Şimdi Ara

Clan Anatolian Kurulmuştur. [Eu]Core Server [Güncellendi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
5.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 03.01.2012 sali yani bugun yada 04.01.2012 carsamba gunu anatolion ve ottoman clanindaki arkadaslarimizin oyunda oyunda olmalarini rica ediyorum fortress saldirisi yapacagiz eger online sayimiz yeterli olursa iki clana birden fortress alma ihtimalimiz var saldiri yapacagimiz gun online sayisina gore belirlenecek

(BLacK)
  • selam arif(kazuya) nasılsın .bayağı oldu görüşmeyeli. hangi server bu biraz bilgi ltfn. belki bizde arada takılabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thblack

selam arif(kazuya) nasılsın .bayağı oldu görüşmeyeli. hangi server bu biraz bilgi ltfn. belki bizde arada takılabiliriz.

selam dostum da 18 mesajin olduguna göre yenisin burda ama beni tanıdığına göre de eski olmalısın :) belki başka bir nick kullaniyordun bilemiyorum, oynadığımız server innova nın core serveri 1x rate dir. gerekli bilgiler var zaten o konu baslıklarının içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

quote:

Orijinalden alıntı: thblack

selam arif(kazuya) nasılsın .bayağı oldu görüşmeyeli. hangi server bu biraz bilgi ltfn. belki bizde arada takılabiliriz.

selam dostum da 18 mesajin olduguna göre yenisin burda ama beni tanıdığına göre de eski olmalısın :) belki başka bir nick kullaniyordun bilemiyorum, oynadığımız server innova nın core serveri 1x rate dir. gerekli bilgiler var zaten o konu baslıklarının içinde.

arif cim abyys x7 den beraber oynamıştık nick name (theblue) aykazu dersem hatırlarsın sanırım.1x rate zor be arif çoook emek ister bu şimdi tamda 2-3 sene ara vermişken . genede fikir değiştirip gelirsen nick theblue olur selamlar arkadaşım

• ooo abi hatırladım, abbys 7x de kasılma durumuna nazaran core x1 daha iyi ve kolay onu once soylim. Dusunki abbys 7x in 10x i gibi bisiy. bir çok daily veya ekstra gorevler var kolaylaştı yani. Öyleki 1 haftada menteer siz lvl 85 olup 4.clas olanlar var.
  • Oyunun eskiye göre çok kolay olduğunu söylemeyilim . Zaten sistemde baştan aşşağı değişmiş durumda

Clanda Tank Sıkıntısı var sadece 1 veya 2 arkadasimiz var tank olarak :( Ve yeni gelen arkadaşlardan ricam bd sws wc ol pp acmayin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 4 Ocak 2012; 13:35:42 >
  • ben mmo larda genelde tank oynarım
    yani tank olabilirim

amma velakin senin o yazdığın kısaltmaları bi açman gerekiyo

edit:Shillien Knights mi Dark Avenger mi olayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judge-fred -- 4 Ocak 2012; 15:31:22 >
  • Onlar oyundaki karakterlerin kısaltmalari
    Ben shilen knight öneririm
  • Şuandan itibaren main clandan academiye aktaracağımız arkadaşların dışında clana shilen elder - Bishop - Elven Elder claslarının dışında başka bir clasdan alım yapılmayacaktır. (judge-fred arkadaşımız dan sonraki alınacaklar içindir) Bu yazılan 3 clasdan herhangi birini açan arkadaş direk sociopath, black veya bana (kazuya) pm ile ulaşırlarsa ana clana alacağız. Bu clasların dışındaki alımlar şimdilik durdurulmuştur.
  • quote:

Şuandan itibaren main clandan academiye aktaracağımız arkadaşların dışında clana shilen elder - Bishop - Elven Elder claslarının dışında başka bir clasdan alım yapılmayacaktır. (judge-fred arkadaşımız dan sonraki alınacaklar içindir) Bu yazılan 3 clasdan herhangi birini açan arkadaş direk sociopath, black veya bana (kazuya) pm ile ulaşırlarsa ana clana alacağız. Bu clasların dışındaki alımlar şimdilik durdurulmuştur.

o server daki clan türk dayanışmasını göstermek için açılmamışmıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aggression

quote:

Şuandan itibaren main clandan academiye aktaracağımız arkadaşların dışında clana shilen elder - Bishop - Elven Elder claslarının dışında başka bir clasdan alım yapılmayacaktır. (judge-fred arkadaşımız dan sonraki alınacaklar içindir) Bu yazılan 3 clasdan herhangi birini açan arkadaş direk sociopath, black veya bana (kazuya) pm ile ulaşırlarsa ana clana alacağız. Bu clasların dışındaki alımlar şimdilik durdurulmuştur.

zaten isin icine dayanisma ve paylasim girdigi zaman otomatik olarak fedakarlikta giriyor bizim istedigimizde bu fedarlik daha fazlasi degil..

BLacK

• quote:

quote:

• quote:

quote:

Bu yazıdan amacın bundan uzaklaştığı gayesine nerden ulaştınız bilemiyorum ama sizi bu 2012 yeni einsteini ilan etmeden geçemicem... tabiki bilmiyorsunuz kaç kişi girdi çıktı kaç kere temizlik yapip penalty yemek durumunda kalındı.. Kendi allymiz yaptigimiz alt klan hala duruyor yetmezse 1 tane daha açarız.

• Hatırladığuna sevindim:P haftasonu bi indireyim. girip bi bakayım oyuna.Clanda ( gönüllerde) bize de yer varmı.hafta sonu olsun bi bakem iyi oyunlar iyi eğlenceler ark.
  • Entel dantel laflara gerek yok :) benim o soruyu sormamin sebebi diyosunuz ya kimler geldi kimler gecti diye o gecenlerin hepsi suan chronos da sen dayanismayi bizim yanimiza gelenlere sor ben bisy anlatmiyim koc :) clanimz felanda yok demiyorzda kimseye bundan sonrA gelenlere yer yok diye her gelenin basimizin ustunde yeri var esip gurluyodunuz gelen herkeze yardimci olurz diye belli ekibin disinda party kurulamiyomus + belli class lar disinda clana alim yapilamiyomus ben dayanisma goremedim egodan baska saksakcilarda atlamasin sazan gibi kalibinizi gosterin sonra konusun 1 ay once basladiginiz serverda neyin havasi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Entel dantel laflara gerek yok :) benim o soruyu sormamin sebebi diyosunuz ya kimler geldi kimler gecti diye o gecenlerin hepsi suan chronos da sen dayanismayi bizim yanimiza gelenlere sor ben bisy anlatmiyim koc :) clanimz felanda yok demiyorzda kimseye bundan sonrA gelenlere yer yok diye her gelenin basimizin ustunde yeri var esip gurluyodunuz gelen herkeze yardimci olurz diye belli ekibin disinda party kurulamiyomus + belli class lar disinda clana alim yapilamiyomus ben dayanisma goremedim egodan baska saksakcilarda atlamasin sazan gibi kalibinizi gosterin sonra konusun 1 ay once basladiginiz serverda neyin havasi??

Koçum biz senin dilinden konuşmasınıda biliriz sen rahat ol kimsenin bişeyle havalandığı yok ha sen bizi havali gördüysen o senin eziklik duygun bişey diyemem. Biz kendi yağımızda kavruluyorz elin gevuruna tamah etmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

Entel dantel laflara gerek yok :) benim o soruyu sormamin sebebi diyosunuz ya kimler geldi kimler gecti diye o gecenlerin hepsi suan chronos da sen dayanismayi bizim yanimiza gelenlere sor ben bisy anlatmiyim koc :) clanimz felanda yok demiyorzda kimseye bundan sonrA gelenlere yer yok diye her gelenin basimizin ustunde yeri var esip gurluyodunuz gelen herkeze yardimci olurz diye belli ekibin disinda party kurulamiyomus + belli class lar disinda clana alim yapilamiyomus ben dayanisma goremedim egodan baska saksakcilarda atlamasin sazan gibi kalibinizi gosterin sonra konusun 1 ay once basladiginiz serverda neyin havasi??

Koçum biz senin dilinden konuşmasınıda biliriz sen rahat ol kimsenin bişeyle havalandığı yok ha sen bizi havali gördüysen o senin eziklik duygun bişey diyemem. Biz kendi yağımızda kavruluyorz elin gevuruna tamah etmiyoruz

Dakika bir sen kendi yağında seçicilik yapıyosun asıl!

Elin gevuru dediğin insan değil mi?

• quote:

Aggression, bizden gelen geçenler konusundaki dayanışmayı sizin chronosa gelip görmemizi istiyorsun, egodan clan açtığımız düşünüyorsun. Bence sen bilip bilmeden fazla konuşuyorsun.

Server açılalı 1 ay oldu ve kimseye sen şunu açacaksın sen bunu açacaksın demedik ki bu geçen 1 ay sürede Sociopath'ın dediği gibi çok kişi geldi - gitti - attık. Bunun sebeplerinin başında bir çoğunun oyunu denemek istemesi, oluşan değişikliklere merak salmaları, gerçek 1x i görüp sabredemeden bırakmaları veya seri biçimde gelişip önde olmayı seçerek ayrılanları sayabiliriz. Bu geçen 1 ayda bazı clas zorunluluğunun dayatılmaması (ki herkez kabulümüzdür demiştik öylede oldu zaten), aynı zamanda oyunda aktif olarak oynayıp tecrübesiyle hazır parti yokken kurup kasanlar veya başka pt'lerde kendine yer edinenler belirli üst lvl lere ulaşarak, oyuna arada sırada girenler ile aralrında belirli lvl farkı oluştu. Bunda pa nında etkisi var tabi ancak artık parti ile kasılması gereken zonelerde olsun labada olsun healer eksikliginin etkisi hissedildiginden birlikte parti kurulması amacıyla healer zorunluluğunu getirdik. Seninde tahmin edecegin gibi amaç yine birlikte partiler kurarak oynayabilmek. Dedigin gibi ego için veyahut başkaca bir şey için değil.

Edit : Burda bize laf atacana kendi oluşumunuzun bölümüne - formuna artık neyi varsa oraya yaz dostum, kalkıp sen laf attıktan sonra sana cevap yazanlara saksakcı-sazan gibi abidik kubidik yazıp kaşınma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 5 Ocak 2012; 15:19:57 >

• quote:

quote:

Aggression, bizden gelen geçenler konusundaki dayanışmayı sizin chronosa gelip görmemizi istiyorsun, egodan clan açtığımız düşünüyorsun. Bence sen bilip bilmeden fazla konuşuyorsun.

Server açılalı 1 ay oldu ve kimseye sen şunu açacaksın sen bunu açacaksın demedik ki bu geçen 1 ay sürede Sociopath'ın dediği gibi çok kişi geldi - gitti - attık. Bunun sebeplerinin başında bir çoğunun oyunu denemek istemesi, oluşan değişikliklere merak salmaları, gerçek 1x i görüp sabredemeden bırakmaları veya seri biçimde gelişip önde olmayı seçerek ayrılanları sayabiliriz. Bu geçen 1 ayda bazı clas zorunluluğunun dayatılmaması (ki herkez kabulümüzdür demiştik öylede oldu zaten), aynı zamanda oyunda aktif olarak oynayıp tecrübesiyle hazır parti yokken kurup kasanlar veya başka pt'lerde kendine yer edinenler belirli üst lvl lere ulaşarak, oyuna arada sırada girenler ile aralrında belirli lvl farkı oluştu. Bunda pa nında etkisi var tabi ancak artık parti ile kasılması gereken zonelerde olsun labada olsun healer eksikliginin etkisi hissedildiginden birlikte parti kurulması amacıyla healer zorunluluğunu getirdik. Seninde tahmin edecegin gibi amaç yine birlikte partiler kurarak oynayabilmek. Dedigin gibi ego için veyahut başkaca bir şey için değil.

Edit : Burda bize laf atacana kendi oluşumunuzun bölümüne - formuna artık neyi varsa oraya yaz dostum, kalkıp sen laf attıktan sonra sana cevap yazanlara saksakcı-sazan gibi abidik kubidik yazıp kaşınma.

Sizde healer hep eksik olur!
    Neden biliyor musun?
    Çünkü healerın üzerindeki agroyu almaya tenezül/akıl/zahmet etmediğiniz için

• quote:

Orijinalden alıntı: acark

quote:

quote:

Sizde healer hep eksik olur!
    Neden biliyor musun?
    Çünkü healerın üzerindeki agroyu almaya tenezül/akıl/zahmet etmediğiniz için

Proyum diye geçinmeyen 2 healerimiz var ve suan finalleri var giremiyorlar .daha dün bizken bugün siz gerçek şahsiyet budur ...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.