Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    linke öğlen bakmıştım şimdi çalışmıyor güzele benziyordu, iyi mi kötü mü bilemeyiz ama yurtdışından getirsem tesla tipi ekran getirtirdim
    https://www.youtube.com/watch?v=kiCuJKNY1M0 aracın havasını değiştirir bu ekran
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Linkte sorun yok. Fiyat olarak uygun gibi. Tesla tarzı zevk meselesi tabi. Onun linki de var .

TRY 2,943.83 21%OFF | KiriNavi Dikey Ekran Tesla Tarzı Android 6.0 12.1 Inç Araba Radyo Citroen Için C4 2 Din Gps Bluetooth Araç Multimedya oyuncu

https://s.click.aliexpress.com/e/bpGtVyW8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 2012 ehdi aracıma akü almam gerekiyor. İdarelik en uygun akü hangisidir, bilginiz var mı? Yoksa önümde böyle bir seçenek yok mu? Her türlü 800-900 lira verecek miyim? Baktığımda agm ve efb aküler var.

Start stoplu efb ler daha uygun gibi, 400 500 liralara var internette. Ama bizim araçlara uyuyor mu onu bilmiyorum.

• cbascan kullanıcısına yanıt
    Start stop çalışması için verimli olan agm akü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 30 Aralık 2018; 13:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

Start stop çalışması için verimli olan agm akü.
    Hocam peki start atop harici başka bi eksisi olmaz değil mi? Uyumsuzluk vs. Eğer mesele sadece start stopsa efb almak isterim fiyatından dolayı. Start stopu hiç bi aracımda kullanmıyordum, biner binmez kapatıyordum..

Efbde olur. Agm daha dayanıklı.

• Arkadaşlar bir de exclusive aracımda 225/50/17 ölçüleri yerine 205/50/17 ye geçsem bir problem olur mu? Uyumsuzluk konusunda? Yol tutuşunu negatif etkilese de yakıt tüketimine pozitif etki eder diye düşünüyorum. Ama asıl bu ölçüleri seçme nedenim yarı yarıya uygun fiyata alacak olmam.

• Arkadaşlar selam.
    3 gün önce 2013 model DS4 satın aldım.
    Daha önce honda civic sahibiydim. Merak ettiğim bazı şeyler var. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

1- Yakıt ortalamasını kadranda nasıl gösterebilirim?
    2- Ekran dokunmatiği bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Ya da ben birşeylere bastığım için çalıştıramıyorum. Neden olabilir?
    Orjinal boyutu neyse onu takın bence benim araçta aynı paket uygun lastik var ararsan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    225 45 17 orjinal ebadı.

şu linkten istenilen ebat hesaplanabilir. Fakat fark +- %3 ü geçerse sorun olur.
    https://kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 3 Ocak 2019; 8:40:0 >
    Hocam hangi aküyü takarsan tak ilk başlarda s&s çalışacaktır ama agm takmazsan kısa bir sürede s&s yine devreye girmeyecektir çünkü yanlış hatırlamıyorsam akü %81in altına düşünce s&s devreye girmiyordu. Tercih senin ama şunu hatırlatırım; aracını satmaya niyetlendiğinde alacak vatandaş bu niye çalışmıyor, arızalı mı dediğinde durumu açıklasan da adamın içine bi kurt düşeceği için aracını o halde satamayacaksın ve yeniden akü alacaksın:) ayrıca s&s candır, 100km de 0,5lt fark ediyor, tecrübeyle sabit👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar57 -- 3 Ocak 2019; 19:52:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar57

Hocam hangi aküyü takarsan tak ilk başlarda s&s çalışacaktır ama agm takmazsan kısa bir sürede s&s yine devreye girmeyecektir çünkü yanlış hatırlamıyorsam akü %81in altına düşünce s&s devreye girmiyordu. Tercih senin ama şunu hatırlatırım; aracını satmaya niyetlendiğinde alacak vatandaş bu niye çalışmıyor, arızalı mı dediğinde durumu açıklasan da adamın içine bi kurt düşeceği için aracını o halde satamayacaksın ve yeniden akü alacaksın:) ayrıca s&s candır, 100km de 0,5lt fark ediyor, tecrübeyle sabit👍
    Anladım hocam ama ben bmw 116d'de de golf'te de çok denemiştim. Değil 0.5, 0,2 bile farketmiyordu belki. Siz muhtemelen aşırı dur kalklı yerlerde kullanıyorsunuz aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

225 45 17 orjinal ebadı.

şu linkten istenilen ebat hesaplanabilir. Fakat fark +- %3 ü geçerse sorun olur.
    https://kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html
    Orjinal ölçüsünü alacağım hocam. Good year eagle sport var, çok uygun fiyatı, kıllandım o yüzden vqzgeçtim. Muhtemelen en kötü serisi. Sanırım falken alacağım takımı 1300 cıvarına geliyor. Şu piyasada fiyatını uygun görüyorum. Çok kötü bir marka da değil araştırdığım kadarıyla. Yakın zamanda aracı satacağım için fazla pahalı lastik almak pek mantıklı gelmiyor.

2017 son haftaların üretimi lastikler var piyasada. Çok uygun fiyatlara alabilirsin. Ben kışlık olarak Sava aldım bir ay önce 1200 tlye . Yumuşak ve yol tutuşu iyi.
    Hayır hocam, aksine çok az şehiriçi dolaşırım, (araç exclusive 2012 Mcp) araçta 2 adet yakıt tüketim sayacından bir tanesini 10.000 km boyunca sıfırlamam, 80.000km de toplam 8 kere sıfırladım, her 10.000 de bir tüketime bakarım, aküm eskidiği zaman yaklaşık 7-8 ay değiştirmedim, s&s devreye girmeden kullandım. O dönemki 10.000km tüketimimde 0.5lt artış olduğunu gördüm. 100km de 0.5lt demek 10.000km de 50lt fazladan mazot demektir, neredeyse 1 depo!! bugünkü mazot kurundan hesaplayınız

• Merhaba,

2013 model exclusive aracımız alternatör kayışını kopardı.

Şarj dinamosunun elektronik kartı arızalı ve yapılamıyormuş.

Hiç tamir ettiren var mı?

Yer : Ankara

• Geçen ay kopmak üzere değiştirdim. Bana dedikleri koparsa masrafı fazla olduğu ve tamir olmadığı. Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hifled

Merhaba,

2013 model exclusive aracımız alternatör kayışını kopardı.

Şarj dinamosunun elektronik kartı arızalı ve yapılamıyormuş.

Hiç tamir ettiren var mı?

Yer : Ankara
    Ankara Oto - Turgay Usta'ya bir gösterin derim.

Başkent San.Sit. 1811 Sk.No: 33 Ergazi Batıkent / ANKARA
    https://goo.gl/maps/MGBynsrTXLR2

Tamir olacaksa nasıl olur, olmazsa neden olmaz hepsini söyler.
  • hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Alternatör kayışı koparsa öyle fazla masraf açmaz. Benim aracımda yetkili servisin 120.000 bakımda değiştirmesi gereken kayış değiştirilmediği için 135.000 km civarında kopmuştu. Akü şarj hatası verdi araç, Turgay Usta'yı aradım aküyü fazla kullanmadan getir dedi ama vaktim yoktu kaskodan çekici istedim, çekici ile oraya çektirdim, eşim de o şekilde 1 gün işe gidip geldi (4 km) Kayıştan başka bir masrafı da olmadı (100TL)

Triger koparsa sıkıntı büyük Allah korusun
  • Siz ucuz atlatmışsınız. Gerginin üstünde ki sensör kırılırsa baya sıkıntı çıkar dedi servis bende onların yalancısıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.