Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracımız satılık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2008-clio-yari-otm-185881232/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

yakın zamanda benzinli aracla yolculuk yaptiysaniz arabanizin sesi iki katina cikiyor :) aynisi bendede oldu araba bi anda camasir makinesine döndü bana göre :) sanirim kuruntu

daha önce benzinli bir aracım vardı o günleri özlüyorum desem yalan olmaz

kuruntu değil kurum sanırım (motorun kurum yapması)

bu ses değişikliğini yeni bir dci motor yanında daha iyi fark ediyorsunuz.

örneğin megane dci yanında bariz bir fark var.

araştırdığım kadarını söyleyeyim.

turbo ve subabların temizlenmesini öneriyorlar

birde dizel partikül filtresi.

bilgisi olan arkadaşlar bu konuda paylaşım yaparsa seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcan83

Renault Clio 1.5 dCi Executive, 2011 model. Clionun en dolu modeli 20. yıl özel serisi 81.000 km'de orjinal km.

Araç temiz ancak araçta 3 kaza kayıtı var. 5'er binlik. Ön ve arka tampon 2 kere de değişmiş.

23 bin tl'ye aldım. Fiyat sizce nasıl?

hocam aracın temiz olduğuna eminsen çok iyi bence.

Ben 2011 grandtour extreme 1.5 dci 85 beygir 40 bin km tümüyle servis bakımlı aracı ilk sahibinden 32'ye aldım. Seninkine göre benimki baya pahalı gibi. Ama 6 yıl kafa ağrıtmadan binmekti amacım, bu arabada neredeyse sıfır ayarında sahibi çok iyi bakmış.
  • CyRaWarrior C kullanıcısına yanıt
    Aracın motorunda bir sıkıntı yok. Dediğim gibi iş arkadaşım her kazasını biliyorum. Sadece dikkatsiz kullanımdan dolayı çizikler ve değişenler vardı.

Hayırlıs olsun aracınız.
  • Arkadaslar Merhaba benimde ufak bi sorum olucak aracim 1.6 daynemique clio 3 2006 ( benzinli )model bakıma sokucam ama biliyorsunuz usta işi bitirmeden fiyat söylemez sizce tam bir bakım bana kaca patlar daha önce bakıma sokanlar yardimci olursaniz sevinirim

• Yag, filtre, buji, antifiriz ortalama 200 tl normal bir sanayi ustasinda, speedy gibi yerlerde 250 civari, yetkili serviste 350 gibi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00BRK00 -- 11 Kasım 2014; 21:11:20 >
  • merhaba,

bende 2008, 65hp 1.5 dizel clio 3 hb arac var

1.kontak anahtar yerine takarken coğunlukla zorlanıyor biraz makine yağ sürdüm fakat hala aynısı, bu problem büyürmü nedendir acaba?

2. motorun çekişi düşüklüğü var baskı balatalar bitmiş olabilir mi nasıl deneyebilirim?

kolay gelsin..
  • ercan_elo_bil kullanıcısına yanıt
    Debriyaj balatası ciddi şekilde aşındığında, araç rölantide iken bir sürtme sesi gelir. Bu ses debriyaja basınca kesilir, bırakınca tekrar başlar.
  • 2006 2008 clio ların en Full olanı hangisidir

• Abiler aranıza 2012 night&day alarak katıldım yalnız orta tavan ve arka kısım aydınlatması olmadığı için bebek ve arkada oturanlar için sıkıntı.Acaba mesela su meganlardaki gibi kapı içlerine aydınlatma yaptıracağım
    İstanbul da bir tuningçi bilen varmı? El değmişken şöför yolcu ayak aydınlatmasınıda aradan çıkartırım diye düşünüyorum
    Yalnız işinin ehli olması lazım.Bir kaç güzel fikrim var ama yaptıracak sağlam usta nerde bilmiyorum

http://2.bp.blogspot.com/-mVc5UKnz9xE/ULyQKkNaxDI/AAAAAAAAW74/KEhc6ZGR1fM/s1600/Renault+M%C3%A9gane+Sport+Tourer+Privil%C3%A8ge+1.5+dCi+EDC+4.JPG

Birde araçdaki far sensörü sanki tünele girince 1 sn geç yanıyor gibi tepkisel olarak?

• Merhabalar aracimin sol rotil sol rot mili degisti parca:40 iscilik:50 rot ayari:30 aldi aldi nasil sizce fiyat yer tuzla aracim clio 2 dci 2004 model

• Takım ii geceler

Reno clio III HB almaya karar verdim 1.5 dci 2012 veya 2013 model abartılmamış fiyatlarla temiz araç arıyorum
    Hasar kaydı olmayan çarpığı boyası olmayan ve aracını satmak isteyenlerin özelden mesaj atmaları
    Renk olarak beyaz, gümüş ve kırmızı tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 22 Aralık 2014; 1:38:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne güzel bir konu hiç giren çıkan ilgilenen yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

ne güzel bir konu hiç giren çıkan ilgilenen yok

clio 4 yollara çıkınca pabucu dama atılmış oldu herhalde.

forumdan çok şey çıkacağını sanmıyorum.

sürekli sahibinden'i takip etmeni öneririm desem de

tam 3 ay clio 3 benzinli bir araba bulamadım sonunda

ford fiesta aldık bir yakınıma. ama ben halen clio 3 kullanıyorum.

sana tavsiyem benzinlilere de bak.

araçla ilgili sormak istediğin olursa cevaplarım

yalnız ben 2007 80 hp kullanıyorum.

makyajdan sonra 90 hp'ye güncellendi.

ama 75'liğide var. bol şans

• konuya giren çıkan yok sanki herkes aracını satmış ve kimse clioya binmiyormuş gibi ölü bir konu olmuş
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    clio smbole yazin konu aktif ve güncel.

• Merhabalar 2006 1.5 alarak araniza katildim ,orjinal teyp yerine baska bir teyp takilmis direksiyon kumandasi iptal olmus aktif etme ihtimalimiz varmi
    saygilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aracımın 10 bin bakımı geldi. (clio3 extreme 1,5 dci - 2008 model) sanayide yaptırmakla serviste yaptırmak arasında ne gibi farklılıklar var ? fiyat yönünden fark çıkacağı muhakkak fakat sanayide yapılan bakımda tam olarak işimizi görür mü aradaki fiyat farkı %40 kadar çıkar diye tahmin ediyorum bu konuda deyimi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_mysterious -- 27 Aralık 2014; 18:14:33 >
  • by_mysterious kullanıcısına yanıt
    Ben 45bin'de aldığım, şimdi 140binde olan arabamı 110bin'e kadar yetkili servise götürdüm. Yetkili servis şefi oradan ayrılıp özel servis açınca bir daha yetkili servise gitme gereği duymadım.
    Fiyat farkı var. Dediğin gibi %40-50 kadar ucuz özel servis. Ama özel serviste garanti olayı sıkıntı. Yetkili serviste 2 yıl garanti var.
    Her özel servis işi yetkili servis kadar bilemeyebiliyor. Ben güvenilir usta bulamasaydım yetkili servise devam ederdim ne kadar pahalı olursa olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leki -- 27 Aralık 2014; 18:14:19 >
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.