Şimdi Ara

Clan sıkıntısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle herkese, ben ve arkadaslarım toplam 4 kişiyiz savas yapmak istiyoruz baska bir clana gidioruz ama küfür kıyamet gidiyorlar benim Lv74 diğerleri 56 55 50 diye gidiyor varsa bu seviyelerde düzgün bir clan bulamayan nezih ortam arayan birlikte clan kurabiliriz diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• diewolker D kullanıcısına yanıt
    Eğer klanınız yoksa bize gelebilirsiniz. Haftada 1savaş başatıyoruz haftaiçi yoğunluğundan dolayı cuma akşamları başlatırız daha verimli saatlerde oluyor böylece. Küfür asla olmaz. İsterseniz konuma veya klanımıza bakabilirsiniz. Adı volvoks ben okan bu da konumuz: mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=98058322&p=1#98058322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 6 Ekim 2014; 10:43:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkürler ilginize, ama savaş sayınız az sanki biraz bende üniversite öğrencisiyim ağır geçiyor bu sene derslerim ama bi yarım saat ayırabiliyorum günde :D
  • Klanımız klan savaşlarına ciddi önem vermektedir. Yeni bir oluşumuz. Savaşlarımız fulle yakın biter ve bitecektir.. Klan oyuncusu, kalıcı, sağlam, tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.. Sizde katılabilirsiniz isterseniz.. Özelden konuşabiliriz..
    Klan Adı: Dothrak-i Lider: devremt Logo: Yeşil-Siyah Üçgen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.