Şimdi Ara

citroen c6 mı passat cc mi??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
14.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla hiç bir fransız arabasını sevmiyorum işçiliklerini ve motor ömrünü sevmiyorum ben olsam eğer bu ikisinden biri deseler cc alır keyfime bakardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Konu güzel hort olmuş :)

Ama keske böyle konular olsa birazda. Hep A, B, C sınıfı araçlar soruluyor gına geldi :)

Acaba konuyu acan arkadasın babası ne aldı? İcime dert oldu şimdi :)

Parayı ver bizde sorarız kardeşş

11.250 ye Opel Omega aldım D sınıfı. 45.000 liraya B ya da C sınıfı tavsiye isteyen birsuru başlık var.

Olay para değil yani. "kardeş"

Olay sadece D sınıfı almak mı, yoksa a b c sınıflarda konforu yakalamak mı ? Sizin algılarınız değişik, D sınıfı araç alarak a b c sınıfı insanları ezip geçmişsiniz. Helal.

• Fransiz mi, benden uzak olsun. Su karsilastirmada gozu kapali CC alirdim(Gerci 3 yillik Hort, alan eskitmistir bile).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZZ RAT -- 30 Haziran 2012; 9:20:46 >
  • Şu C6'yı tasarlarken ne içmişler acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Konu güzel hort olmuş :)

Ama keske böyle konular olsa birazda. Hep A, B, C sınıfı araçlar soruluyor gına geldi :)

Acaba konuyu acan arkadasın babası ne aldı? İcime dert oldu şimdi :)

Parayı ver bizde sorarız kardeşş

11.250 ye Opel Omega aldım D sınıfı. 45.000 liraya B ya da C sınıfı tavsiye isteyen birsuru başlık var.

Olay para değil yani. "kardeş"

Olay sadece D sınıfı almak mı, yoksa a b c sınıflarda konforu yakalamak mı ? Sizin algılarınız değişik, D sınıfı araç alarak a b c sınıfı insanları ezip geçmişsiniz. Helal.

Araba alırken birsuru kriterim vardı, artık yenisini ekleyeyim; insanları ezip gecmek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  citroen c6 mı passat cc mi???
  • konu hortlamış

tabiki cc
  • ben sonradan yazdım belki tekrar bakar arkadaş diye.
    passat CC de arka koltuklarda oturmak gerçekten zor C6da ise arka koltuklar o kadar genişki ayaklarını uzabiliyorsun çok rahar ferah ve arabada bütün yenilikler var HP olarak falan CC yi geçer 1.6 motorda her geçen gün daha yüksek HP ler çıkıyor. Şunu söyliyimki bu araç yakında apaçi arabası olur C6 ise asla bırakılamayan bir araç olur. Türkiyede böyle avrpa ülkelerinde C6 gerçekten mükemmel bir araç.
    -Buresimlerde araçların farkını görürsünüz C6 tasaarım harikası siz tipsiz deyin ama artık böyle bir devir başlıyor ve arka koltuk mesafelerine dikkat!

citroen c6 mı passat cc mi???

citroen c6 mı passat cc mi???

• babanın arkadaşı , babanı kandırmaya çalışıp elinden c6 yı çıkaracak anlaşılan...c6 nın üretimi geçtiğimiz günlerde durduruldu biliyorum...uzak durun bence
  • sallama lan o para sende olsa burda ne işin var
  • aradan 5 yıl geçse de yalan söyleyenleri tespit edenler var
    herkes ayağını denk alsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 22 Eylül 2014; 16:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

Orijinalden alıntı: ___teK

merhaba arkadaşlar... babam arabayı değişmek istiyor bizde şuan 2003 model mondeo var onu verip güzel bir araba almak ve uzun süre kullanmak istiyor kendisi citroen c6 ya takmıs durumda bende ona passat cc alalım diyorum uzun bir arastırmadan sonra babam ikisi arasında kaldı... citroen c6 2. el olacak arkadası babama satacak 130 bin tl istiyor araç full+full km 44.800. demiş....

Arkadaş babana söyle;forumdan bir abi eğer gidip ikinci el c6 ya 130 bin lira veriyorsa "keriz" diyor de.İstersen pm den cebimi vereyim yüzüne de söyliyeyim
    Edit: Şimdi gördüm;ben de 14 senelik eczacıyım.Babam da 36 senelik eczacı.Eczacı abime yada arkadaşıma selam söyle;Keriz lafımı da geri almıyorum.

hocam çok sert olmuş bu

• Mercedes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.