Şimdi Ara

cl için uefya bildirilecek yeni transferler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Transferde hareketli günler yaşayan Galatasaray'da önemli bir soru taraftarların kafasında soru işareti yaratmaya başladı.
    Yabancı kontenjanını boşaltarak yeni futbolcularına arka arkaya resmi imza attırmayı hedefleyen Galatasaray'da şu ana kadar anlaşma sağlanan isimlerden İzet Hajrovic'in yanı sıra Alex Telles, Salih Dursun, Endoğan Adili ve profesyonel sözleşme imzalanan İbrahim Coşkun ile A Takıma yükselen Emre Can'dan hangilerinin Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edileceği merakla bekleniyor.

Galatasaray'ın bu isimler haricinde kadrosunu yeni transerlerle daha da genişleteceği tahmin edilirken gözler bu konuda ilerleyen günlerde sarı kırmızılı teknik heyetin vereceği karara çevrilmiş durumda.

UEFA kuralları gereği 2. Tur maçları başlamadan önce takımların kadrolarına yeni transferlerinden sadece 3 ismin çıkarılıp-eklenmesine izin verilirken sarı kırmızılı takımın 3'ten fazla yaptığı transferlerden hangilerini bu kontenjana dahil edeceği farklı yorumların yapılmasına neden oluyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin Şampiyonlar Ligi kadrosuna Hajrovic, Alex Telles ve Salih Dursun'u eklemesi beklenirken; Endoğan Adil'in liste dışında kalması bekleniyor.

• Endoğan Adili'nin bugüne kadar yapmış olduğu maç sayısına bakılırsa zaten Galatassaray'da ilk onbir oynayamayacağı belli. Alex İzet Salih iyi seçim. Dışarda kalanlar arasında da ah keşke şuda olsaydı diyebileceğim bir isim göremiyorum.
  • 100 kişinin 90 ı aynı seçimi yapar zaten. Mesele çıkacak olan o üç kişi de. Belkide salih bildirilmeyecekte. Sabriyi çıkarıp salihi mi bildirecekler acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UEFA'ya bildirdiğimiz liste doluysa 3 isim çıkartıp ekleyebiliriz, dolu değilse dolana kadar ekleyebiliyoruz diye hatırlıyorum
  • O zaman bişm listemiz dolu mu değilmi? Neyse canım teknik ekip bilir işini

• A7 ve SS55 çıkar...
  • umut ve endoğan bildirilmez, salih telles hajrovic.
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    ikisi de çıkamaz çünkü altyapıdan oyuncu koyma şartı var.

şu an aklıma gelen tek isim Dany.
  • Ya şu riera'yı dövün
  • İzet Telles Salih olur gibi geliyor bana da.

Ama pozisyonu gereği Endoğan da girebilir.
  • Bruma çıkarılabilir.

• bruma kesin de öbür ikisi kim olur.. aklıma birtek dany ve riera geliyor
  • 21 yaş altı oyuncuları bildirmek zorunda değiliz, ben mi yanlış hatırlıyorum?
    ibrahim, emre gibi oyuncuları kayıt etmeyeceğiz tabi ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onları seçer zaten büyük ihtimal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut Gündoğan'ı sokup Riera'yı almazlarsa intihar ederim.
  • Sadece Alex Telles'i alarak gitmeyi düşünen var mı CL'ye. Elbette ki Riera da olur. Dany çıkarılsa da olur, Gökhan underrated oyuncularımızdan biri Dany'den fazlası var eksiği yok, Mourinho'dan dahi övgü almış bir oyuncu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.