Şimdi Ara

Clan Kururcam !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clana gelmek isteyenler cvp atsın ve lvl 10 olmanıs lazım tabee hadee bekliyorum 4 kişi lazım kurmak icin

• ben gelirim de clan kurma nasıl olucak onu pek bilmiyorum

msn adresim : caneruzuner@hotmail.com
    bıradan ulaşabilirsin
  • bende gelıyorum xmen30000@hotmail.com
  • tabiki arkadaşlar sevev seve clana alırım hepinizi ama sanırın kişi başına cvlanı kurmak için bounty 1000 olması lazım ole sanıyorum ama
  • masraflıymış geçen ben yüzük alıyım dedim 1000 lik aldım yanlışlık la onu satmışım meğersi şuan param 0 biriktiririm .
  • beyler ben oyunu yeni indirdim su anda ubdate ediom benide oyuna gelince clannınıza alırmısınız
  • alırım tabi ama 4 kişi le hale tam olarak konuşamamadım ilgileni biraz su işlerle aloooo:D
  • bni de alırmıssınız lwl 64 size 10 tane clan kurarım

• Bende gelirim ama önce indirmem gerekiyor.
  • lvl 16 yım turk lerin oldugu bi clan yok mu? eğer kurduysanız tolunaytasdelen@gmail.com bu msn adresim oyundaki nickim x_RaYeaRTH_x
  • bende varım
    isterseniz xp spawn yaparız lvl 20 kartal_31@mafya.com msn im burdan konuşalım
  • relover clan işini ne yaptınız.şuan bende 3000 bount var."Ottoman" adında clan kurmayı denedim fakat olmadı. bana ulaşırsan sevinirim
  • ottomam a bende katıldım fakat bilgisayarı taratıyım diyince çıktı geri clandan msn adresim caneruzuner@hotmail.com buradan konuşalım clana katılıyım
  • arkadaşlar benide alırmısınız forumumuzun ve anlaşabileceğim insanlarla olmak isterim
  • 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktugerg93 -- 9 Nisan 2021; 10:59:16 >
  • arkadaslar ben kendıme clan arıom da lvl ım 13 daha alacak olan varmı acaba solermısınızzz
  • arkadaşlar isteyene veririm clan kurmakla uğrasmayın ben Ottomania die Türk clanında adminim veriyim clan yani paranız size kalsın (bunun için hekesin international gunzda olması gerek... )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tholan -- 4 Ağustos 2006; 15:33:00 >
  • beni alırmısın? 10 level azimle 11 e ilerliyorum, 16 olcam akşama kadar kafama taktım :D

ayrıca klana girmek beleşki, ama clanı kuran 4 kişinin 1k bounty ödemesi olayı yalan değil...

ilk 4 kişi 1000 er ödücek, gerisi beleşe giricek, eskiden böleydi...
  • öyle dostum acı gercek o 1k bounty veriyor master olcak eleman en azından bizim clan kurulurken öyleydi (su ara tatil nedeniyle millet tatilde pek online olmuyolar ama aralarda geliyolar gene hem sizi alınca clan genişler daha iyi isteyenler içn msn : dark_lord_selim@hotmail.com (biraz komik duruyo simdi ama 8 yasımdaken deildi komik fln :) )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.