Şimdi Ara

CL14 3600mhz RAM OC Değerlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

ok hayırlı olsun hocam.

o zaman haklısındır.

ramler ve anakart musade edıyor ıse;

hwinfo ile ram ısılarınızı kontrol etmeyı öneririm size sadece.

bu arada imzanızı şimdi gördüm. şu aşırı pahalı olan model anladım şimdi gecikmeler nasıl böyle düşük çıktığını.

Ramler kontrol ettim 35 derece üstüne çıkmadı 2 saatlik pubg oyununda warzone oyununda

• @salvatore_volkan

Hocam burda cpuz resmi var işlemci ghz ratiolara takılma format attıktan sonra cekildi düşüktür düzelti onlar.

CL14 3600mhz RAM OC Değerlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 15 Haziran 2021; 22:42:57 >
  • Second sister kullanıcısına yanıt

1.55v ramlerde 35 derece ise çok güzel.

north bridgeyi bence en az 45x de kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 16 Haziran 2021; 0:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

1.55v ramlerde 35 derece ise çok güzel.

north bridgeyi bence en az 45x de kullanın.

x48de kullanıyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 16 Haziran 2021; 9:16:46 >

bir yukarkı ss de 43x de ondan dedım.

• benim ekran kartına yakın olan stick 43 derece diğeri 40 derece oluyor apex legends oynarken sorun olur mu bu? 1.45v veriyorum ramlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogami

benim ekran kartına yakın olan stick 43 derece diğeri 40 derece oluyor apex legends oynarken sorun olur mu bu? 1.45v veriyorum ramlere

bu günlerdeki hava sıcaklıklarına göre gayet normal bence ram ısı değerleriniz.

• Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Anakart biraz hafa alacak şekilde bilgisayarın yerini değiştirdim, 37-38 derecede serin kalma kararı aldı şuanlık ramler.CL14 3600mhz RAM OC Değerlerim 

• quote:

benim ekran kartına yakın olan stick 43 derece diğeri 40 derece oluyor apex legends oynarken sorun olur mu bu? 1.45v veriyorum ramlere

Mb311l argb kasam var matx 6 adet fanla donattım.

Remler Şuanda 1.575v ile 4000mhz C14-14-14-28 280 CR2 ile tam yük oyunda flan 40ı geçmiyor 35 38 arası değişiyor.

CL14 3600mhz RAM OC Değerlerim

Rüya gibi valla. Benim kasa xpg invader hava akışı vasat seviyede.

• quote:

Rüya gibi valla. Benim kasa xpg invader hava akışı vasat seviyede.

O kasayı cok fazla öven gördümde kim ne derse desin kasa önü mesh 3 fanlı değilse benım için hava akısı olmamış kasadır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.