Şimdi Ara

City Hunter (2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkçe alt yazılı olarak izleyebileceğim bir site bilen var mı acaba?

• Film için diyorsanız daha çok erken,filmlerin çıktığı süreden itibaren 5-6 ay boyunca Japonlar kesinlikle sızdırmaz yayın yasağı var

Hani türkçesi bir kenara daha ortada ingilizce altyazılısı bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Nisan 2019; 22:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Film için diyorsanız daha çok erken,filmlerin çıktığı süreden itibaren 5-6 ay boyunca Japonlar kesinlikle sızdırmaz yayın yasağı var

Hani türkçesi bir kenara daha ortada ingilizce altyazılısı bile yok
    Hayır canım anime serisini diyorum. O kadar tanıtım videosunu attım.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    Buyrun
    https://www.anizm.tv/city-hunter

Türkanime üzerinden de izleyebilirsiniz,yanlış bilmiyorsam tüm sezonlar çevirildi zaten,iyi seyirler
  • Bakın sağ olun, teşekkür ederim ama bakın başlığa CİTY HUNTER 2019 yazdım. Tanıtım videosunu da attım. Bu yıl çıkan remake'i var ben onu arıyorum. Siz bana film mi diyorsunuz yok eskisi mi :D Sadece bu yıl çıkan anime serisinin Türkçe alt yazılı olarak izlemek istiyorum. Anlatabildim mi bu sefer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drxl -- 18 Nisan 2019; 21:9:1 >
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    Canım hocam bakın sizin başlığını açtığınız film yani yeniden uyarlama bir anime serisi değil

Ortada tv serisi şeklinde bir yapım yok,umarım anlaşabilmişizdir çünkü yazılarınız yanlış anlaşılmaya fazlasıyla müsait

Film mi eski mi dememin sebebi animenin kendisi fazlasıyla eski ve uzun yani sadece bu filmden ibaret değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Nisan 2019; 21:23:25 >
  • Afiş ve video filme ait.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.