Şimdi Ara

§§§ CLIO 1 CILER BURADA TOPLANALIM §§§ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.970
Cevap
30
Favori
195.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır olsun aracınız. Kullanım şartları nasıl oda önemli. Kısa mesafe, sert kullanım, aracın bakımı gibi bir sürü etkileyen parametre var. Normalde bu mevsimde 8-9lt benzin tüketimi şehiriçinde normal denilebilir, ana yollarda kullanım fazla ise 7-8 lt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm.arkadaslar 98 model direksiyon pompası ve gaz kelebeği almam için yardımcı olurmusunuz nereden bulurum

• Arkadaşlar merhaba 1998 model clio1 var bende;

Sorunum şu, aracım otomatik vites ve sabahları hariç geri vites çekişi neredeyse hiç yok gibi. İleri gidişte bir sorunum da hiç olmadı. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilferik

Arkadaşlar merhaba 1998 model clio1 var bende;

Sorunum şu, aracım otomatik vites ve sabahları hariç geri vites çekişi neredeyse hiç yok gibi. İleri gidişte bir sorunum da hiç olmadı. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

bendekide otomatik 1998 clio, 190bin km de. böyle bir sorun yok çok şükür. sadece şanzumandan yağ kaçırıyor. günde 3 damla falan aracın altına damlıyor. ilk alınca lifte kaldırıp baktık keçeleri değişecekmiş, 2 haftada 1 şanzuman yağını tedbir amaçlı kontrol ediyorum belirgin gözle görülür bir azalma da yok, boşa masraf yapmakta istemiyorum. ama sizin dediğiniz gibi bir durum olsaydı şanzumanı otomatik vitesten anlayan bir ustaya gösterirdim.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    bursa küçük sanayi de ismet ustaya gösterdim. yaklaşık 2000 tl. / 3000 tl arasında masraf çıkar dedi...
    gittiği yere kadar bu şekilde kullanacağım artık.
    çünkü ustanın söylediği komple revizyon...
  • arkadaslar herkese merhaba,

Yaklaşık 3 ay önce renault clio 1.4 rt manuel araç aldım. (Araçtan pek anlamam, motor vb.)
    geçen hafta muayenesi vardı ve benzinde ciğ yakıyor diye araç muayeneden geçmedi. Neyse götürdüm sanayiye usta aracın motor beyni ile oynanmış dedi.O yüzden aracınız randumanlı çalışmıyor. Benzinde çig yakıyor. Motor beyninin değişmesi gerektiğini ve bu beynin sıfırı değil çıkmasını bulup yapabileceklerini söylediler.Ayrıca toplam işçilik dahil 2.000 tl masraf cıkardılar. Şimdi sorum şu bu sorunu başka nasıl düzeltebilirim, bu durum çok canımı sıktı 14. bin lira araca para verdim.. şimdi ise 2.000 tl masrafı çıktı. bu sorunu daha makul bir fiyatta hallettmenin yolu yok mudur??

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar aracımı bugün satarak Clio'ya veda ettim sağlıcakla kalın.

• mcakmak75 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Kaça sattınız acaba?

• Selamlar ; teşekkür ederim 13.100 verdim ev alma durumu vardı. 1998 model klimalı,113 bin km değişen yoktu.

• Arabamda çizikler mevcut idi sol çamurlukta vuruk vardı ön tampon çok çizikti köşelerinde derin çizikler vardı sağ ön kapımın altında parmak kadar göçük ,benzin deposu kapağı vermik atmıştı,ön kaputta avuç içi kadar göçük ve boya , tavanda güneş yanığı ve tavandaki siyah plastik bantlar parça parça dökülüyordu birde 4 lastik istiyordu .sabah saat 11 de ilana koydum saat 15 de noterde satışını verdim.Arabam çok diriydi motoru ve yürüyen aksamı çok iyiydi .

• arkadaşlar benim clio yolda giderken bazen stop edecek gibi oluyor yakıt kesiliyor bi yerden nedendir acaba benzindede oluyor gazdada
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol_152

arkadaşlar benim clio yolda giderken bazen stop edecek gibi oluyor yakıt kesiliyor bi yerden nedendir acaba benzindede oluyor gazdada

buji, buji kablosu, bobin, ateşleme sistemi, elektrikçiye gitmen lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: erol_152

arkadaşlar benim clio yolda giderken bazen stop edecek gibi oluyor yakıt kesiliyor bi yerden nedendir acaba benzindede oluyor gazdada

buji, buji kablosu, bobin, ateşleme sistemi, elektrikçiye gitmen lazım

Gaz kesiyor bi yerden pazartesi göstercem bakalim sağol usta

• Arkadaşlar elimde özel olarak tasarlattırdığım stickerlar mevcut. Stickerlar beyaz renktedir.
    Işığa doğru tuttuğum için siyah gibi görünüyo. A kalitedir.
    Benzerleri piyasada mevcut ama bu kalitede ve Renault’a yada Clio’ya özel değiller.
    Elimde fazladan sadece bir kaç adet vardır. Satıyorum isteyen arkadaşlara. Kendi aracımada yaptırdım.
    Fakat vakit bulamadığım için henüz yapıştıramadım. Haftasonu yapıştıracağım inşallah.
    “ Don’t Touch My Clio “ Stickerı 14x12 ölçülerinde.
    Diğer uzun olan stickerın ölçüleri ise 7x35 ölçülerindedir.
    Aracına önem veren arkadaşlara duyurulur.

İstanbul içi elden teslim edilir. İl dışına kargo yapılır.

• Beyler hava filtresine giden hortumda delik var onu kapayinca araba durdugu an stop edlyor ondanmi delmisler acaba

• Merhaba arkadaşlar araniza yeni aldigim clio 1.4 rn otomatik ile katılıyorum.araci herhangi bir konuma aldigimda hicbir şekilde hareket etmiyor bunun sebebi nedir yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: hueber

Merhaba arkadaşlar araniza yeni aldigim clio 1.4 rn otomatik ile katılıyorum.araci herhangi bir konuma aldigimda hicbir şekilde hareket etmiyor bunun sebebi nedir yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden

şanzıman arızası vardır. yeni aldıysan önceki sahibi arızadan haberdarmıştır muhtemelen, aracı iade edin, yanaşmıyorsa masrafına ortak olsun. bende hanıma aldım 1 yıl önce 98 otomatik, şanzıman kafasına göre takılmaya başladı 1 aydır. bazen 2. viteste kalkış yapıyor, bazen 1. vitesten 2 ye vites geç yükseltiyor, burda bu şanzumandan anlayanda yok. şimdilik arabaya çok ihtiyaç olmadığı için bekletiyorum, tamamen yolda bırakınca ankaraya otomatik servislerden birine bırakacam, sonrada satıp kurtulmayı planlıyorum.

• Arkadaşlar 30 kasım itibari ile aracım evin önünden çalınmıştır duyan bilen gören olursa irtibata geçmesi rica olunur.

34 ERU 24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeNaN-24 -- 30 Aralık 2017; 14:4:24 >
  • arkadaşlar bende de 98 model otomatik klimalı 1.4 rn var aracaın kalorifer motoru eksik aldığımda hiç yoktu elinde bu modelden olan biri bana kalorifer motorunun resmini atabilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba, bu arabadan babamda var. Arka dış kapı kolları zor calisiyorlar. Parça aradık ama bulamadik. Nerden bulabilirim. Renault 19'larin kolları uyuyormuş bir kac delik delinirse. Sizlerin düşüncesi nedir, onerebileceginiz parçacı var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.