Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kml-Zng
    quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31
    Iyimis peki hocam benim arac 36 binde acaba 40 binde bakima girmesi gerekirmi yoksa 15 bin de birmi goturmemiz gerekiyor

15 bınde dıye bılıyorum ben ama senın yınede gosterge yandıgı zaman gıtmende fayda var.arac dızelse cok gecırmemek lazım bakımı

Göstergeyi biz sıfırlamıyor muyuz zaten? Ben yanlış hatırlamıyorsam tabi.
    Şu durumda ben arabayı hiç servise götürmem hoca, sıfırlar dururum
  • Merhaba Arkadaşlar.
    1.4 Attraction aracımdan çıkan kapaklı jantları satıyorum. İhtiyacı olan varsa uygun fiyata verecegim. Kış lastiği için falan kullanmak isteyen olursa rahatlık olur. JAntlar sıfırdan farksızdır. ARaç 1500km de iken üzerinden çıkarttım. Sadece 4 adet Jant. Bursa' da ikamet ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VLife

@ShotgunPadre
    Ben genelde uzun yolda kullanıyorum aracımı ve daha önceki aracımda taş gelmesi sonucu boyada noktasal biçimde bozulmalar olduğundan dolayı sadece ön kaputa şeffaf film kaplattım. Tavsiye ederim sadece komple ön kaput için 600 tl Verdim sonax'a.

@gokere
    MCP konusu rahatsızlık verici bazen çok kötü durumlarda bıraka biliyor hem sürücüyü hem aracı, ama düz vites alacağıma MCP almayı hala tercih ederim. Kafa karıştırıcı düşey kurplar önceden belli oluyor ve biraz MCP ye yardımla sorunsuz bir şekilde sürüş sağlanabiliyor.

Boya olarak ise eşim, park etmesinler diye yola koyulan plastik dubalara sol arka kapıyı sürtmüş, sonax’da ne yaptılarsa çizikleri gideremediler. Eski arabamla çarpa çarpa ittirirdim dubaları bu arabayla yanına bile yaklaşamıyorum.

@serdarmutlu, Kml-Zng, hakank1a
    Bende Blackberry kullanıyorum kesilme vb. hiç bir sorunla karşılaşmadım ne müzik dinlerken nede telefonla konuşurken, ama hem eşimin hem de benim telefonu tanımlarsam en son hangisi tanımlı ise onu buluyor öteki tek başına olsa da bulmuyor.

@stompanato
    İstanbul’da genelde yokuşta aracı park etmek zorunda kalıyorum her park sırasında da balata kokuyor. Mecburen olan bu durum çok sık olmadığı sürece büyük bir zarar vereceğini zannetmiyorum.

benım aracta 3-4 cıhaz baglı sorun yok goruyor.ama dedıgım gıbı yazılımsal bı problem sanırım kıtlenmesı normal degıl ve suan sadece bende bu problem gorunuyor.neyse bugun anlarız servıste bakımda zaten.bu arada bakımı gelenler yaptırsın arkadaslar %20 ındırım var suan bılgınıze.:)

Ustad kac bin bakimina verdin maliyet ne oldu acaba

15000 ılk bakımında henuz bısey vermedım ama 340 tl dedı %20 ındırım var onun uzerınden bıkac servısle gorustum asagı yukarı aynı fıyatlar ama ayın 1 den sonraya bıraktım saolsun uyardılar %20 ındırım var dıye sanırım 280-290 tl cıvarında olacak.

Iyimis peki hocam benim arac 36 binde acaba 40 binde bakima girmesi gerekirmi yoksa 15 bin de birmi goturmemiz gerekiyor

15 bınde dıye bılıyorum ben ama senın yınede gosterge yandıgı zaman gıtmende fayda var.arac dızelse cok gecırmemek lazım bakımı

Eyvallah ustad evet bu arada arac dizel

Aracı servisten çıkardım 270 tl bilginiz olsun arkadaslar. Yanliz benim baltalardan gelen sesi pedalında duymamış sanırım. Ama bakaya spreyi kullanılmış. Aracı çıkardığımda bende almadım ama suan ses yine başladı yarın sınırlı bir sekilde servisteyim sanırım. Balatalrda frenlerde problem olmadıgını söylediler. Bluetooh sorunu cozumlenemedi test ettik tam denk geldi kitlendi yine. Onlarda gördü ama. Bir yazılım güncellemesi yokmuş dediklerine gore. Başka bir telefonla deneyin denildi(iPhone kullanıyorum) aynı devam ederse merkezle görüşeceklerini belirttiler. kısaca özetlemek gerekirse balatadan gelen sese çözüm bulunamadı. (duymadıkları için) bluetooh problemlide başka telefonla denedikten sonra değerlendirilecek. Sadece yağdı filtreydi klasik bakım olmuş oldu.

• Ben şunu anladım, citroenlerde sorun var arkadaş..ufak veya büyük..nedir bu ya kiminin bluetooh radyo problemli kimi mcp den muzdarip kimi klasik süspansiyon sorunu diyo vs vs ben kararımı verdim garanti dolar dolmaz KORE'li amcaların kapısını çalacağım yok aga ..1-araba 6500 km ye geldi hadi aldığımdaki arızası olan klasik motor dan zonklamalı zırıltılı ses problemi birazcık halloldu sayılır ama yinede ara ara zırt zırt ediyo tam geçmedi..2- km 6000'de tümsekten yavaşça geçerken motor kulağı cart cart ediyo değişecek parça bekleniyor 3- 4500 km lerde araç soğukken yolda ısınana kadar bu sefer kavramamı soğuktur nedir bişey vınn vınn vınn ısınana kadar böyle gidiyorum zamanım yok her zaman servise gidemiyorum ben aracı mı sorun problem olmasın diye 0 km almıştım ama 5 aydır bütün serviscilerle kanka olduk nedir bu diye baylası aramıyorum büyük ihtimalle bana fransayla konuştuk beyefendii ses normalmiş normaal diyecekler ....hadi bay bay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blidwitness -- 2 Kasım 2011; 18:20:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VLife

@ShotgunPadre
    Ben genelde uzun yolda kullanıyorum aracımı ve daha önceki aracımda taş gelmesi sonucu boyada noktasal biçimde bozulmalar olduğundan dolayı sadece ön kaputa şeffaf film kaplattım. Tavsiye ederim sadece komple ön kaput için 600 tl Verdim sonax'a.

@gokere
    MCP konusu rahatsızlık verici bazen çok kötü durumlarda bıraka biliyor hem sürücüyü hem aracı, ama düz vites alacağıma MCP almayı hala tercih ederim. Kafa karıştırıcı düşey kurplar önceden belli oluyor ve biraz MCP ye yardımla sorunsuz bir şekilde sürüş sağlanabiliyor.

Boya olarak ise eşim, park etmesinler diye yola koyulan plastik dubalara sol arka kapıyı sürtmüş, sonax�da ne yaptılarsa çizikleri gideremediler. Eski arabamla çarpa çarpa ittirirdim dubaları bu arabayla yanına bile yaklaşamıyorum.

@serdarmutlu, Kml-Zng, hakank1a
    Bende Blackberry kullanıyorum kesilme vb. hiç bir sorunla karşılaşmadım ne müzik dinlerken nede telefonla konuşurken, ama hem eşimin hem de benim telefonu tanımlarsam en son hangisi tanımlı ise onu buluyor öteki tek başına olsa da bulmuyor.

@stompanato
    İstanbul�da genelde yokuşta aracı park etmek zorunda kalıyorum her park sırasında da balata kokuyor. Mecburen olan bu durum çok sık olmadığı sürece büyük bir zarar vereceğini zannetmiyorum.

benım aracta 3-4 cıhaz baglı sorun yok goruyor.ama dedıgım gıbı yazılımsal bı problem sanırım kıtlenmesı normal degıl ve suan sadece bende bu problem gorunuyor.neyse bugun anlarız servıste bakımda zaten.bu arada bakımı gelenler yaptırsın arkadaslar %20 ındırım var suan bılgınıze.:)

Ustad kac bin bakimina verdin maliyet ne oldu acaba

15000 ılk bakımında henuz bısey vermedım ama 340 tl dedı %20 ındırım var onun uzerınden bıkac servısle gorustum asagı yukarı aynı fıyatlar ama ayın 1 den sonraya bıraktım saolsun uyardılar %20 ındırım var dıye sanırım 280-290 tl cıvarında olacak.

Eyvallah ustad evet bu arada arac dizel

Aracı servisten çıkardım 270 tl bilginiz olsun arkadaslar. Yanliz benim baltalardan gelen sesi pedalında duymamış sanırım. Ama bakaya spreyi kullanılmış. Aracı çıkardığımda bende almadım ama suan ses yine başladı yarın sınırlı bir sekilde servisteyim sanırım. Balatalrda frenlerde problem olmadıgını söylediler. Bluetooh sorunu cozumlenemedi test ettik tam denk geldi kitlendi yine. Onlarda gördü ama. Bir yazılım güncellemesi yokmuş dediklerine gore. Başka bir telefonla deneyin denildi(iPhone kullanıyorum) aynı devam ederse merkezle görüşeceklerini belirttiler. kısaca özetlemek gerekirse balatadan gelen sese çözüm bulunamadı. (duymadıkları için) bluetooh problemlide başka telefonla denedikten sonra değerlendirilecek. Sadece yağdı filtreydi klasik bakım olmuş oldu.

valla ortada elle tutulur değişen bişey yok 270 tl fiyat yüksekmiş bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: blidwitness

Ben şunu anladım, citroenlerde sorun var arkadaş..ufak veya büyük..nedir bu ya kiminin bluetooh radyo problemli kimi mcp den muzdarip kimi klasik süspansiyon sorunu diyo vs vs ben kararımı verdim garanti dolar dolmaz KORE'li amcaların kapısını çalacağım yok aga ..1-araba 6500 km ye geldi hadi aldığımdaki arızası olan klasik motor dan zonklamalı zırıltılı ses problemi birazcık halloldu sayılır ama yinede ara ara zırt zırt ediyo tam geçmedi..2- km 6000'de tümsekten yavaşça geçerken motor kulağı cart cart ediyo değişecek parça bekleniyor 3- 4500 km lerde araç soğukken yolda ısınana kadar bu sefer kavramamı soğuktur nedir bişey vınn vınn vınn ısınana kadar böyle gidiyorum zamanım yok her zaman servise gidemiyorum ben aracı mı sorun problem olmasın diye 0 km almıştım ama 5 aydır bütün serviscilerle kanka olduk nedir bu diye baylası aramıyorum büyük ihtimalle bana fransayla konuştuk beyefendii ses normalmiş normaal diyecekler ....hadi bay bay

Hocam size fabrikadan çıkışlı sorunlu araç denk gelmiş olabilirmi acaba

sıfır arabada bu kadar çok sıkıntı yaşamanız hiç normal değil

• quote:

Ben şunu anladım, citroenlerde sorun var arkadaş..ufak veya büyük..nedir bu ya kiminin bluetooh radyo problemli kimi mcp den muzdarip kimi klasik süspansiyon sorunu diyo vs vs ben kararımı verdim garanti dolar dolmaz KORE'li amcaların kapısını çalacağım yok aga ..1-araba 6500 km ye geldi hadi aldığımdaki arızası olan klasik motor dan zonklamalı zırıltılı ses problemi birazcık halloldu sayılır ama yinede ara ara zırt zırt ediyo tam geçmedi..2- km 6000'de tümsekten yavaşça geçerken motor kulağı cart cart ediyo değişecek parça bekleniyor 3- 4500 km lerde araç soğukken yolda ısınana kadar bu sefer kavramamı soğuktur nedir bişey vınn vınn vınn ısınana kadar böyle gidiyorum zamanım yok her zaman servise gidemiyorum ben aracı mı sorun problem olmasın diye 0 km almıştım ama 5 aydır bütün serviscilerle kanka olduk nedir bu diye baylası aramıyorum büyük ihtimalle bana fransayla konuştuk beyefendii ses normalmiş normaal diyecekler ....hadi bay bay

bence senın problem başka beterolcitroen kardeş.aldığın nickten belliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

bence senın problem başka beterolcitroen kardeş.aldığın nickten belliydi

dostum ben ilk foruma üye olurken o nickle üye oldum ama forumdaki arkadaşlar rahatsız olur diye sonra değiştirdim ve bu forum atmosferinde o nick ile yorum yapmam sence ne kadar uygun olurdu? şimdi yazdığım yorumdada baktım herkez bişeyden muzdarip bende öyle yazdım ,bu arada galiba senin hiçbir problemin yok?umarım sendede bişey çıkmaz.

• yok benim hiç bir problemim.forumda da aracından memnun olmayan arkadaş yok varsa açıkça söyler zaten.burada ufak tefek sorunları paylaşmaktan daha doğal ne var?kimsenin kronik rahatsız edici ciddi bir problemi olmadı şimdiye kadar burada ben sol ön havalandırmadan ses geliyor derken bu çok küçük durumu paylaşmak adına yazıyorum yoksa rahatsız edici en ufak bir durum değil bu sesler bmw de de var vw de de ople de de..ama sen genelleme yapıp şunun şu bunun bu o yüzden citroen problemli diye bütün forum adına kesin bir yargıya varamazsın.varırsan nıyetinin farklı olduğunu düşünürüm ben kusura bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

yok benim hiç bir problemim.forumda da aracından memnun olmayan arkadaş yok varsa açıkça söyler zaten.burada ufak tefek sorunları paylaşmaktan daha doğal ne var?kimsenin kronik rahatsız edici ciddi bir problemi olmadı şimdiye kadar burada ben sol ön havalandırmadan ses geliyor derken bu çok küçük durumu paylaşmak adına yazıyorum yoksa rahatsız edici en ufak bir durum değil bu sesler bmw de de var vw de de ople de de..ama sen genelleme yapıp şunun şu bunun bu o yüzden citroen problemli diye bütün forum adına kesin bir yargıya varamazsın.varırsan nıyetinin farklı olduğunu düşünürüm ben kusura bakma.

dostum acaba senin sorunun küçük olduğu içinmi bu kadar sakin olabiliyorsun?benim sorunum büyük ben bu kadar sakin değilim ,bundan bahsediyorum.... sonra bişeyler itham edip hafiyecilik oynama yazılarımı iyi oku kendini benim yerime koy öyle yorumla bence, kimseyle didişmek istemiyorum, herşeye rağmen buradaki arkadaşlar içten ve samimi sende samimi ol canımı ye mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hgunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: bekdid

quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

arkadaşlar forum aracılığıyla İzmir-bayraktar oto ya tşk.etmek istedim.başka servislerinin aksine araçtan gelen ses şikayetimi ciddiye alıp ,sabırla beni dinledikleri ve en azından beni en çok rahatsız eden arka bagaj kısmından gelen ve düşük devir düşük viteste önden gelen sesleri çözdükleri için tşk ederim.ancak göğüslük,havalandırma,emniyet kemer tokasının olduğu bölge gibi yerlerden geln çıtırtı ve tıkırtılarının malesef kesin bir çözümü yok.bu sadece c4 te değil tüm araçlarda var malesef.isterseniz bi yeni astra ile bozuk yola çıkın ve dinleyein.arabamı hala severek kullanıyorum ve öle kalmasını umut ediyorum.ancak izmir in göbeği sayılıcak yerlerde resmen ofrot yapar gibi araba kullanmak zorunda kalıncada Aziz başkanın kulaklarını çınlatıyorum.bigün lanet olsun diyip alıcam 20k bir clio vurucam bayıra isterse her yerinden ses gelsin verdiğim para kadar der geçerim.şimdilik sabır.bayraktor oto servis ekibine tekrar tşk...

hayırlı olsun bekdid,arkadan gelen sesi nasıl çözdüler acaba benimde aynı yerden ses geliyor gösterdiğim o bölgemi ses yapıyormuş?

bagaj kapağına ayar yaptıklarını vearka tamponu bağlı yerlerini kontrol edip sağlamlaştırdıklarını sölediler ve ses kesildi.ama dediğim gibi havalandırmadan ve diğer yerlerden gelen cızırtı ve tıkırtılara henüz çözüm yok.diğer araçlarımda da benzer şeyler olduğu için bunlara çok takılmıyorum ama çözülse dadından yenmez tabibide şu direksiyon kutusu değiştiren arkadaşımı sorunu hangi serviste tespit ettirdi abcaba.ustaları alıp kordon turuna çıkardımı gerçekten yoksa o ses her yerde çıkmaz.çünkü merivalarda da buna benzer bir sıkıntı var ordan biliyorumm.

Tespiti kavuklarda yaptırdım. Kordona gitmeye gerele yoktu. Kavuklar servisin önünde su yolu vardı. Oraya sert girip çıkınca hemen dur dedi zaten servis görevlisi. Sonra aracı kaldırdılar. Sağ ön direksiyon bağlatıları ile lastik bağlantılarının gevşek olduğunu ve bununda direksiyon kutusundan kaynaklandığını söylediler. Bakalım parça daha gelmedi. Türkiyede hiçbir serviste direksiyon kutusu yokmuş. Fransa dan bekliyoruz. Sonra diğer seslere geçecez...

bugün tesadüf varyanttan indim ve ön taraftan sanırım direksiyondan lık-lık-lık diye düz asfalta çıkanakadar bir ses geldi.havalandırmalardan gelen cızırtıları söylemiyorum zaten.benimkide acaba direksiyon kutusu sıkıntısı olabilirim mi?sizden ricam sorunu hallettiğinizde serviste görüştüğünüz kişinin adını ve sorunun net kaynağını bana iletirmisiniz.benim zamanım çok dar servise herzaman gidemiyorum en azından sorunun ve çözümün ne olduğunu bilerek gideyim.sizinkide sanırım böyle bir ses???yalnız kimse yanlış anlamasın ben hala arabamı çok seviyorum hele astra j ye bindikten sonra daha çok seviyorum.ondan gelen sesleri bir duysanız!!!!

• Valla arkadaslar ufak tefek problemler her araçta oldugu kadar bundada oluyor. Aracım 1.6 hdi 92 beygir comfort plus ve son derece memnunum. Bu tarz problemler olacak tabi. Burda onemli olan bunları çözüme kavuşturmak. Yeni astra ile c4 um arasında cok gittim geldim. Ama doğru kararı verdiğime inanıyorum. Bide su ufak sıkıntıları çözsek bir problem kalmayacak.
  • Arkadaşlar Ankara için nereyi önerirsiniz. Otosay mı Göral mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

arkadaşlar forum aracılığıyla İzmir-bayraktar oto ya tşk.etmek istedim.başka servislerinin aksine araçtan gelen ses şikayetimi ciddiye alıp ,sabırla beni dinledikleri ve en azından beni en çok rahatsız eden arka bagaj kısmından gelen ve düşük devir düşük viteste önden gelen sesleri çözdükleri için tşk ederim.ancak göğüslük,havalandırma,emniyet kemer tokasının olduğu bölge gibi yerlerden geln çıtırtı ve tıkırtılarının malesef kesin bir çözümü yok.bu sadece c4 te değil tüm araçlarda var malesef.isterseniz bi yeni astra ile bozuk yola çıkın ve dinleyein.arabamı hala severek kullanıyorum ve öle kalmasını umut ediyorum.ancak izmir in göbeği sayılıcak yerlerde resmen ofrot yapar gibi araba kullanmak zorunda kalıncada Aziz başkanın kulaklarını çınlatıyorum.bigün lanet olsun diyip alıcam 20k bir clio vurucam bayıra isterse her yerinden ses gelsin verdiğim para kadar der geçerim.şimdilik sabır.bayraktor oto servis ekibine tekrar tşk...

hayırlı olsun bekdid,arkadan gelen sesi nasıl çözdüler acaba benimde aynı yerden ses geliyor gösterdiğim o bölgemi ses yapıyormuş?

bagaj kapağına ayar yaptıklarını vearka tamponu bağlı yerlerini kontrol edip sağlamlaştırdıklarını sölediler ve ses kesildi.ama dediğim gibi havalandırmadan ve diğer yerlerden gelen cızırtı ve tıkırtılara henüz çözüm yok.diğer araçlarımda da benzer şeyler olduğu için bunlara çok takılmıyorum ama çözülse dadından yenmez tabibide şu direksiyon kutusu değiştiren arkadaşımı sorunu hangi serviste tespit ettirdi abcaba.ustaları alıp kordon turuna çıkardımı gerçekten yoksa o ses her yerde çıkmaz.çünkü merivalarda da buna benzer bir sıkıntı var ordan biliyorumm.

açıklayıcı bilgiler için teşekkürler.valla bende sadece arkadan gelen ses problemi var önde hiçbiryerden ses gelmiyor maşallah (nazar değdirmeyelimde). arkadan gelen ses baya önemsenecek bir ses önde şuan'a kadar kemer tokalarından başka ses yapan birşey duymadım.Ne yazıkki eskişehirdeki hilal otomotive götürdüm aracı sprey sıktılar düzelmişti ve sprey kuruyunca yine başladı.bakalım zamanım olunca alıcam kuzeni dreksiyona oturtucam arka koltukları katlıcam panzidotu söküp hopp bagaja yerleşip hareket halinde sesi dinleyip çözümünü bulacağız.İş servislere kaldınmı,haftada bir servise aracı yağlatırsak (spreyletirsek) aracı yağ götürecek.Bende astra jyi kullanan biri olarak söylüyorum bizim c4 astra j'nin yanında mercedes arkadaş 130da direksiyona hakim olamadığını söylemiş,önceden yazmıştım rüzgarlı havalarda 120den sonra araç baya rüzgara göre sağa sola çekiyor.Ancak ben 211 bastım rüzgar hiç yoktu dreksiyonu bıraksam kendi gidecekmiş gibi bir his veriyordu rüzgarlı havalar hariç böyle bir sorunla karşılaşmadım , rot balans ile ilgili bir problem olabilir arkadaşta.

Edit: yanlış kelimeler düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@zm@nic -- 2 Kasım 2011; 23:14:14 >

• merhaba arkadaslar dün itibariyle citroen ailesine katıldık... yeni citreon c4 comfort plus bronz kahve dizel otomatik arabamızı teslim aldık... renginden endişeliydik ama elimize geçince çok beğendik.. inşallah kazasız belasız kullanırız... herkese hayırlı geceler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailnagihan

merhaba arkadaslar dün itibariyle citroen ailesine katıldık... yeni citreon c4 comfort plus bronz kahve dizel otomatik arabamızı teslim aldık... renginden endişeliydik ama elimize geçince çok beğendik.. inşallah kazasız belasız kullanırız... herkese hayırlı geceler..

Hayırlı olsun arkadasım kazasiz belasiz kullanın inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar Ankara için nereyi önerirsiniz. Otosay mı Göral mı ?

otosay , görala gidersen başın belaya girebilir çok ukala insanlar var

• Aracı servisten çıkardım 270 tl bilginiz olsun arkadaslar. Yanliz benim baltalardan gelen sesi pedalında duymamış sanırım. Ama bakaya spreyi kullanılmış. Aracı çıkardığımda bende almadım ama suan ses yine başladı yarın sınırlı bir sekilde servisteyim sanırım. Balatalrda frenlerde problem olmadıgını söylediler. Bluetooh sorunu cozumlenemedi test ettik tam denk geldi kitlendi yine. Onlarda gördü ama. Bir yazılım güncellemesi yokmuş dediklerine gore. Başka bir telefonla deneyin denildi(iPhone kullanıyorum) aynı devam ederse merkezle görüşeceklerini belirttiler. kısaca özetlemek gerekirse balatadan gelen sese çözüm bulunamadı. (duymadıkları için) bluetooh problemlide başka telefonla denedikten sonra değerlendirilecek. Sadece yağdı filtreydi klasik bakım olmuş oldu.

servis fişini taratıp buraya koyarmısın ? beni az biraz kazıkladılar ozaman gidip kafalarına atarım şöyle keyifle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

servis fişini taratıp buraya koyarmısın ? beni az biraz kazıkladılar ozaman gidip kafalarına atarım şöyle keyifle...

Şu anda servislerde %20 indirim var, belki fark bundan dolayıdır

Benim aracımda 12bin'e dayandı bayram dönüşü bakıma girerim sanırım. avcılardaki av-car'ı tavsiye eden veya alternatif önerisi olan var mıdır?

@ismailnagihan
    hayırlı olsun, hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLife -- 3 Kasım 2011; 8:34:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailnagihan

merhaba arkadaslar dün itibariyle citroen ailesine katıldık... yeni citreon c4 comfort plus bronz kahve dizel otomatik arabamızı teslim aldık... renginden endişeliydik ama elimize geçince çok beğendik.. inşallah kazasız belasız kullanırız... herkese hayırlı geceler..

Hayırlı olsun, sanırım Bayraktardaki aracı aldınız Biz de işlemler için bayiye gidip geldikçe aracınıza bakıp durduk, rengi gerçekten çok güzel

Ben de aracı yarın akşam teslim alıyorum, umarım sorunsuz kazasız belasız binebiliriz araca... Buradaki problemler 1-2 tanesi hariç genelde ufak tefek şeyler, göz ardı edilebilir sanıyorum.

Boya konusuna gelince yakın zamanda aracımı satarken ölçtürdüğüm için biliyorum, Seatlarda boya kalınlığı 110 mikron seviyesinde, benim aldığım C4'te minimum 150 mikron yani boyası ince değil arkadaşlar, serviste ölçüldü. Ancak boya kalınlığı tüm araçta aynı seviyede değil, o biraz canımı sıktı, fabrikasyon olarak 10-20 mikron farklar var parçalara göre. İlerde satarken boyanmamış olduğu halde bu farklardan dolayı araca boyalı damgası vurulmaz umarım

Acaba bu kalınlıkları aracı alırken tespit ettirip tutanak tarzı bir yazı talep etsem servis verir mi?

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.