Şimdi Ara

CİV 6 Hakkında 2 ufak soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şimdi mac kullanıcısıyım. civ6 yı torrent ile indirdim. oyun çalışıyor hatta türkçe yaptım bir sıkıntı yok. AMMA;

abi oyunu zorluk olarak en son seviyede oynuyorum. devletlerin askerleri atlıdan öte geçmiyor ya delircem. ne doğru düzgün bana savaş açıyorlar. açsalar bile sayılar minumun askerler orta çağdan kalma felan delircem.

şimdi acaba orjinal olmadığı için mi böyle bir sorunla karşılaştım.

2. sorum ise şuanda kampanya var. steam de %50. acaba deluxe versiyonu 146 liraya alsam değer mi?

yorumlar lütfen teşekkürler.

• Oyunu ücretsiz hafta sonu vesilesiyle denedim. Dediğin gibi bir sorun yok. Üstelik Prens zorluk seviyesinde oynuyordum. Millet gayet savaş falan açıyor. Birlikler çeşitli vs.
    ikinci soruna gelecek olursak bu sefer tarihi gerçekliklere biraz daha riayet etmişler ancak bence değmez hocam. Çünkü izlenimlerime göre bu oyun tıpkı Civ 5 gibi tam bir DLC çöplüğü olacak. Şu haliyle çok eksik. Ana medeniyetlerden çoğu oyunda yok. Baktım. DLC ile adamlar birer ikişer medeniyet satıyor. 100 küsür yıllık İngiliz sömürgesi Avustralyayı adamlar medeniyet diye satıyorlar düşün artık gerisini. İyice işi çakallığa ,şark kurnazlığına döktü firmalar. O indirim de indirim falan değil zaten. Bu oyun 200 liralık bir oyun değil ki sen onu o fiyattan koyuyorsun mağazaya. Sonra da yüzde 50 indirim yaptık bak 200 den 100'e düşürdük ayağı çekiyorlar oyuncuya. Yersen tabi. Ben kesinlikle bu fiyattan alınmasına karşıyım. İleride bütün Dlcleriyle falan 50 tl ye düşerse o zaman alınır anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Oyunu ücretsiz hafta sonu vesilesiyle denedim. Dediğin gibi bir sorun yok. Üstelik Prens zorluk seviyesinde oynuyordum. Millet gayet savaş falan açıyor. Birlikler çeşitli vs.
    ikinci soruna gelecek olursak bu sefer tarihi gerçekliklere biraz daha riayet etmişler ancak bence değmez hocam. Çünkü izlenimlerime göre bu oyun tıpkı Civ 5 gibi tam bir DLC çöplüğü olacak. Şu haliyle çok eksik. Ana medeniyetlerden çoğu oyunda yok. Baktım. DLC ile adamlar birer ikişer medeniyet satıyor. 100 küsür yıllık İngiliz sömürgesi Avustralyayı adamlar medeniyet diye satıyorlar düşün artık gerisini. İyice işi çakallığa ,şark kurnazlığına döktü firmalar. O indirim de indirim falan değil zaten. Bu oyun 200 liralık bir oyun değil ki sen onu o fiyattan koyuyorsun mağazaya. Sonra da yüzde 50 indirim yaptık bak 200 den 100'e düşürdük ayağı çekiyorlar oyuncuya. Yersen tabi. Ben kesinlikle bu fiyattan alınmasına karşıyım. İleride bütün Dlcleriyle falan 50 tl ye düşerse o zaman alınır anca.

abi eyw. bakalım farklı bir yerden indirdim şimdi oyunu bir de orda deneyeceğim. aynı sıkıntı çıkar mı bilmem ama bakalım.

satın alma konusunda da vazgeçtim ya. yeni dlc çıkarmışlar 120 lira. bu ne abi? resmen köklüyorlar bize başka bişey yaptıkları yok. yani haklısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.