Şimdi Ara

Civic'lerdeki boya dökülmesi bütün araçlarda var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben alınca otobanda iyi bir bastırdım. haliyle çok sinek böcek yapıştı yıkarken de çıkmıyorlardı basınçlı makineyi biraz yaklaştırdım dı ki ne göreyim. tampondaki boya kağıt gibi kalktı. bir parmak kadar yer açıldı tamponumda servise gidecem de bakalım ne diyecekler. eğer taştan vs değilse lokal garantiye sokarak lokal boya yapabiliriz dediler.
  • Bende ilk sizden duyuyorum böyle birşeyi. Eğer yaygın olsaydı kulağıma gelirdi. Alternatif olarak boya koruması yaptırabilirsiniz.
  • bende gördüm ufak bi sürtmeden boya atması oldu sag ön sis farı yanında

bunun dısında taş fırlaması çarpması yerlerinde boya atması oldu civic kulanan arkadasım rütuş yaptırdıgını söylemişti

başka bir tanıdıgımda aracının fırcayla degil süngerle yıkıyordu...
  • su bazlı boya ama durduk yerde niye dökülsün,
  • tampon çiziklerini kafaya takmayın derim
  • mat siyah folyo kaplat
  • Arkadaşlar benzer bir şey 8000 km deki siyah civic aracımın ön kaputun ön cama yakın köşe yerinde mercimek tanesi kadar bir alanda benimde başıma geldi. Yıkamadan sonra olmuş olabilir. Ama yıkamadan sonra olsa neden sadece bir köşede küçücük bir alanda olsum diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarozg

Arkadaşlar benzer bir şey 8000 km deki siyah civic aracımın ön kaputun ön cama yakın köşe yerinde mercimek tanesi kadar bir alanda benimde başıma geldi. Yıkamadan sonra olmuş olabilir. Ama yıkamadan sonra olsa neden sadece bir köşede küçücük bir alanda olsum diye düşünüyorum.

Taç sıçramıştır oraya.. Çok dert etmeyin, asetat kalemi ile noktalayın, olmazsa rötuş boya yapılır nokta kadar..
  • 2011 elegance ımda tazyikli su tabancasını tampona yapışan sinek böcek çıkmayınca çok yaklaştırdım.sonuç aşağıdakii gibi oldu.
    sevis tüm tamponun boyasını yüzüp yeniden daha sağlıklı boyayalım dedi ben kabul etmedim. sadece lokal boya atın dedim. onlarda bir gün aracı rehin aldılar akşamına lokal boyalı ve verniklenmiş bir tamponla iade ettiler. yakında yolum düşerse ön tampona şeffaf filmlerden kaplatacam

Civic'lerdeki boya dökülmesi bütün araçlarda var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.