Şimdi Ara

clio 3 alacaklar veya konyada oturanlar dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu aracı 26.500 tlye ben sattım 2 kapı ve çamurluk değişmiştir bagajda ve bi kaç yerinde boyalar mevcuttur özellikle konya civarından araba bakan arkadaşlarıma duyrulur

http://sahibinden.com/170209576

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• galeriden araba alınmaz mantığı nedense hep doğru çıkıyor. Bilgilendirmeniz ve dürüstlüğünüz için teşekkürler.
  • selam.
    gerçekten insanlar para kazanma hırsıyla ne yapacaklarını şaşırmış durumda.
    mübarek ramazan ayındayız.
    sorsan galerici oruçludur, ama oruçlu oruçlu yalan söylemekte bir sakınca görmemiş.
  • ben arabamı hasarlı olduğu için ucuza satıyorum bana yeminler etti galerici değilim diye ama malesef galerici cikti istanbuldan 86 bin km de sattim konyaya goturmus 80 binde satiyo siz siz olunca çok zorda kalmadıkca galerici araba almayın

• 4 bin kar koymuş bunun yarisini kazanmak için bir ay calisiyorum ne tatil is !

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    sen muhtemelen helal kazanıyorsun onun ki haram dostum kul hakkı allah korusun

• abi millet gudurmuş resmen..bide konya yani...
  • arkadaşlar tüm forum ahalisi olarak bir kampanya bir boykot felan başlasa bu galericilerden araba alınmasa güzel bir protesto olsa hizaya gelseler belki bir nebze vatandaşa hizmet etmiş olmaz mıyız, sayın yöneticiler bu olaya bir el atsanız ne güzel olure
  • bende konyalıyım nedense böyle burada otomobil fiyatları ,diger yerlere göre +2,3bin daha pahalı bende yeni araç aldım durumu bildiğim için hiç memlekete bakmadım direk ankaradan aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

arkadaşlar tüm forum ahalisi olarak bir kampanya bir boykot felan başlasa bu galericilerden araba alınmasa güzel bir protesto olsa hizaya gelseler belki bir nebze vatandaşa hizmet etmiş olmaz mıyız, sayın yöneticiler bu olaya bir el atsanız ne güzel olure

bence galericiler hizaya gelmez çünkü onların işi bu yalan söyleyerek araba satmak servis kaydı olmayan araba alarak boyasiz hasarsiz diye satmak şuan araba arıyorum ama asla galericilere bakmiyorum sizde bakmayin almayın ben hiç almadım satmadımda alırken beni kandırdı aile aracı olarak kullanacam dedi( galeri işini dürüst yaparsan batarsın mantik bu)

• Seni tebrik ederim dostum.
    İlanı görüp susadabilirdin ama sağol yine de susmamışsın.
    Almak isteyenleri uyarman da çok ince bir düşünce.
  • maholin79 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.