Şimdi Ara

Clash Of Clans 1 Günlük Yağmala ve Köy Düzeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlık altından ara ara köy düzenimi , yağmalamalarımı aralıklarla paylaşmaya çalışacağım :)

27.05.2014 / Belediye binası 7. seviye , Köy düzenim , Önerilere Açığım..

Asker Seviyeleri

Yağma 1

Yağma 2

Yağma 3

Yağma 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptosy -- 27 Mayıs 2014; 20:23:51 >

• koy duzeninizi begendim , fakat yagmalardaki ordu duzeninde dikkatimi bisey cekti clan kalesinden ne aliosunuz birde seviyesi :)
    cunku 14 dev 1 melek ile koyun hava savunmasini cok cabuk cokertmis oluyosunuz ki bu kadar klasik orduyla yikmissiniz geneldede 100 de 100. veya saldirdiginiz yagmalama koyler cok basitti:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

koy duzeninizi begendim , fakat yagmalardaki ordu duzeninde dikkatimi bisey cekti clan kalesinden ne aliosunuz birde seviyesi :)
    cunku 14 dev 1 melek ile koyun hava savunmasini cok cabuk cokertmis oluyosunuz ki bu kadar klasik orduyla yikmissiniz geneldede 100 de 100. veya saldirdiginiz yagmalama koyler cok basitti:)

hocam klan seviye kapasitem 20 asker 4 adet dev alıyorum 4. veya 5. seviye kendim 10 dev üretiyorum. aslında saldırdığım köyler o kadarda kolay değil saldırdıklarımın çohu th 7 duvarlarıda sarı duvar oluyor genelde bende rahatlıkla girebiliyorum
  • Koy duzeni 7 koy duzenleri arasinda en iyilerden biri depolar birbirine uza ve gayret korunakli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.