Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasdal301

Uygun fiyata bagaj havuzu ilgilenen arkadaşlar incelesin derim..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-renault-clio-hb-bagaj-havuzu-paspasi-kancali-2009-sonrasi-54808290/detay/

arkadasım ben satıyorum desene zaten sıfırı 70tl kalmış 2. elemi 60tl verilsin..

http://www.ypsplast.com.tr/renault.html
    bu siteden rahatlıkla alış veriş yapa bilirsiniz... tüm markaların orjinal ekipmanını yapan yerdir burası....

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

arkadasım ben satıyorum desene zaten sıfırı 70tl kalmış 2. elemi 60tl verilsin..

bu siteden rahatlıkla alış veriş yapa bilirsiniz... tüm markaların orjinal ekipmanını yapan yerdir burası....

Kesinlikle katılıyorum, bu tarz ürünlerde ikinci el sıfır fiyatına yakın satışı zor olabilir.

• quote:

quote:

Uygun fiyata bagaj havuzu ilgilenen arkadaşlar incelesin derim..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-renault-clio-hb-bagaj-havuzu-paspasi-kancali-2009-sonrasi-54808290/detay/

Arkadaşlar bağaj havuzları sıfırdır amabalajındadır. Sadece 3 adet kalmıştır. İlgilenen arkadaşların dikkatine. Kesinlikle kullanılmış değildir. Piyasdakiler gibi siyah hurda kauçuktan değil orjinal bej renktedir.

• quote:

Arkadaşlar bağaj havuzları sıfırdır amabalajındadır. Sadece 3 adet kalmıştır. İlgilenen arkadaşların dikkatine. Kesinlikle kullanılmış değildir. Piyasdakiler gibi siyah hurda kauçuktan değil orjinal bej renktedir.

hocam iyi hos söylüyorsunda bir sipariş ver bakalım o hurda siyah kavucuk nasılmış diye..
    dediğim gibi neredeyse tüm markaların orjinal ekipmanını yapan yerdir burası. nasıl oluyorsa hurda onuda anlamış degilim... hele orjinal bej renk nasıl oluyor onuda anlamış degilim..

bu siteden kendi aracına uygun almanı tavsiye ederim.. tereciye tere satılmaz ama sana illaki satmak lazım anlaman icin...
  • quote:

quote:

hocam iyi hos söylüyorsunda bir sipariş ver bakalım o hurda siyah kavucuk nasılmış diye..
    dediğim gibi neredeyse tüm markaların orjinal ekipmanını yapan yerdir burası. nasıl oluyorsa hurda onuda anlamış degilim... hele orjinal bej renk nasıl oluyor onuda anlamış degilim..

bu siteden kendi aracına uygun almanı tavsiye ederim.. tereciye tere satılmaz ama sana illaki satmak lazım anlaman icin...

Pazarda satılan siyah poşetle beyaz boşetin bile fiyatı aynı değil hocam!

• Arkadaslar merhaba. 2007 MODEL clio 3 almaya karar verdim. ama hangi modeli almalyım sizce authentıque modeli extreme mi yoksa dynamıque modelinimi. authentıque modelinde sanırsam hız göstergesi 210 diye acaba içlerinde en full olanı hangisi alacagım arac 1,4 benzinli 98 beygir. Yardımcı olursanız sevinirim. Bide hepsinin yakıt ve performansı nasıl acaba. saygılar :)
  • quote:

Pazarda satılan siyah poşetle beyaz boşetin bile fiyatı aynı değil hocam!

hocam dediğin dogru olaya poşet olarak bakarsak şayet..
    kaliteli olduktan sonra siyahın ,beyazın, bejin önemi yok, seninle şuan tartışmamın sebebi sanki kullanmışsında tavsiye edercesine yorumda bulunmuşsun, arkadaşlar böyle böyle almak isteyen olursa vere bilirim demen yeterli.

kısacası uyanık satıcı oldugundan dolayı seninle tartışmaya girdim. burdan alan arkadas olurmu bilmem ama olursaki ilk önce bagaj havuzunu yolla sonra paranı alırsın... bana güven saglamadın en basından beri... dogruyu söyleömediğin için kişisel olarak seni ne gördüm, nede konuştum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Veske

Arkadaslar merhaba. 2007 MODEL clio 3 almaya karar verdim. ama hangi modeli almalyım sizce authentıque modeli extreme mi yoksa dynamıque modelinimi. authentıque modelinde sanırsam hız göstergesi 210 diye acaba içlerinde en full olanı hangisi alacagım arac 1,4 benzinli 98 beygir. Yardımcı olursanız sevinirim. Bide hepsinin yakıt ve performansı nasıl acaba. saygılar :)

hocam bildiğin üzere en düşük donanım authentıque, orta donanım extreme veya expresion, en full donanım ise dinamik...

donanım arttıkca aracında fiyatı artacaktır bütcen dinamige el veriyorsa kesinlikle dinamik derim.. lakin el vermiyorsa extrme derim...
    authentıque donanımlısına hiç yanaşma derim, renault görülen eksikleri broşüre yazmış fakat görülmeyen okadar eksiklikler var ki saymakla bitmez bu yüzden extreme lere bak veya dinamiklere... cünkü iki donanım arasında sadece özellikleri fark ediyor , aralarında görülmeyen eksiklik yok. ama authentıque de görülmeyen eksiklikler var..

söyle söyleyim renault koymadınmı tam koymuyor koydun mu tam koyuyor donanımı....
    motor olarak gercekten güclü yapısı var neticede 1.4 16 valfden bahsediyoruz, 8 valf den bahsetmiyoruz... renaultun tüm motorları yakıt konusunda oldukca iyi ve diger marka arabalarla kıyaslayınca renaultun motoru daha ez yakıyor.

1.4 16v motoru tercih etmekle cok cok iyi yaparsın, cünkü piyasada 1.2 motor öyle cok ki insanların 1.2 motorun az yakacagını sanmaları tamamen bilincsizce hareket. cünkü 1.2 motor 1.4 motor ile aynı ve hatta daha cok yakar, bu yüzden 1.4 motoru tercik etmen daha iyi olcaktır yakıt ,performans konusunda...

• hocam cok tesekkur ederim ya verdiğin bilgiler için. kafandaki bır cok soru cevaplandı . dinamik modeline yönelicem :)
  • 1.2 extreme edition bulut gri aracımla aranıza katılmış bulunuyorum arkadaşlar herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
  • Arkadaşlar forumda kimse yok nedendir. herkes tatildemi yoksa ramazan rehavetimi. Yaprak bile kımıldamıyo.
  • Cam kaldırma düğmelerini ışıklı yapılabilir mi?
  • içerisinde ampül takma yeri mevcutsa yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Arkadaşlar forumda kimse yok nedendir. herkes tatildemi yoksa ramazan rehavetimi. Yaprak bile kımıldamıyo.

Yıllarca önce burada tanıştıktan sonrahttp://forum.clioiii.com/ buraya taşındık onlarca arkadaşla birlikte. clioIII le ilgili ne ararsanız burada 1 000 lerce üyesiyle birlikte.

Belkide bu sebepten burada aylardır yaprak kımıldamıyor.
  • Arkadaşlar malum yaz mevsimi bitti.Fakat 35-40 derece sıcaklarda klimanızın soğutması yeterli mi? Clio klima sınavını geçti mi? Manuel ve otomatik klimalı araç sahiplerinden cevaplar bekliyoruz.

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu
  • bende 2006 dijital klimalı resimde gösterdiğin gibi araç var kliması gayet yeterli
  • En nihayet arabımın 60 bin bakımını dün bursa da oto yıldıza yaptırmış bulunmaktayım, öncelikle şunu söylüyeyim oldukça titiz biriyim ve aracın ağar bakımı oluğu için sorun çıkar endişesiyle biraz tedirgindim, bursadaki her türlü yetkili ve özel servisle görüştüm ama oto yıldızın konusundaki tecrübesi, ilgi ve alakası, orjinal parça kullanımı ve fiyat politikası beni çok memnun etti arabası renault olan ve iyi bir özel servisin desteğini arkasında görmek isteyen herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

En nihayet arabımın 60 bin bakımını dün bursa da oto yıldıza yaptırmış bulunmaktayım, öncelikle şunu söylüyeyim oldukça titiz biriyim ve aracın ağar bakımı oluğu için sorun çıkar endişesiyle biraz tedirgindim, bursadaki her türlü yetkili ve özel servisle görüştüm ama oto yıldızın konusundaki tecrübesi, ilgi ve alakası, orjinal parça kullanımı ve fiyat politikası beni çok memnun etti arabası renault olan ve iyi bir özel servisin desteğini arkasında görmek isteyen herkese tavsiye ederim.

benim aracta 2007 1.2 otantik 55 bin km de acaba 60 bin kakımı ne kadar tuttu ve içeriğinde nelere var

esenlikler
  • Arabam dizel 60 bin bakımı ağar bakım diye geçer triger ve diğer kayışları değişir filtrelerin hepsi mazot pompası, motor yağı , fren ve elektirik kontrolleri dahil 600 tl tutu kullanılan bütün malzeme orjinaldi, yetkili serviste bu bakım 1100 tl civarı fiyat söyledi, sizinki benzinli daha ucuz tutar kanatindeyim 224 254 33 27 den elif hanımla görüşürseniz size tahmini bir fiyat verecektir.
  • Arkadaşlar merhaba,

2007 model clıo 1.5 DCi Hb Dynamique aracımda orta konsoldaki radyo ekranında hiç görüntü yok farları açtığımda aydınlanıyor ama yazılar hiç yok sorun ne olabilir ve ne kadara değişir maliyeti ne olur acaba ? teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.