Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CivCivLerin NOVASI NE Zaman ßitecek!

79
Cevap
0
Favori
2.245
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> CivCivLerin NOVASI NE Zaman ßitecek!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    268 Mesaj
    Arkadaşlar Civcivler ßile Nova Atıyor ßunu Ne Zaman ßir Çaresini ßulacaklar..!
    Yada ßuldukları Zaman Yapanlar ßan Yiyecekmi..!
    Lütfen Cevaplarınızı ßekliyorum...!

|
    |
    |
    |
    |
    |
    hiç zannetmiyorum böyle bir şey yapıcaklarını stealth çok önemli bir skill fakat archer lar için yüksek attack powerli bowların geliceğini duydum belki totaemic bow tutamasakta iron bowdan daha iyi bow lar gelcek...
    |
    |
    |
    |

---------->Z<----------
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    GM ler yani oyun yetkilileri skill bugu bliyorlar ve bunu herkesin kullandığınıda bliyorlar. bu kendi hataları bu yüzden kimseyi banlıyamazlar...
    |
    |

Orjinalden alıntı: kolpaci

GM ler yani oyun yetkilileri skill bugu bliyorlar ve bunu herkesin kullandığınıda bliyorlar. bu kendi hataları bu yüzden kimseyi banlıyamazlar...

Oyunun açığını kullanmak normalde ceza gerektirmez ama sizin yaptığınız Skill Bug, oyunun açığını kullanmak değildir... Özellikle register ayarlarını değiştirmek doğrudan hack'e girer ve ceza gerektirir...
    |
    |

Hiperaktif Bilgisayar Kullanıcısı @ 40°
  • Emekli Yönetici
    6132 Mesaj
    ben videoya çekiyorum, forumada koyacam hemde yüksek lvlliler
    |
    |
    işallah 1301 patchinde hallolur
    onlar yüzünden cz nin bile anlamı kalmadı
    |
    |
    |
    |
    YENİ PACH ÇIKANA KADAR NOWACI CİVCİVLERE
    |
    |
    abi bulun nova ceken civcivi kesiverin vursa vursa kaç vurabilirki np olur size
    hatta kapışmaya falan davet edin gaza gelir kendini birşey sanıyordur yine size np
    |
    |
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj
    ONLAR TIRSAR ÖLE ŞEYDEN HEPSİDE EZİK BAKSANA KARŞILIKLI ATAIYORLAR.
    BENCE YAŞLARI ENFAZLA 12-13 AMA AKIL YAŞLARI ?
    |
    |
    Ryzen 1600 * Cooler Master Masterliquid 240 l rgb * MSI B350 Mortal m atx * GSKILL 2x8 GB Flare X DDR4 2933Mhz * Zotac GTX 1060 AMP! Edit 6GB * Thermaltake Core V21 case * Thermaltake Smart 750W 80 * Samsung CF390 Curved 24-Inch * Samsung 960 Pro 512 GB M2 SSD* OCZ Agility 4 128GB SSD * Seagate Barracuda 2TB HDD. * Razer Ornata Chroma Keybo * Razer Diamondback Mouse * Razer Firefly Cloth Edit. *
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kolpaci

yeni bir patch geliyor o gelene kadar böyle sürücek ve hiç biride banlanmıcak orası üzücü.zaten civcivlerin novası en fazla 200-300 vuruyo.tabi ice ise yawaşlatıyo o ayrı konu

yanlışın var 700-800 rahat vuruyor
    |
    |
    |
    |
    Ya bende kıl oldum ben bir gün boyunca LVL 50 görevi yapmaya çalışıyorum birde ne göreyim başında civciv şapkası olan 3 nova atıyor varmı böle şey artık sadece iş olsun diye takılıyorum inşallah bu hileyi yapanlar son çıkacak patch den sonra artık yapamazlar
    |
    |

:):)
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    3 NVALI CİV CİVLERE CİV CİV OLMAYIPTA HAKSIZ YERE 3 NOVA CAKANLARA
    |
    |

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    50 görevini ßende hakla ßitiremedim. 6.key gel ßurdayım ßekliyom seni:) "ama gelen giden y0k:)"
    |
    |
    lıght nin ise 45 ve novası var ellerinde hepsi kullanıyo iyiki ben kullanmadım.vede kullanmam.....kullananlara
    |
    |
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar.. Evvela " Ben bu yolu nasıl aşarım ? " korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki yol zorda olsa aşılmış, yürünmüş ve gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar . . .
    Necm.Erb.

• Teğmen
    174 Mesaj
    ARKADAŞLAR BUGÜN CAFEYE GİTTİM ÇOCUĞUN TAKİ GELDİ 8-9 YAŞLRINDA DEDİ "ABİ ŞİFRE İSTENNİ" DEDİM "NABIYIM OLUM ŞİFRENİ" "ABİ SPİKE AÇICAM KULLANIRSIN" DEDİ "YOK SAOL" DEDİM "ABİ Bİ UCUZLUK YAPARIZ" DEDİ MEĞERSEN ŞİFRE 3 YTL LAM DEDİM OLM GİT YOKSA KAZA ÇIKCAK ELİMDEN BEB GİTTİ SONRA ARKADAŞLAR BU MESAJLARI OKUYUPTA HALA 3 NOVA KULLANANLARI ŞİDDETLE KINIYORUM
    |
    |

O ARTIK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NDE

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
son dakika
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,479
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.