Şimdi Ara

Civic için Zihni Sinir Proceleri :-P (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
9.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yahu adamlara cam kapatma modülünü koyduramadık .
    o dediğin şeyi hiç kabul ettiremeyiz heralde.
    :)))))))))))))99

quote:

Orjinalden alıntı: rallier_61

demem şu ki bi yağmur sensörü yerine ön cama kir sensörü olsa da camı yıkama işi de aradan çıksa..
    anlatabildum mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce
    Geçmiş olsun.
    Size yaklaşana pek yapacak birşey yokta siz R12 - R9 ya da Şahin-Kartal gibi araçlara dururkende hareket halindeykende fazla yaklaşmayın.
    Genelde araçlarını sakınmadıklarından size de zarar verebilecek taşkınlıklar yapabiliyorlar + bazı kadınlar araç kapısı açıp kapamayı bilmezler.

Konuyla ilgili ilyas salmandan çok güzel bir video>http://www.youtube.com/watch?v=PaE7RVu5Mac

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

o bizde olmuyo valla

O zaman aynayı arka tarafa doğru katla
  • Civic 9'da şöyle bir özellik olsa nasıl olur? :

Emniyet kemerini takmadan motor çalışmayacak. Ama kemer demiri yerine replikasını takınca da çalışmayacak. Yani; kemerin makarasında da bir sensör olacak, kemer belli bir uzunlukta açıldıktan sonra (takıldığı zaman vücudu sardığı uzunlukta 100-120cm gibi) ve demiri yuvaya takıldıktan sonra motor çalışacak.

"Nasıl olsa arabayı çalıştırdım, artık kemeri çıkarabilirim" diye düşünen uyanıklar için; motor çalışırken, kemer demirini çıkarmaya yarayan ve üzerinde "PRESS" yazan kırmızı mandal devre dışı kalacak.

Kemeri çıkarmak için arabayı stop etmek şart olacak. Yani varış noktasına gelip park ettikten sonra motoru durdurunca kemer de çıkarılabilecek.

PS: Bu özelliğin fikir babası benim ve patenti bende. Piyasaya çıktığında "ABABA DİDİYDİ" dirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 24 Ekim 2010; 4:15:54 >

• Arabayla takla atıp yarasa gibin başaşağı sallanıp aracı stop etmediği için kemerini çözemeyenler de seni hayırla yaad ederler artık
  • Otobüs camlarındaki "acil durum çekici" gibi acil durum makası bulundurulabilir...
  • Siz o arabaları neyle temizlediniz öyle ya..jantları lastikleri falan çok hoş görünüyo..lastiklere süt falan mı sıktınız neyle yaptınız onları..bil hassa caucass a sorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatriotTeam -- 25 Ekim 2010; 22:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso614300

Siz o arabaları neyle temizlediniz öyle ya..jantları lastikleri falan çok hoş görünüyo..lastiklere süt falan mı sıktınız neyle yaptınız onları..bil hassa caucass a sorum

marketten 2,5 ltlik kola al, tekerlere dök bak nasıl parlar lastikler
  • Lastiğe asitli geçici şeyler sürmem ben..muhtemelen süt sıkmışlar yada würth ün köpüğü falandır gibime geliyo
  • hortlattınmı şimdi yani
  • Abi bayramda İzmir'deysen beraber danaya girelim mi
  • Konu çok iyi , Bende yapayım benim arabaya böyle şeyler. Özellikle Portatif branda fikri
  • goyildirim G kullanıcısına yanıt
    renk farkı gayet normal biri metal biri plastik ....
    Bu mesaja eklenen görseller:

Civic için Zihni Sinir Proceleri :-P
  • quote:

Orijinalden alıntı: siderya

renk farkı gayet normal biri metal biri plastik ....

Civic için Zihni Sinir Proceleri :-P

Sen hala yaşıyormusun lo

• caucass kullanıcısına yanıt
    takılmadan için rahat etmiyor değil mi

Civic için Zihni Sinir Proceleri :-P Civic için Zihni Sinir Proceleri :-P

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.