Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende hiç alakalı bulamamıştım; ama sonra dedilerki aküden istenilen akım alamayınca o an anlık olarak bir yere arıza kodu yaktırıyordu. Benim polo da da direksiyon simidi uyarısı ile birlikte ekranda uyarı çıkıyor ve direksiyon yavaş yavaş sertleşmeye başlıyordu. Sağa çekip aracı yeniden başlatıyordum uyarı kalkıyordu herşey normale dönüyordu.
    Spesifik bir arıza değildi ne zaman yanacağı belli olmuyordu. Bazen 100km bazen 500km sonra yeniden yanıyordu...

Benim sana tavsiyem direksiyon hidroliğinden bir kaçak var mı ona baktır... Akünün de zamanı geldiyse akünü değiştir...
  • Böyle bişe aldım bakalım gelince resim atarım

https://www.parcagonder.com/RUZGARLIK-CITROEN-C4-2LI-HAVA-DEFLEKTORU-TAKIMI-ON-KAPILARDA,PR-347606.html

Yan sanayi olsun istemedim birde genelde yapıştırma oluyor bu geçmeli kapıya tam oturuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Önceki aracımda geçmeli kullandım. Kapanıp açılırken motoru zorluyor, cam filminin uçları zamanla çiziliyor. En sonunta atıp yapıştırmalı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 11 Mayıs 2019; 9:7:42 >
  • Selamlar,

C4 ü My Citroen uygulamasına bağlayabilen var mı? 2016 model aracı bağlayamadım, donanım farkeder mi bilmiyorum tekno plus paket var telefon bluetooth üzerinden bağlanıyor ancak uygulama bağlanmıyor. Türkiyede mi çalışmıyor, bizim araçlar mı eksik kalıyor anlamadım. Hayırlı ramazanlar.

Neyse sorunu çözdüm kendi sorumu kendim cevaplayim belki benim gibi sonradan Citroën alıp bu konuyu merak eden olmuştur apkmirror dan eski bi versiyonu indirip bağlantı yapmayı başardım. Programla ilgili @msafacan bir inceleme hazırlamıştı zaten. Kazasız surusler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadilla -- 12 Mayıs 2019; 19:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam bu markamiydi acaba orijinal diye belki farkı vardır dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Bu marka değildi. Sonuçta sıkıştırma işlemi. Umarım sorun olmaz.
  • Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Takınca haber vericem belki sorun yaratmaz

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    alphi3458 kullanıcısına yanıt
    ist.cey İ kullanıcısına yanıt
    Bendeki ekran görüntüleri de bunlar;

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

Sanırım ist.cey ile aynı durumdayım. ist.cey sende resimlere bir göz atarsan sevinirim.

Bu arada alphi3458 ile bu konu hakkında bir ilerleme yakalarsanız lütfen bana da bildirin.

• mr3ko M kullanıcısına yanıt
    Değilsiniz. Üniteniz Smeg+ iv2 yani Apple carplay be Android auto desteği var aktifleştirilebilir. Sanıyorum aracınız 2015 son dönem veya daha yeni üretim.

• 2011-2015 ve 2015-2017 model C4 donanım broşürü elinde olan varsa bana e-mail yoluyla atabilir mi ? Ama ikiside olması lazım karşılaştırma için.

Şimdiden teşekkürler.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzoli -- 13 Mayıs 2019; 8:43:26 >
  • arkadaşlar,2013 C4 comfort dizel 80binde 60000'e alınırmı kaza boya yok.
  • mstfaty kullanıcısına yanıt
    Manuel mi ?
    Kaç beygirlik ?

• Merhabala 2011 e-hdi mcp comfort plus bir aracımız oldu.
    Araç ile ilgili ilk izlenimlerim olumlu ancak birkaç sorum var. Bu aracın bagaj kapağı kiliti kumandadan açılıyor ama hiç yukarı kalkmıyor. Yanikilit açılıyor bagaj tamamen kapalı. Kendiniz bagaj düğmesine basarak kaldırmanız gerekiyor. Benim araçta bir sıkıntı mı var yoksa hepsi mi bu şekilde.?

Bir de bu araca havuzlu paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum. Benim araç sanırım yeni kasa mı oluyor. Tavsiyesi olan var mı.
  • Arkadaşlar merhaba, 1.6 BluHDİ Exclusive Eat6 şanzıman araç sahibi olan var mı? Youtube da bir adet inceleme vidyosu var. Araçtan trim sesleri geldiğini söylüyor başka birşey demyor. Kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini rica etsem yazabilir mi? Astra J Dizel Tam otomatik ile c4 1.6 BluHDİ Exclusive Eat6 arasında kaldım.(Not:Astra J sedan biliyorum ama bütçemin yettiği tam otomatik negatif marka algısı olmayan bir araba olduğu için).Şimdiden teşekkürler.
  • dedeefendi_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Bagaj açılmaz. Sadece kilidi açılır.
    Ben bagaj havuzu ve paspasi suradan almıştım geçen yıl . Güzel çıktı.

Otom Citroen C4 3D Havuzlu Paspas 2011-Sonrası 224,08 TL yerine 159,88 TL
    https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/otom-citroen-c4-3d-havuzlu-paspas-2011-sonrasi-P216749792

Citroen C4 2011-Sonrası Hatchback Bagaj Havuzu 169,90 TL yerine 129,80 TL
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/citroen-c4-2011-sonrasi-hatchback-bagaj-havuzu-P243106112

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• dedeefendi_ kullanıcısına yanıt
    Manuel,92 hp
    Comfort plus değil malesef
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    2015 model ama dönemini bilmiyorum.
    Servise sırf Apple CarPlay aktifleştirmek için gideceğim o zaman.
    Kendim yapabileceğim bir iş değil, doğru anladım dimi?

• mstfaty kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal

• quote:

Orijinalden alıntı: mr3ko

Bendeki ekran görüntüleri de bunlar;

Sanırım ist.cey ile aynı durumdayım. ist.cey sende resimlere bir göz atarsan sevinirim.

Bu arada alphi3458 ile bu konu hakkında bir ilerleme yakalarsanız lütfen bana da bildirin.
    Hocam benimde carplay ve mirrorlinki aktif etirmeden önceki yazılım sizin ki ile aynı idi.

bende yazlımı güncelletip açtırmıştırmıştım SMEG6 ile başlayan yazılımlarda carplay ve mirrorlink kesinlikle vardır. sadece güncelleme gerekmektedir.
    http://citroenturkey.com/threads/smeg-iv2-firmware.2/ (Benim site)

Aslında yazılımı kendinizde günceleyebilirsiniz ekranıza carplay ve mirrorlink butonları gelecektir serviste yazılımı kalibre ettirdikten sonra diagbox ile aktif ettirebilirsiniz.

• Adana da bu arabalardan gerçekten anlayan bir usta tavsiyesinde bulunabilecek kimse var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.