Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.865
Cevap
80
Favori
1.592.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsini yaptım buji, buji kablosu değişti hava filtresi yağ filtresi boğa kelebeği rölanti motoru değişti.
    Benim anlamadığım oksijen sensörü niye tepki vermiyor arıza lambası bile yanmadı onu düşünüyorum ben usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım merhaba Clio 2 1.6 188.000 de aracım var sıralı sistem lpg var arabada yağ değişim zamanı geldi Motul 6100 Synergie+ 10W40 4X Motor Yağı aldım bi problem olurmu elf dışında yağ kullanmanın yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anrsg

Arkadaşlarım merhaba Clio 2 1.6 188.000 de aracım var sıralı sistem lpg var arabada yağ değişim zamanı geldi Motul 6100 Synergie+ 10W40 4X Motor Yağı aldım bi problem olurmu elf dışında yağ kullanmanın yardımcı olurmusunuz.
    Birşey olmaz bendede 1.4 8v var 5-30 koydum Castrol sen sadece yağ doğrumu onu bil yeter motul iyi bir yağ diye duydum bende bir dahaki yağ değişimde motul koymayı düşünüyorum o yağ markaları sponsorluk işi.

• Arkadaşlar aracım satılık
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2005-hasar-kayitsiz-orjinal-816122524/detay

• Merhaba arkadaşlar, herkese iyi günler hayırlı ramazanlar,

yaklaşık olarak 2 yıldır kullanımını sağladığım clio 2 hb 1.6 16v aracımda antifiriz ekleme sonrası kalorifer peteğinden sızıntı yollu su eksiltme meydana gelmeye başladı,

sızıntı yollu bu sorunu würth, liqui moly gibi kendini ispat etmiş markaların radyatör sızıntı önleyici katkıları ile giderebilir miyim ? yoksa daha kötü sonuçlar elde edilir mi ? ( toz şeklindeki katkılar tıkanıklık yapıyormuş, bahsettiğim ürünler sıvı formda olanlarından )

Malumunuz mühendislik harikası aracın kalorifer peteğine ulaşmak için tüm göğüs sökülmek zorunda kalıyor.

Teşekkürler
  • Clio 2 2000 model 1.4 RNA kullanım klavuzunu arıyorum. Bulabilen pdf olarak atabilir mi?
  • Clio 2 2001 model. 1.4 motor aracım da benzinde gaz yeme sorunu var

Aracımda benzinde çekmeme sorunu yaşıyorum düz yolda giderken hızlanma şekli yavaş yavaş yürüyor 3bin devri aldıktan sonra hızlanıyor. Lpg de ise okadar hissettiriyor lpgde normal diyebiliriz lpg ayarı yapıldıktan sonra baya bir düzeldi tabi araç sabahları çalıştığında benzinle çalıştığı için pat pat pat çalışıyor ısınınca biraz daha iyi ama düz yolda bile hızlanması çok kötü rampa çıkamıyorum. Buji buji kablosu distribütör hepsini baktıdık rizede ki ustalar sorunu çözemedi acaba başınıza böyle bir olay geldi mi neyden kaynaklanıyor dur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar selam arabanın ya benzin pompası da yada benzin pompasının rölesinde problem var benzinde çalışmıyor benim sorunum acaba bu resimde görülen rölelerden benzin pompası rölesi hangisi yardımcı olacak varmı?

CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ

• Arkadaşlar aracımı satıyorum (SATILDI)https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-askeri-personelden-2001-renault-clio-1.4-16v-rxt-klima-abs-830667730/detay/

CLIO II SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45778CA54 -- 10 Temmuz 2020; 19:55:5 >

• merhaba ,
     CLIO II SAHİPLERİ
    bende 2006 1.5 dci clio var, hararet genelde resimde kırmızı olan yerde duruyor sıkışık trafiğe girince mavi olan yere kadar yükseliyor ve anca fan açıyor, fan müşirini değiştirdim, antifriz var, su hava alma işlemi yaptım ama çözüm olmadı, bende klimayı açarak fanı çalıştırıp harareti düşürüyorum, çözüm hakkında yardımcı olabilecek arkadaş varmı ?

• seddat0 S kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorun değil boşuna müşürü değiştirmissin.
    Dizel clioda fan normalde çalışmaz.En sevdiğim özelliğidir.
    Anca sizinki gibi sıkıntı olurda ısı yükselirse otomatik çalışır.
    Isıyı düşürür.

Hayırlı sürüşler.

• Merhaba,
    farklı sitelerde yapılan yorumlarda genelde kırmızı işaretlediğim yeri pek geçmez diye yazmışlar, bende trafikte durkalk yaptığımda hararet sıksık artıp düşmeyince sorun var diye sıkılıyorum...
  • Selamın aleyküm arkadaşlar benim sıkıntım direksiyon. Sertleşmesinden sonra direksiyon pompası nın power i degıstı. Buna mutaakip 2 3 kere power yandı arabanın. Sigorta atıyor sureklı ve Bı sure sonra yanıyor motor. En son direksiyon kutusuna bakıldı bısey gorulmedı. Direk hat çekildi powera yine aynı durum devam ediyor. En son beyinden diyorlar. Pc de görmüyor aracı. Basına gelen var mı. 2008 clio symbol 1.5dci araç

• 50bin liraya bu Clio 2 alınır mı? kaza boya yok demiş ama km bana pek inandırıcı gelmedi. 2001 model 150.000 km'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 25 Ağustos 2020; 7:22:27 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Araba temiz duruyor ama 50bin de verilirmi bişey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Hkocan

Araba temiz duruyor ama 50bin de verilirmi bişey diyemem
    arabam.com'un uygulaması aracın değerini 49 lira olarak çıkardı.
    İşte dediğim gibi o parayı vermek senin tercihin az bi rakam değil ben clio kullanıyorum memnunum sende baktır, expertize göster söylenen gibiyse alınabilir tercih senin

• quote:

Orijinalden alıntı: Hkocan

İşte dediğim gibi o parayı vermek senin tercihin az bi rakam değil ben clio kullanıyorum memnunum sende baktır, expertize göster söylenen gibiyse alınabilir tercih senin
    cevaplar için teşekkür ederim hocam. iyi günler.
    Hayırlısı olsun şimdiden

• kolay gelsin arkadaşlar.

led ampul(far) almak istiyorum fakat ne alacağımı bilmiyorum aslında biliyorum fakat hem en uygun hem de en performanslı ürünleri arıyorum. cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim(araç clio2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 18 Ağustos 2020; 22:39:3 >
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.