyorum
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Clioların böyle bir sorunu olduğunu bilmiyordum bu gibi şeyleri öğreniyorum iyi oluyor. Ara sıra köy yollarına giriyorum başımıza böyle bir hal gelirse acemilik çekmeyiz hiç olmazsa.
    leon_312 arkadaşın verdiği linki de izledim çok iyi oldu. Teşekkürler...
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    OBD2 cihazının bağlantı yeri Cliolar'ın neresinde?

Edit: Öğrendim kül tablasının altındaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 7 Nisan 2017; 0:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcakir42

Kisalar h7 uzunlar h1

Hocam baktım fara ama tek ampul var yani h4 olması gerekiyor.
  • Far resmini atsaydin daha iyi bilgi verirdim benim aracta dedigim gibi yani cift ampul var
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcakir42

Far resmini atsaydin daha iyi bilgi verirdim benim aracta dedigim gibi yani cift ampul var

Hocam kaç model senin araç? Bende 2010 symbol var ve tek ampul, parklar var ayrı olarak onları kast etmiyorsun sanırım.
  • Evet senin ki h4 bende 2008 var symbol 1 bendekiler cift ama sende h4 var dogru
  • Arkadaşlar 2008 symbol 1 var bende de bu hararet ibresi trafikte ortanin ustundeki cizgi geliyor orada fan aciyor orada sabit kaliyor bunlar bole mi fan acinca tam ortaya dusmuyor mu
  • arkadaşlar araçlardan pek anlamam bugün kaputu açtığımda bu görüntü dikkatimi çekti...dönen bişey çamur sıçratmış gibi gelebileceği yere bakıyorum bu şekilde çamur fırlatacak hiçbişey yok...sizce nedir bu izler ?
     CLİO SYMBOL GRUBU
    symbol 2012
  • burakcakir42 B kullanıcısına yanıt
    Resim yükle bir bakalım ben de 2006 1.4 vardı az çok aklımda hararet ibresi
    Anlattıklarına bakarsak bir sıkıntı görünmüyor dik yokuşlarda şehir içinde bu normal bir durum
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Şarj dinamo kayışı yapmış olabilir ya da yağ çubuğuna bir bak etrafında yağ var mı
  • burakcakir42 B kullanıcısına yanıt
    H4 far diğeri de park ampulü yani hepsi çift
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Şarj dinamo kayışı yapmış olabilir ya da yağ çubuğuna bir bak etrafında yağ var mı

aracın suya falan girmiş olması lazım sarj dinamo kayışına kadar çamur gelmesi için baktım ama hiç imkan veremedim ona ama yinede en mantıklısı o görünüyor dediğin gibi...

bi sorayım dedim belki herkesin başına geliyordur bir şekilde diye düşündüm

bu arada buda bugünkü çalışmam

CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 7 Nisan 2017; 23:28:0 >
  • 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.