Şimdi Ara

Clan Anatolian Kurulmuştur. [Eu]Core Server [Güncellendi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
5.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-black-wc
    2-bowjob-hawkeye
    3-eznora-glad
    4-lastottoman-th
    5-rakifish-aw
    6-////-bd/sws(eksik)
    7-////-healler(eksik)

gelecek olan arkadaslar bu eksik olan charlar ile oyuna baslarlarsa cok iyi olur clanda da eksigi cekilen charlar bunlardir, clan lvl i de ilerledikten sonra clan skilller eklenecektir skilller konusunda organizasyonlar dun itibari ile baslamistir clanda ilerleyen zamanlarda duzenlemeye gidilecektir yeteri kadar aktif olmayan charlar main clandan royal guarda vs aktarilacak ve main clanda aktif olan charlar icin yer acilacaktir bilginize
  • BlooDsS level aralıgınız suan nedir ve online saatleriniz? BD oynuyorum en son58lv dim kasamadım bir ara dual sorunu yüzünden heves kacmıstı ama pt olursa işler yoluna girer sanırım
  • su anki pt deki min. lvl beklentimiz 60 ama clanda hemen arkamizdan 55 lvl civarinda bir yapilanma mevcut aradaki farki kapatan herkes partilerde yer bulacaktir
  • Yani Allymiz Ottoman kurulmuştur clanımız doldugu için 2ci bir clan daha kasılıp yeni arkadaşlarimiz allye alicaz clan chatimizi iptal edip sadece ally den konusucez boylece tek 1 clangibi hareket etmeye devam edicez :)
    2ci olarak vps serverimizi düm aldık bugün yarın ventrilo servermiz kurulmuş olucak herkeze iyi oyunlar :)
  • Arkadaslar ana clanda en az A grade olanlar ve daha üst lvl deki arkadaslar kalıcak taki 25.12.2011 tarihinde A grade altı üyeler alt clana geçerek onlarla yine ally chatten bağımızı koparmadan devam edicez. Ufaktan Raidlere başlıyoruz. Son kesilen Raidden bir kare

Clan Anatolian  Kurulmuştur. [Eu]Core Server [Güncellendi]
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

Arkadaslar ana clanda en az A grade olanlar ve daha üst lvl deki arkadaslar kalıcak taki 25.12.2011 tarihinde A grade altı üyeler alt clana geçerek onlarla yine ally chatten bağımızı koparmadan devam edicez. Ufaktan Raidlere başlıyoruz. Son kesilen Raidden bir kare

ead dustu bana bundan zaten tek dusen seyde o oldu ama abi bak burda bizim hatamiz var gene clan olarak tank ve healler clandan degil geen yaptigimiz gibi bi clan rb parti olusturabilsek en az 4-5 boss avina cikariz ama clanda kimseden ses yok

• bugün ttnet tarafından fena çarpıldım zaten.. saplandım kaldım öyle.. yarına kaldı artık.. 61 level olma hayali..
  • abi sorun bende mi gene bi rb parti ki bu sefer heaven's palace sniper captain kestik butun parti de tek drop var gene ewa gene bende baska drop yok
  • Harbi pt random her seferinde sana gidiyor ve herseferinde aynı drop :D var bu işte bi iş :D
  • Bence +16 a grade basacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Bence +16 a grade basacak :D

gurol haklı olabilirsin kanka
  • İLk Clan skillimiz biraz geç olsada yola devam :D

• BUNUDA KOYMADAN GEÇEMİCEM EN AZ YARIM SAAT GÜLDÜM PC BAŞINDA :D

• haha ne guldum pewpew e yaa butun laba boyunca dizdi tanka
  • Arkadaşlar Bugünden itibaren geçerli olmak üzere aşağıda belirttiğim saatlerde etkinlikler yapacağız. Belirtilen saatlerde özellikle 65+ lvl üyelerimizin oyuna girmelerini ve katılımlarını bekliyorum.

19:00 - 20:30 = Kamalok 73 + Laba 78 + Zaman yettiği sürece ki yeter, parti olarak Daily görevlerinde arkadaşlara yardımda bulunarak seri biçimde görevlerini tamamlamada yardımcı olmak. (Özellikle kama ve labalarınızı clan olarak parti oluşturmak suretiyle girmemiz hepimiz için faydalı olacaktır. Bu zonelerde gelen droplar random olarak partide kime geldiyse onda kalıcaktır, her hangi bir müdehale olmayacaktır.)

20:30 - > = Raid parti kurarak droplar almaya çalışacağız. Bu saat oyunun genel itibariyle yoğun olduğu ve raid peşine düşen kişi sayısı fazla olması sebebiyle yaşayan raid bulmakda biraz güçlük çekebiliriz ancak clan olarakda online sayımız bu saatlerde iyi olduğundan duruma göre şimdilik bu saatte yapacağız. Özellikle bu saatlerde 65+ lvl üyelerimizin katılımını, başka partideyim, görevdeyim gibi maazeretlerimizi sunmadan tam katılım yapılmasını rica ediyorum. Bir çok clan bu raidlerin takibini yaptığından seri biçimde raidleri indirmeliyiz. Droplar clan liderine verilecek olup bu etkinliğe destek olma yoğunluğu ve class durumuna göre itemleri paylaştıracağım (raidin hemen bitiminde veya daha sonrasında duruma göre). Not: Umduğumuz gibi bol droplu etkinlikler yapar isek bana neden item verilmiyor, yok bunu ona niye verdin gibi sitemlerin yerine bu konularda bir fikri veya itirazı olan arkadaşlar direk benimle pm den görüşürlerse durumu masaya yatırırız, yeterli birbirimize iğneliyici laf atan çabalardan uzak duralım. Eşit bir şekilde dağılımı gerçekleştireceğime inanıyorum. Şimdiden katkıda bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.

• kazahel

bi yerlere beni de yaz masterim çatalkaram
    58lvl spelhowlerim şu an

:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazahell -- 26 Aralık 2011; 14:51:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nessakyela

kazahel

bi yerlere beni de yaz masterim çatalkaram
    58lvl spelhowlerim şu an

" 65+ lvl üyelerimizin katılımını, başka partideyim, görevdeyim gibi maazeretlerimizi sunmadan tam katılım yapılmasını rica ediyorum " dan anlaşılacağı üzere 65 ve üzeri lvl arkadaşlarla yapacağız, çünü kontrol edeceğimiz raidler 70+ olucak ve senin dmg onları gıdıklicaktır ancak, ama bende orda olmak istiyorum, takılmak istiyorum dersen de tabiki gelebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlooDsS

3. cp parti

1-black-wc
    2-bowjob-hawkeye
    3-eznora-glad
    4-lastottoman-th
    5-rakifish-aw
    6-////-bd/sws(eksik)
    7-////-healler(eksik)

gelecek olan arkadaslar bu eksik olan charlar ile oyuna baslarlarsa cok iyi olur clanda da eksigi cekilen charlar bunlardir, clan lvl i de ilerledikten sonra clan skilller eklenecektir skilller konusunda organizasyonlar dun itibari ile baslamistir clanda ilerleyen zamanlarda duzenlemeye gidilecektir yeteri kadar aktif olmayan charlar main clandan royal guarda vs aktarilacak ve main clanda aktif olan charlar icin yer acilacaktir bilginize

bunun gibi bi cp parti ye yaziliyim dedim yahu

• Arkadaşlar. Oyunu bıraktım. Star wars'a başladım. Haberiniz olsun. Klandaki karakterlerim Owl, ve Ikari'yi clandan çıkartıp sildim. Oyunu da sildim:) Oyuna girdiğimde online kimse yoktu. Haber veremedim kusura bakmayın. Herkese iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

BUNUDA KOYMADAN GEÇEMİCEM EN AZ YARIM SAAT GÜLDÜM PC BAŞINDA :D

Sinirden ingilizce yazma gereği bile duymamış

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.