Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.908
Cevap
178
Favori
1.742.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum daha önce kasko konusunda çok konuşuldu ama "Sompo Japan Sigorta" hakkında bilgisi olan var mı? Kasko için 770tl lik fiyat verdi. Güvenilir mi daha önce yaptırıp da memnun kalmayan var mı?
  • arkadaşlar sizlerede danışmak istiyorum ama 2 araç arasında kararsız kaldım... birisi hyundai elentra 1.6 prime modeli diğeride anlıcanız üzere c4 1.6 hdi exc. kararsızlığım hala devam ediyor. bana yardımcı olurmusunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordaerich -- 7 Ocak 2012; 16:43:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDDaL55

Arkadaşlar biliyorum daha önce kasko konusunda çok konuşuldu ama "Sompo Japan Sigorta" hakkında bilgisi olan var mı? Kasko için 770tl lik fiyat verdi. Güvenilir mi daha önce yaptırıp da memnun kalmayan var mı?

Mrb imzanızdaki araç için kaskodan bu fiyatı almanız imkansıza yakın mutlaka bilmediğiniz başka bir şeyler olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordaerich

arkadaşlar sizlerede danışmak istiyorum ama 2 araç arasında kararsız kaldım... birisi hyundai elentra 1.6 prime modeli diğeride anlıcanız üzere c4 1.6 hdi exc. kararsızlığım hala devam ediyor. bana yardımcı olurmusunuz...

İç ve Dış tasarım olarak görüntü olarak malzemedeki kalite olarak daha sayamadığım bir çok şey için Kesinlikle Yeni kasa C4 kazanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Arkadaşlar biliyorum daha önce kasko konusunda çok konuşuldu ama "Sompo Japan Sigorta" hakkında bilgisi olan var mı? Kasko için 770tl lik fiyat verdi. Güvenilir mi daha önce yaptırıp da memnun kalmayan var mı?

Mrb imzanızdaki araç için kaskodan bu fiyatı almanız imkansıza yakın mutlaka bilmediğiniz başka bir şeyler olabilir

aracın kasko fiyatı 58870 den hesaplandı. Aksigorta 605 tl istedi bu fiyat nasıl?
  • quote:

arkadaşlar sizlerede danışmak istiyorum ama 2 araç arasında kararsız kaldım... birisi hyundai elentra 1.6 prime modeli diğeride anlıcanız üzere c4 1.6 hdi exc. kararsızlığım hala devam ediyor. bana yardımcı olurmusunuz...

Hocam burda sorarsan alacagin cevap yuzde 99 c4 exclusive olur. Ben Hyundai bakmadim bile. Sebebi ne kadar ust seviye aracta yapsalar malzeme acisindan bir kore yavanligi, ve tasarimda cafcafli on konsollar oluyor. Oyuncak gibi geliyor on konsollar. Sadelik fiyat ve malzeme kalitesi hepsini biraraya koyunca arti kararimdaki en buyuk etken e_hdi motor konusunda yillardir citroenin sahip oldugu bilgi birikimi bana Citroen dedirtti. Icine hangisi siniyorsa onu al. Benim kafamda kalan tek soru isareti comfort plus yerine exclusive alsamiydim. Suan o soru isaretide yok.comfort plus paketten daha yeni olmasina ragmen memnunum. Ilerde yurtdisindaki exclusive plus gelirse ona gecerim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 7 Ocak 2012; 21:22:10 >

• quote:

quote:

İç ve Dış tasarım olarak görüntü olarak malzemedeki kalite olarak daha sayamadığım bir çok şey için Kesinlikle Yeni kasa C4 kazanır

vector cok teşekkür ederim.. şuan kafam ambalaj oldu sürekli sitelerde gezmekten...

beni cezbeden dizel olması birde o mavi ekran :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

quote:

Hocam burda sorarsan alacagin cevap yuzde 99 c4 exclusive olur. Ben Hyundai bakmadim bile. Sebebi ne kadar ust seviye aracta yapsalar malzeme acisindan bir kore yavanligi, ve tasarimda cafcafli on konsollar oluyor. Oyuncak gibi geliyor on konsollar. Sadelik fiyat ve malzeme kalitesi hepsini biraraya koyunca arti kararimdaki en buyuk etken e_hdi motor konusunda yillardir citroenin sahip oldugu bilgi birikimi bana Citroen dedirtti. Icine hangisi siniyorsa onu al. Benin kafamda kalan tek situ isareti comfort plus yerine exclusive alsamiydim. Suan o soru isaretide yok.comfort plus paketten daha yeni olmasina ragmen memnunum. Ilerde yyrtdisindaki exclusive plus gelirse ona gecerim belki.

ben çok anlamıyorum araçtan hani ben benzini koyup gidenlerdenim:)))
    benim öğrenmek istediğmide cevapladınız sizden ALLAH razı olsun...
    bir soru daha sorabilirmiyim siyah çok yakışıyor araca ama işte herşeyide çok net gösteriyo çiziklkeri falan ne dersiniz siyahmı beyaz mı ?

• quote:

quote:

quote:

aracın kasko fiyatı 58870 den hesaplandı. Aksigorta 605 tl istedi bu fiyat nasıl?

Saka yapiyonuz dimi (:

• 1 aydir bekledigim c4 üm nihayet bugün geldi ve teslim aldim aracı araçtan genel olarak memnunum bugün 75 km civari yol yaptim vites geçişlerine aliştim sayılır sadece ilk kalkişlara alişamadim ani kalkmak istediginiz araç buna cevap vermiyor ama sonra toparliyor,zamanla alişirim heralde.Asıl sormak istedigim bi soru var c4 mcp kullanıcılarına.Aracı park ettikten sonra vitesi hangi konumda birakiyorsunuz bayii deki arkadaş bana vitesi A ya almami ve park frenini çekmemi söyledi ama vites te kalmasi zarar vermezmi araca bilemedim yardımcı olursaniz sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

vector cok teşekkür ederim.. şuan kafam ambalaj oldu sürekli sitelerde gezmekten...

beni cezbeden dizel olması birde o mavi ekran :)))

Rica ederim hocam bu araci rahatlikla icinize sinerek alabilirsiniz. Hemen hemen herseyiyle sahane bir arac yapmislar.

Ps ; bu arada renk konusunda Beyazi siddetle tavsiye ederim alabiliyorsaniz metalik gri 10 numara bir secim olur siyah renk te klastir fakat yikamacilardan cikmassiniz gerci istanbuldaysaniz beyaz alsanizda siyah renkte biniceksiniz zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

1 aydir bekledigim c4 üm nihayet bugün geldi ve teslim aldim aracı araçtan genel olarak memnunum bugün 75 km civari yol yaptim vites geçişlerine aliştim sayılır sadece ilk kalkişlara alişamadim ani kalkmak istediginiz araç buna cevap vermiyor ama sonra toparliyor,zamanla alişirim heralde.Asıl sormak istedigim bi soru var c4 mcp kullanıcılarına.Aracı park ettikten sonra vitesi hangi konumda birakiyorsunuz bayii deki arkadaş bana vitesi A ya almami ve park frenini çekmemi söyledi ama vites te kalmasi zarar vermezmi araca bilemedim yardımcı olursaniz sevinirim.

istediğin konumda bırakabilirsin, ama çalıştırmak için N konumuna alman gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

archieduke

kardeş sen bayiye bunu sorabilir misin proğram mı atılmış mcp ye.ayağını çekince niye senin ki ileri gidiyor kimseninki gitmiyorböyle bişey varsa öğrenelim yaptırmak isteyen arkadaşlar olabilir.

ilk başta sen yaptıracaksın demi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

1 aydir bekledigim c4 üm nihayet bugün geldi ve teslim aldim aracı araçtan genel olarak memnunum bugün 75 km civari yol yaptim vites geçişlerine aliştim sayılır sadece ilk kalkişlara alişamadim ani kalkmak istediginiz araç buna cevap vermiyor ama sonra toparliyor,zamanla alişirim heralde.Asıl sormak istedigim bi soru var c4 mcp kullanıcılarına.Aracı park ettikten sonra vitesi hangi konumda birakiyorsunuz bayii deki arkadaş bana vitesi A ya almami ve park frenini çekmemi söyledi ama vites te kalmasi zarar vermezmi araca bilemedim yardımcı olursaniz sevinirim.

istediğin konumda bırakabilirsin, ama çalıştırmak için N konumuna alman gerekli.

Yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim. Bu arada araci bende bugun teslim aldim ve benim aracimda otomatik moddayken ayagi frenden cekince kendiliginden ilerliyor ayni durum geri vites icinde gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

quote:

Hocam burda sorarsan alacagin cevap yuzde 99 c4 exclusive olur. Ben Hyundai bakmadim bile. Sebebi ne kadar ust seviye aracta yapsalar malzeme acisindan bir kore yavanligi, ve tasarimda cafcafli on konsollar oluyor. Oyuncak gibi geliyor on konsollar. Sadelik fiyat ve malzeme kalitesi hepsini biraraya koyunca arti kararimdaki en buyuk etken e_hdi motor konusunda yillardir citroenin sahip oldugu bilgi birikimi bana Citroen dedirtti. Icine hangisi siniyorsa onu al. Benin kafamda kalan tek situ isareti comfort plus yerine exclusive alsamiydim. Suan o soru isaretide yok.comfort plus paketten daha yeni olmasina ragmen memnunum. Ilerde yyrtdisindaki exclusive plus gelirse ona gecerim belki.

ben çok anlamıyorum araçtan hani ben benzini koyup gidenlerdenim:)))
    benim öğrenmek istediğmide cevapladınız sizden ALLAH razı olsun...
    bir soru daha sorabilirmiyim siyah çok yakışıyor araca ama işte herşeyide çok net gösteriyo çiziklkeri falan ne dersiniz siyahmı beyaz mı ?

Yardimci olabildiysem ne mutlu. Siyah konusuna gelince. Bence Bu araca en cok yakisan renkler beyaz siyah ve mercan kirmizi. Bundan onceki arabam siyahti kiriyle ugrasamadim valla. Cizikten ote siyah arabalar kir tutma konusunda cok kotu. Birde siyah alirsan 800 lira daha pahali. Mercan kirmizi en pahalisi 1500 tl saga pahali. Gerci o kadar para verince sevdigin renk ne ise onu al icinde kalmasin sonra. (Bu arada Ben beyaz aldim.bence en cok yakisan renk.)

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

archieduke

kardeş sen bayiye bunu sorabilir misin proğram mı atılmış mcp ye.ayağını çekince niye senin ki ileri gidiyor kimseninki gitmiyorböyle bişey varsa öğrenelim yaptırmak isteyen arkadaşlar olabilir.

Yarin aciksa bir ugrayacagim.olmadi pazartesi sorarim.
  • quote:

quote:

quote:

Yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim. Bu arada araci bende bugun teslim aldim ve benim aracimda otomatik moddayken ayagi frenden cekince kendiliginden ilerliyor ayni durum geri vites icinde gecerli.

normalde mcp sitemde dururken araç debriyaja basar bekler , eski tiplerde araç geri kaçırırdı ama şimdi hill holder olduğundan kaçırmıyor, yeni nesil araçlarda bu özelliğin olması iyi gibi , ama şu haliyle ben memnunum, ama yeni çıkanlarda vites yazılımı tamamen değişmiş geçişler daha iyi olmuşsa o zaman kısnarım bak :) manuel modla, auto modun, bu kadar farklı olması çok garip gerçekden, yanlış hatırlamıyorsam N konumu hariç diğerlerinde araç 4 tekerden kitleniyor ve hareket ettirilmesi imkansız hale getiriliyor normal araçlardaki gibi vitesde kalmış gibi oluyor.

• valla mustafa yaptırırım ben.sinir oluyorum sıkışık trafikte 5 metre git dur.zaten böyle durumlarda start-stop u da devreden çıkarıyorum yoksa uğraşamıyorum frene bas stop etsin çek çalışsın 5 metre git tekrar bas stop 10 mt git tekrar stop .umarım yazılım falan atmışlardır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

normalde mcp sitemde dururken araç debriyaja basar bekler , eski tiplerde araç geri kaçırırdı ama şimdi hill holder olduğundan kaçırmıyor, yeni nesil araçlarda bu özelliğin olması iyi gibi , ama şu haliyle ben memnunum, ama yeni çıkanlarda vites yazılımı tamamen değişmiş geçişler daha iyi olmuşsa o zaman kısnarım bak :) manuel modla, auto modun, bu kadar farklı olması çok garip gerçekden, yanlış hatırlamıyorsam N konumu hariç diğerlerinde araç 4 tekerden kitleniyor ve hareket ettirilmesi imkansız hale getiriliyor normal araçlardaki gibi vitesde kalmış gibi oluyor.

Valla vites geçişlerinde gine yıgılma var ancak bana göre normal,rahatsızlık veren bi durum degil özellikle 1 den 2 ye geçişte yıgılma daha fazla hissediliyor sadece.2011 kasa c4 sürmedim şanzımana güncelleme gelmişmi gelmemişmi bilemiyorum.

• arkadaslar aracı ılk aldıgımda bendede 1. den 2 ye gecerken yıgılma oldu ve herkes gıbı panık yaptım ama sımdı anlıyorumkı panıge bosuna kapılmısım herkes gıbı aracımı alınca bır alısma durumu oldu aracıma alıstım sımdı ne yagılma var ne bısey var ayagım otomatık vıtesle acaıp ıletısımde :) yanı bu sadece ılk bınıslerde arabaya alısık olmadıgımız ıcın gecıcı bırsey aracın bır sucu yok.aracımdan cok memnunum ıyıkı almısım dıyorum ve heryerde c4 gormeye basladım gun gectıkce artıyor.klıma konusuna gelınce havalandırmadan soguk hava gelmesı normal bunun onune gecmek ıcın ben sole yapıyorum aracı calıstırıyorum motor ısınınca klımayı auto ya alıyorum ve manuelden acıyorum.klıma ısıtmaya baslayınca manuel buyuk dugmeyı 1 de bırakıyorum.boylece dısarıdan soguk hava gelmıyor aksıne cok guzel ısınıyor arac ne cok fazla sıcak oluyor nede soguk sureklı 1 de bırakıyorum bole :)yolbılgısayarında TAA trafık bılgılerı dıye bırsey var onu mutlaka acın kapı acıksa soyluyor hava donsa dereceyı gosterıp buzlanma var dıye uyarıyor ben ılk aldıgım da aracımı onu yanlıslıkla kapatmıstım arastırırken , sonra yenıden acınca cok buyuk kolaylık sagladıgını gordum.Aracın bence farlarıyla falan oynamayın bıraz sabredın yakında orjınal urunlerı cıkar boylece rısk almamıs olursunuz sımdılık aracınızın tadını cıkartın henuz cok yenı modfıye ederkende fazla abartmayın zaten modıfıyelı bu halde allah kaza bela vermesın ıyı surusler trafık kurallarına uyalım emnıyet kemerlerını arkadan degıl usulunce onden takalım saygılar sevgıler arkadaslar. ;)

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.