Şimdi Ara

Clio 3 faz 2 1.6 16v 110hp BVA(tam otomatik) kullanıcı izlenimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
25.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kardeşim şu yakıt değerlerini düşürme konusunda ustanız tavsiyelerini bizimle de paylaşmanız mümkün mü? bende 4 yıldır aynı aracı kullanıyoruö aracım 40 binde henüz 8.5'in altına yakıtı düşürebilmiş değilim :(
  • merhaba arkadaslar bende aynı özelliklere sahip grandtourer almayı düşünüyorum büyük ihtimalle herşeyi aynı bagaj hariç, benimde yakıt konusunda düşüncelerim vardı çok teşekkürler. bu arada @avcu10 istanbul avrupa yakasındayım senin ustan nerede araba alırken göstermek için lazım
  • Merhabalar. 2012 model otamatik 1.6 renault clio extreme edition 16 v aracım var. Aracımın yakıt tüketiminde bir anormallik var .18.5lt/100 km yakıt tüketiyor yani kmde 1 tl yakıyor. Aracı sadece işe gidip gelmek için kullanıyorum 4+5 toplamda günde 9 km yol yapıyorum. Bujileri motor ve şanzıman yağını ve filtreleri yeni değiştirdim. Ustaya sorduğumda kışın havalar soğuk olduğu için motor soğuk olduğundan böyle yaktığını söyedi yine de bana fazla gibi geliyor hb araba için sonuçta jeepler ve hatta minibüsler bile bu kadar yakmıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba konu eski fakat bisey sormak istiyorum. Bu aractan aldim araci aldığım adam cok bilgili degildi. Bende az çok araştırdım konunu okudum. Simdi bu araç tam mi yari otomatik mi anlayamadim. Tek kavramali bildiğim kadariyla. Yokus kalkis destegi yok diyor fakat hafif egimde kaydirma yapmıyor. Orta ve cok egimde yapıyor. Gösterdiğim usta baski balata yok bunlarda dedi. Robotize edilmiş sanzuman ise baski balata nasil olmaz anlamadim. Varsa kac binde bir degismeli. Sanzuman yağı ömürlük mu. Aydınlatabilir misin rica etsem? Ekte aracin on paneli attim.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=86713705
     Clio 3 faz 2 1.6 16v 110hp BVA(tam otomatik) kullanıcı izlenimi

• rufiarslan R kullanıcısına yanıt

Tam otomatik

• rufiarslan R kullanıcısına yanıt

Tam otomatik

• Bu aracın şanzımani nasıldır ?
    Tavsiye eder misiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.