Şimdi Ara

Civic 2011 otomatik elegance model nasıldır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Civic 2011 elegance otomatik vites bakıyoruz bir arkadaşa araç nasıldır yakıtı kullanımı konforu kullanan arkadaşlar varmıdır ve piyasası nedir?
    Otomatikmi tavsiye edersiniz manuel mi bu araçlarda? Önerdiğiniz örnek ilan varsa bakabiliriz.

• kesinlikle otomatik alın, çok memnun kalırsınız
  • 2009 elegance otomatik kullanıcısı olarak;
    gaz pedalına dibine kadar basmaktan keyif alacağın bi araç diyebilirim.
    ama çok çukurlu yollardan biraz uzak durmak gerekiyor biraz kütür kütür
    uzun yolda yormuyor istanbul giresun en uzun yaptığım mesafe 975 km 9 saat sürdü
    otomatik manuel senin kullanma tercihin hondanın otomatiği sağlamlık olarak tartışılmaz
    yakıt olarak lpg de şehiri içi 30kuruşu geçmiyor. şehir dışı sakin kulanımda max 20 kuruş(47 litre gaz 2,09 fiyatı 510 km uzun yol max 110km hız)
    kliması ses sistemi olsun çok güzel arabanın görüntüsüne diyecek yok
    2 yıldır kullanıyorum bi motor kulağı değiştirdim geri kalan periyodik bakım şükür bi sorunumuz olmadı

tek - yanı yol sesini biraz içeri alıyor

kronik sorun(her araçta olmuyor) direksiyon kutusundan biraz kütür kütür ses geliyormuş ben görmedim henüz ama almadan önce baya araştırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfcmr -- 10 Ağustos 2015; 18:10:43 >

• 2010 premium otomatik kullandım.

Yol sesini biraz içeri alır.

Altı yere yakın olduğundan dikkatli kullanım gerektirir.

LPG de subap ayarı sıkıntısı vardır. Her araçta olmamak ile bende meydana gelmişti. 50 TL ye halletmiştim

Malzeme montajı açısından ,Toyota dan bir tık atta idi,daha doğrusu benim araç öyle idi.

Yakıt konusunu toprağım söylemiş, aynen katılıyorum.

Can sıkacak kronik sorun;Yok öyle bir sorun.

Kesinlikle otomatiğini tavsiye ederim.Araçta CTV kullanıldığından, devir sabit kalıp, hızlanma yapabiliyorsun.
    Gaz pedalini döşemeye dayasan dahi,yok titreme yok vuruntu bunun gibi hiçbir sorun yasamazssin.

Birde,diğer otomatik viteslerden farklı olarak,illa frene basıp aracı çalıştırmaya gerek yok. Subap sıkıntısında iyi gelmişti. Hafif gaz vererek çalıştırdım sorun anlaşılıncaya kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 11 Ağustos 2015; 10:49:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.