Şimdi Ara

Classic başlangıcı ile token durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce classic gelmesi ile birlikte token fiyatlarında değişiklik olur mu ?

Eğer olursa artar mı azalır mı fikriniz var ise paylaşabilir misiniz?

Farm yapan kısım classic oynamaya başlarsa düşer diye düşünüyorum, fakat öte yandan classic ile birlikte oyuna daha çok user geleceğini varsayan farmerlar
    daha çok mesai yapıp fiyatları arttırabilirler.

Gold kasma açısından bilgili veya becerikli biri değilim 1 ayda anca 1 token ucu ucuna alabiliyorum bu nedenle classic oyun ekonomisini etkiler mi merak ediyorum.

• 200k gördü dün 250k olabilir tekrar düşebilir tabi ilk ay için ayrı.
  • Gönderiliyor... kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki 2 ay içinde fiyatları öngörebiliyor musun? Şimdiden mi almaya çalışsam acaba birden çok artarsa sıkıntı olur benim için.
  • classic başlarında biraz artacaktır fiyatı ama 2-3 ay sonrasın eski haline dönmesi muhtemeldir.
  • Içine ettiler token fiyatlarının

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence artmaz artık 180k ideal, token fiyatı daha çok BFA belirleyici BFA da gold kazanımı kolay mı zor mu ona göre değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kowalsk1

Önümüzdeki 2 ay içinde fiyatları öngörebiliyor musun? Şimdiden mi almaya çalışsam acaba birden çok artarsa sıkıntı olur benim için.
    max 2 hafta içinde 200k üzeri olur clasicte token olmayacağı için 200k ve üzeri kalır ama öyle 300 k falan görmesi imkansız. yani alabiliyorsanız alın şuan.
  • 200kyi gördü sonra geri düştü 180 k da kalmasi lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay sonunda 350K tahminim.
    Akabinde düşüşler başlar, 200k seviyesine gelir.

Bakınız: Destiny 2 çıkış dönemi.
  • Token konusunda çok fazla bilgim yok ancak bu dalgalanmayı bir sebebe bağlayamıyorum. Classic sonrası yükselmesi zaten beklenen bir durumdu ancak geçen hafta 220k civarında iken 1 hafta içinde 236k bugün itibari ile 242k rakamlarını gördü. Düşüş beklenen bu haftaydı. Bu yükseliş aylık farming ile Token alma olayını çok zorlaştırıyor. Sky Golem fiyatından Ore fiyatlarına kadar herşey tavan. A. House önü kuru kalabalık. Eskiden Combat Pet satılırdı. Şimdi onun da satışı yok. Bu ekonomik krize bir müdahale gelir mi ? ( Daha önce Blizzard tarafından 305k civarı iken müdahale olmuş reddit'de okudum)
  • 10-15 gün sonra COD cıkacak o zaman fiyat yine artmaya baslar. bir de blizzcon virtual ticket içerigi belli olursa 300k ya kadar gider herhalde
  • cod güzelmiş aslında. orda para kasıp token alabiliyor muyuz
  • bu gidişle muhtemelen legion gibi olur legion zamanında sonlara doğru 300k'nın üzerine çıkmıştı. sonra yeni expansion'da tekrar 200klara düştü. ben artık yeni expansion çıkana kadar böyle gider diyorum. tamamen tahmin tabii. umarım yanılırım da alırız token ucuzdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 21 Eylül 2019; 5:14:15 >
  • 1-2 gündür tekrar başlamayı düşünüyordum 1 aylık token alır sonra oyun içinden tokenle hallederim diye düşünmüştüm ama baya zor olacak gibi ne yapsam bilemedim şuan çok bir olay olmadığından her ay 75 lira vermek koyuyor geçen sene salak gibi 5 token satıp cod bo4 almıştım keşke kötü günler için saklasaydım
  • 170k iken 8 tane token aldım bu güne kadarda hep oyun içi token alarak oyunumu devam ettirdim son kullandığım token için 5 güne oyun sürem dolacak şuanda oyun içi tokenler 230k larda ve düşmeyecek gibi belki bu hafta çarşamba günü gelecek olan update sonrası classicteki oyuncular dönüş yaparsa tokenler düşebilir aksi durumda 1 ay ara vermeyi ve tokenleri heba etmemeyi düşünüyorum bende...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun suredır oynamıyorum ustumde epey gold vardı 1m yakın tokenı almak ıcın once pre almam lazım demı her turlu
  • Fiyatın anlık değişiminin mantığını anlayamıyorum. 5 - 10 dakika içerisinde nasıl birden 224k'dan 229k fiyata çıkabiliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.