Şimdi Ara

Clio Symbol dCi65 son hız kaç ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dCi65 kaç yapabildiğini çok merak ediyorum. Resimde koyabilirsiniz. Cevaplayan herkese şimdiden tşkürler...

• ben 185 i gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan50

ben 185 i gördüm
    Çok iyi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impressor

Çok iyi!

Alıntıları Göster
    185 mi o da nesi ben adana mersin otobanında bastım

http://img163.imageshack.us/my.php?image=cliodciro1.jpg

65 hp dizel clio 2004 model tabi arabada biraz hile var açık filtre lastik ebadı ufaltma vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astalavista50 -- 7 Kasım 2006; 12:02:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: astalavista50

65 hp dizel clio 2004 model tabi arabada biraz hile var açık filtre lastik ebadı ufaltma vs

Alıntıları Göster
    205 ha çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: eren9090

205 ha çok güzel

Alıntıları Göster
    yuh abi harbimi hemde 65 nasıl zaptettin arabayı sorabilirmiyim uçmadın biyere bu bölese benim 14 75 ps ne yabar abiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_500

yuh abi harbimi hemde 65 nasıl zaptettin arabayı sorabilirmiyim uçmadın biyere bu bölese benim 14 75 ps ne yabar abiii

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar şaka gibi ama bu aracın 65 hp olduğuna inanmak mümkün deil , 14 75 hp var biraderde en fazla 180 gördü ama bu yeni dizeller bi harika , birde uzun düzlükler oluşursa aracı zaptetmek hiçde zor değil ibreyi sona dayayan araba diye ben clioya derim , birde passat 1.8 t 150 hp kullanmıştım onda dayamıştım sonuna kadar 260 km-h

shelby 1.4 75 daha iyi gider gibi görünüyor aslında ama tork olarak dizelin gerisinde kaldığı içi senin max yapabileceğin 180 bilemedin 190 birde dizelde turbo var yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astalavista50 -- 6 Kasım 2006; 23:56:48 >

• quote:

ya arkadaşlar şaka gibi ama bu aracın 65 hp olduğuna inanmak mümkün deil , 14 75 hp var biraderde en fazla 180 gördü ama bu yeni dizeller bi harika , birde uzun düzlükler oluşursa aracı zaptetmek hiçde zor değil ibreyi sona dayayan araba diye ben clioya derim , birde passat 1.8 t 150 hp kullanmıştım onda dayamıştım sonuna kadar 260 km-h

shelby 1.4 75 daha iyi gider gibi görünüyor aslında ama tork olarak dizelin gerisinde kaldığı içi senin max yapabileceğin 180 bilemedin 190 birde dizelde turbo var yani

Alıntıları Göster
    ben 1,4 72bg torosla 165-170 yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: esdegel06

Alıntıları Göster
    o torosu nasıl bi yola sığdırıyon play_boy . 160 yapmıo değil yapıyoda 1202den sonra araba vuvuldamaya başlıyo sanki yolda geziniyo gibi oluyor , torosla hız yapmak imamın kayığıyla sörf yapmak gibi bişey yawww

• quote:

Orijinalden alıntı: sberkil

o torosu nasıl bi yola sığdırıyon play_boy . 160 yapmıo değil yapıyoda 1202den sonra araba vuvuldamaya başlıyo sanki yolda geziniyo gibi oluyor , torosla hız yapmak imamın kayığıyla sörf yapmak gibi bişey yawww

Alıntıları Göster
    walla o hıza çıkınca araba hiç güven wermiyor anahtar kontaktan çıkacak nerdeyse:.. zaten direksiyonu kontrol etmek ayrı bir dert o nasıl bir sallanış sanki 8,0 şiddetinde deprem geçiriyor direksiyon, çok sallanıyor yaa direksiyon

• quote:

walla o hıza çıkınca araba hiç güven wermiyor anahtar kontaktan çıkacak nerdeyse:.. zaten direksiyonu kontrol etmek ayrı bir dert o nasıl bir sallanış sanki 8,0 şiddetinde deprem geçiriyor direksiyon, çok sallanıyor yaa direksiyon

Alıntıları Göster
    aslında clio ile hız yapmak akıl karı bir iş değil 205 km-h hız görmek müthiş bir duygu açıkçası , ama uzun düz yollar bulursam affetmem tabi , virajlı ve şehir içi yollarda sakın denemeyin araba gidiyor gitmem demiyor ama anında kendinizi tarlada yada derenin içinde bulabilirsiniz , yol tutuş çok zayıf çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astalavista50 -- 7 Kasım 2006; 12:05:54 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: play_boy

Toros 72 değil 61 beygir

• quote:

quote:

Toros 72 değil 61 beygir

Alıntıları Göster
    bizim belgelerdeki yanlış sölüyor o zaman pardon yalan mı diyecem 1,4 72bg

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ruhsattaki yanlış

• quote:

quote:

ruhsattaki yanlış

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: renaultt

quote:

ruhsattaki yanlış

ruhsatta yazmıyorki arabayı sıfır aldığımızda werilen kağıt ve belgelerinde yazıyor

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: astalavista50

205 ile bayağı iyisin.

• toroslarda 2-3 motor var bizde 1990 model 72 hp var araba yı sıfır aldık şuan 55 binde çok temiz 150 yi gör ve rahatça git düz asfaltta bazıları 68 bazıları 75 beygir
  • quote:

Orijinalden alıntı: çılgın_26

toroslarda 2-3 motor var bizde 1990 model 72 hp var araba yı sıfır aldık şuan 55 binde çok temiz 150 yi gör ve rahatça git düz asfaltta bazıları 68 bazıları 75 beygir
    yakında bu konuyu kilitlerler. Bende benzer bir topic açmıştım kilitlemişlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotus1

yakında bu konuyu kilitlerler. Bende benzer bir topic açmıştım kilitlemişlerdi

Alıntıları Göster
    valla clio dci ile 205 mükemmel bir sürat benim megane2 1.6 200 ü zor görüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hondacbr600_f6

valla clio dci ile 205 mükemmel bir sürat benim megane2 1.6 200 ü zor görüyo

Alıntıları Göster
    OLMAZ MEGANE II NİN 220 KM H YAPTIĞINI HATIRLIYORUM ,
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.