Şimdi Ara

Clio III Euro NCAP de 5 yıldız aldı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
19.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni clio yeni megane dan daha iyi bence gerçi bi çıksın bi dışarda görelim öyle karar verelim
  • "HOCA SEN NCAP E bile muhalefetsin, daha önceden dediklerin farklıydı şimdi değişti, bunlar hep benim dediklerim şeyler. Ben bunların hepsini söyledim düz düvara çarptığında Cherokeede daha fazla kuvvet yiyorsun. Sen söylem değiştirdin, bunların hiçbirini söylemedim çarptırıyorsun. Olmuyor böyle
    Ben adamların ingilizce yazılarını Türkçeye tercüme ediyorum büyük araç küçükten avantajlıdır yazıyor, sen diyorsun hayır değildir " demişsin kardeşim ancak ,,,,

Ben söylem falan değiştirmedim euro ncap a muhalif olanda ben değilim. senin dediğin şey ağır araç güvenlidir. benim dediğim şey ise kendi ağırlığıyla orantılı kuvvete maruz kaldığında modüs daha ii koruyor, clio daha iyi koruyor.
    cherooke ile öndeki aracva gömersen , modusten daha az şansın vardır ,, anladın mı kardeşim benim. euro ncapın ve benimde başından beri dediğim şey ned,ir. ağır araçla hafif araç kafadan çarpıştımı hafif araç daha fgazla enerjiye maruz kaldığından orantısız karşılaştırma olmakta. bu güvenlilik anlamına gelmemektedir. o zaman 100. kez aynı örnekle ifade eediorum sakat mantığını ,

87 model dodge kamyonda cherookeden güvenlidir , senin mantığınca.
    güvenliği ağırlık ve kasa boyutuna orantılayan mantığın hatalı ve başından beri bunu ifade ediyorum. ne söylemlerimde bir farklılaşmöa var , nede euro ncaptan aldığın alıntının seni doğrular bir yanı var.

• Allah Allah orada yazdıkları okumadın mı düttürüleyla, açık ve net değil mi? Sen halen söyleyip duruyorsun? Hoca senin meslek neydi, heralde işi biliyonki o yüzden kabul etmek istemiyorsun

O BENİM MANTIĞIM DEĞİL O NCAP İN MANTIĞI YAZDIM KOYDUM BAK SİTEDEN İNGİLZİCE ALINTI YAPTIM ADAMLARIN DEDİKLERİNİ SEN HALEN MANTIĞIN YANLIŞ DİYORSUN BEN BİLMEDİĞİNE KARAR VERDİM SONUÇTA ARKADAŞIM BOŞUNA İNAT YAZMIŞ OLMAK İÇİN YAZIYORSUN SANA SİTEDEN ALINTI KOYDUM BEN ARTIK BİRŞEY DEMİYORUM AKSİNİ İDDİA EDEN OLDUKÇA SİTEDEN YAPTIĞIM TERCÜMEYİ YAPIŞTIRACAĞIM KUSURA BAKMA HAYIR BU KADAR ZORMU KABUL ETMEK, SONRA DA DODGE87 GEYİĞİNE GİRİYORSUN ALAKASI YOK BEN SANA DİYORUM Kİ, SEN EN BAŞINDAN MODUS MU CHEROOKE Mİ TOPİĞİNİ OKU VE ÖĞREN ORADA HERKES ÇOK YARARLI ŞEYLER SÖYLEDİ BENDE BİLGİME BİLGİ EKLEDİM
  • meslekle ,iş bilmek

yani oto sektöründe değilsen yada otomotiv okumuyosan çeneni kapıcan bu memlekette , benim yazdıkalrımda gayet açık türk dili 1

???
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Allah Allah orada yazdıkları okumadın mı düttürüleyla, açık ve net değil mi? Sen halen söyleyip duruyorsun? Hoca senin meslek neydi, heralde işi biliyonki o yüzden kabul etmek istemiyorsun

O BENİM MANTIĞIM DEĞİL O NCAP İN MANTIĞI YAZDIM KOYDUM BAK SİTEDEN İNGİLZİCE ALINTI YAPTIM ADAMLARIN DEDİKLERİNİ SEN HALEN MANTIĞIN YANLIŞ DİYORSUN BEN BİLMEDİĞİNE KARAR VERDİM SONUÇTA ARKADAŞIM BOŞUNA İNAT YAZMIŞ OLMAK İÇİN YAZIYORSUN SANA SİTEDEN ALINTI KOYDUM BEN ARTIK BİRŞEY DEMİYORUM AKSİNİ İDDİA EDEN OLDUKÇA SİTEDEN YAPTIĞIM TERCÜMEYİ YAPIŞTIRACAĞIM KUSURA BAKMA HAYIR BU KADAR ZORMU KABUL ETMEK, SONRA DA DODGE87 GEYİĞİNE GİRİYORSUN ALAKASI YOK BEN SANA DİYORUM Kİ, SEN EN BAŞINDAN MODUS MU CHEROOKE Mİ TOPİĞİNİ OKU VE ÖĞREN ORADA HERKES ÇOK YARARLI ŞEYLER SÖYLEDİ BENDE BİLGİME BİLGİ EKLEDİM

• Ncap in sitesinden alıntı yapmışın yazıyor ki şu yapılamaz, sen koymuşsun sanki benim sözüm gibi yok yapılabilir.
    Sen onu benim yorumum sandın ben anladım ama ncap ten koydum bitti işte halen inat etmeye gerek yok, hem yemişim Ncapi biz işimize bakalım hocam , banane çarpsa nolcak çarpmasa nolcak ööff kaç gündür bi ileri iki geri muhabbet biz bakalım keyfimize hoca hem senin Getz yokmuydu 4 yıldızlı o Modus Getzi döver
  • quote:

Ncap in sitesinden alıntı yapmışın yazıyor ki şu yapılamaz, sen koymuşsun sanki benim sözüm gibi yok yapılabilir.
    Sen onu benim yorumum sandın ben anladım ama ncap ten koydum bitti işte halen inat etmeye gerek yok, hem yemişim Ncapi biz işimize bakalım hocam , banane çarpsa nolcak çarpmasa nolcak ööff kaç gündür bi ileri iki geri muhabbet biz bakalım keyfimize hoca hem senin Getz yokmuydu 4 yıldızlı o Modus Getzi döver

Clio yu da ekleyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

quote:

Ncap in sitesinden alıntı yapmışın yazıyor ki şu yapılamaz, sen koymuşsun sanki benim sözüm gibi yok yapılabilir.

Clio yu da ekleyelim

doğru Clio da var

• Kendi segmentinin en güvenlisi olur bu Clio 6 airbag standart, modele göre 8'e çıkabiliyor bu sayı RS modeli 200bg 2.0, yine atmosferik çok deli (antiochos resimleri eklicektim ama 2.5 haftadır alanyadayım resimler ankarada) valla her yerde övüyorum bu clioyu daha görmedim binmedim ama inanın deli olcak. O çok güvenli denilen Polo'dan daha güvenli olcağına adım gibi eminim. Hiç değilse ABS standart
  • quote:

Orjinalden alıntı: goldberg

Kendi segmentinin en güvenlisi olur bu Clio 6 airbag standart, modele göre 8'e çıkabiliyor bu sayı RS modeli 200bg 2.0, yine atmosferik çok deli (antiochos resimleri eklicektim ama 2.5 haftadır alanyadayım resimler ankarada) valla her yerde övüyorum bu clioyu daha görmedim binmedim ama inanın deli olcak. O çok güvenli denilen Polo'dan daha güvenli olcağına adım gibi eminim. Hiç değilse ABS standart

ayrıca 2 airbag değil 6 airbag var VWnin aksine-aslında 8 sayılır TOYOTanın hesabına göre...

birazdan KİRVE029un VW polosunu test edeceğiz resimleri yollarım yarın...

• Abi 6 demişim zaten:D
  • ya bizim nodusumuz var onun bile 5 yıldızı var yani clionun olmasınmı dimi yani

• bu aracın hangi modeli daha büyük bagajlı bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.