Şimdi Ara

clash of clans kupa kasmak!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 63 lewel th7 olan bi koyum var ben usta lige cikmak istiyorum ama bir turlu olmuyor usta lige cikamiyorum kristal lig 2 de kaliyorum bu aksam yine 30-40 kupa dustum kristal 1 sewiyelerindeyim suan ozellikle su oyuna bakim yapildiktan sonra th6 lara saldirinca %100 alirsan 1 kupa veriyor saka gibi :) ordu kapasitem 200 80 barbar 120 okcu ile gidiyorum baska taktik denemedim koy binalarina daliyorum ama olmuyor oyundan bir dkligina ciktigimda hemen aliyorlar koyu nasil kupa kasabilirim sizce koy binam icerde mi olamli disarda mi benimki suan disarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• köy binasını dışarıya koyarsan saldıran kişi binayı alayımda çıkayım ordu telef etmeden 1 de olsa kupa alırım diye düşünebilir, nasıl olsa binayı alcam birde yüzde 50 alırım diye düşünüpte girebilir kısaca içeri al kupa kasarken sürekli online olucaksın ve dışarda köy binası bularak kupa çıkıcaksın th6 köy binası içerde adam bulursan veya köy binası erken basılmış köy bulursan 3 yıldız almaya bak bu şekilde kupa kasıcaksın yeşil taş görevi için kupa kasıyorsan doğru yoldasın zevk içinse boşver zamanını boşa harcarsın...
  • Th8 deyken baya ugrasip çıkmistim.

Th9 um suan. Oyunu bıraktim gibi bişey geçen koy binasini iceri koyayim dedim 2-3 gun sonra 2620 civari kupa vardi. Şuan ustayim. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

köy binasını dışarıya koyarsan saldıran kişi binayı alayımda çıkayım ordu telef etmeden 1 de olsa kupa alırım diye düşünebilir, nasıl olsa binayı alcam birde yüzde 50 alırım diye düşünüpte girebilir kısaca içeri al kupa kasarken sürekli online olucaksın ve dışarda köy binası bularak kupa çıkıcaksın th6 köy binası içerde adam bulursan veya köy binası erken basılmış köy bulursan 3 yıldız almaya bak bu şekilde kupa kasıcaksın yeşil taş görevi için kupa kasıyorsan doğru yoldasın zevk içinse boşver zamanını boşa harcarsın...

tamam hocam koy binami iceri alicam surekli onlineyim zaten ama su son sunculara bakim yapildiktan sonra th6 larda %100 alirsan koyu bir kupa veriyor o kadar asker de bosa gidiyor yani disarda koy binasi da zor bulunuyor yesil tas gorewi icin kasiyorum 1000 taa bende var 1000 tas daha gelcek 5. ins alip hemen gumus lige incem

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Th8 deyken baya ugrasip çıkmistim.

Th9 um suan. Oyunu bıraktim gibi bişey geçen koy binasini iceri koyayim dedim 2-3 gun sonra 2620 civari kupa vardi. Şuan ustayim. :D

hocam koy bianasini iceri koy diyosunuz yani ama eger koy binami iceri koyarsam adam saldorinca ganimetler de gidecek suan 2m iksir 20k kara iksir faln var koy bianki iceri koyarsam bunlarin hepsini gpturmezler mi

• th7 olduğun için th9lar 10lar rahatça köyü yıkacakları için içerde dışarda farketmez ganimetin hepsini alırlar yani alabilecek kadarını alırlar tabi sen th7 olduğun için çalabilecekleri ganimette az olur th7 th10da 400k ganimet görebilir ama th10 th7 de 200k bile zor görür ben th 10 um th8lerde depodalardan maxımum 270k çalabiliyorum th7 olunca karşımdaki 200k dan düşük olur heralde
  • quote:

th7 olduğun için th9lar 10lar rahatça köyü yıkacakları için içerde dışarda farketmez ganimetin hepsini alırlar yani alabilecek kadarını alırlar tabi sen th7 olduğun için çalabilecekleri ganimette az olur th7 th10da 400k ganimet görebilir ama th10 th7 de 200k bile zor görür ben th 10 um th8lerde depodalardan maxımum 270k çalabiliyorum th7 olunca karşımdaki 200k dan düşük olur heralde

Hocam peki 120 okcu 80 barbar taktigi iyimi eger gizli tesla felan cikarsa okcu ve barbarlarin cogunu saliyorum oyle hallediyorum nasil sizce

• dışarda köy ararken ordun tamamen dolu olsun köy binası dışarda bulunca tesla ile karşılaşıcaksın 30 kupa kaybedeceksin çok sinir bozucu bir durum 5 dev 5 duvar kırıcı eşit sayıda barbar okçu iyi olur 1 okçu koyarak tesla varmı kontrol et varsa devleri koy sonra okcu barbar ile köyü alırsın. bazen köy binasını dışarıya yakın koyuyolar duvarkırıcıyı ozaman devleri koyarak kullanırsın
  • quote:

dışarda köy ararken ordun tamamen dolu olsun köy binası dışarda bulunca tesla ile karşılaşıcaksın 30 kupa kaybedeceksin çok sinir bozucu bir durum 5 dev 5 duvar kırıcı eşit sayıda barbar okçu iyi olur 1 okçu koyarak tesla varmı kontrol et varsa devleri koy sonra okcu barbar ile köyü alırsın. bazen köy binasını dışarıya yakın koyuyolar duvarkırıcıyı ozaman devleri koyarak kullanırsın

Oyle yapiyorum hocam ama su bir gunde 2205 kupadan 2161 kupaya dustum yukselemiyorum surekli dusuyorum.

• sürekli online olup en aşağı 50 kupa kasman lazım intikam saldırısı ile 60 kupa bile kaybedebilirsin. 50 kupa kasınca seni tamamen yıksalar bile 30 kupa kaybedersin 20 kupa çıkmış olursun kısaca 3er 5er alacağın kupa kaybedeceğin kupadan fazla olacak işin zor th7 köyle 2600 kupa bayabi sabır işi
  • quote:

sürekli online olup en aşağı 50 kupa kasman lazım intikam saldırısı ile 60 kupa bile kaybedebilirsin. 50 kupa kasınca seni tamamen yıksalar bile 30 kupa kaybedersin 20 kupa çıkmış olursun kısaca 3er 5er alacağın kupa kaybedeceğin kupadan fazla olacak işin zor th7 köyle 2600 kupa bayabi sabır işi

Hocam dil degistirim cine gittim. Birde oyle denedim 2167 den 2245 e ciktim bu kadar yeter deyip oyundan ciktim cikar cikmaz -40 yedim hala soktayim trde en fazla 10 yiyodum adam benle esit %100 yapkis artik oyundan cikarken trye giriyom :)

• dil değiştirmek bi işe yaramıyor kanıtlı videolar var youtube de boşuna dil değiştirme çinliler oyunu ölümüne oynuyorlar milyarlar yatırıp saatlerce online oluyorlar daha 1 tane çinliye intikam saldırısı yapamadım hep online bazende kalkanı aktif. kalkanı olmasa bile sürekli çevrimiçi olduğundan intikam için sürekli saldırmak isteyende oluyor o yüzden çinlilerle mücadele sert geçiyor çinli şehirlerde duvarlar şehrin izin verdiğince full th9lar komple 10.sev duvarla kaplı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 7 Mayıs 2015; 18:29:39 >
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Artik dil degistirmiyorum 10 dew 20 dalkavuk 44 barbar 66 okcu ile saldiriyorum ama cok az kupa geliyor cok agir ilerliyorum.
    Koyumun resimlerini paylasayim.
    http://imgim.com/6247incin5622292.png
    http://imgim.com/screenshot_2015-05-08-20-52-13.png

• bugün ganimet için 1600 kupadan 2150 kupalara çıktım savunması güçlü madenleri dolu köyler geliyor 2300 lerde takılmayı planlıyorum çünkü lig bonusu iyi tabi benim şehir 15 tane 9 gerisi 8. seviye duvarlı ve bügün hava patlatıcı ve güdümlü hava mayınları hariç savunma bitti :)
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Nasil ciktiniz koy binalarina dalarak mi %100 almaya calisarak mi ben 2300-2400 kupalara birturlu cikamiyorum gecen ay 2400 kristal 1 deydim 1 hafta kalamadan dustum.

• köy binası alarak yüzde 50 alarak yada köybinası + %50 de aldım köy binam dışarda ama önünde 4 tane 8.seviye tesla var ordanda kupa geldi
  • quote:

köy binası alarak yüzde 50 alarak yada köybinası + %50 de aldım köy binam dışarda ama önünde 4 tane 8.seviye tesla var ordanda kupa geldi

Eger hocam th7 de cikamassam bu aralar koy binami th8 yapmak istiyorum 20-25 tabe duwari 7 yapinca yukseltmeyi dusunuyorum 12-13 tane duwar var 7. Sewiye digerlerin hepsi 6. Seviye 8 gun istiyor koy binasi icin bende bu arada duwarlari yukseltirim eger koy binam th8 olursa daha rahat cikabilirmiyim sizce ustaya

• quote:

th7 olduğun için th9lar 10lar rahatça köyü yıkacakları için içerde dışarda farketmez ganimetin hepsini alırlar yani alabilecek kadarını alırlar tabi sen th7 olduğun için çalabilecekleri ganimette az olur th7 th10da 400k ganimet görebilir ama th10 th7 de 200k bile zor görür ben th 10 um th8lerde depodalardan maxımum 270k çalabiliyorum th7 olunca karşımdaki 200k dan düşük olur heralde

Kardesım 150k olur zaten kb7 nın altın deposu ne 4m alıyor

• Şu an bende ustaya kasıyorum th8.. Online süren uzun olmalı.. Saldırı taktiğinde aynen şöyle olmalı.. 3 sağlık büyüsü 25-30 binici gerisi okçu vs.. Askerlerin ve büyülerin bittiğinde askerlerini okçu ve binici bas ama okçun fazla olsun çok zaman kaybetme asker basmak için.. Sağlık büyülerin 1.30 saat sürdüğü için bu süre zarfında dışarıda kalmış binaları bul ve onlara saldır. Büyülerin oluştuğunda tekrar binicileri 30 gerisi okçu şeklinde saldır. Böyle bir döngü yaparsan işin kolay :) ( Söylediğim ara saldırılarda binicilerin olmasının sebebi, binaların yanından çıkan teslalar.. Teslaları devlerden ziyade binicilerle indirmek daha iyi.. ) Kolay gelsin..
  • duvarların hepsini 7 yap sonra th8 geç
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.